Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικα με την EVGA πιο φθηνη τιμή μάλλον τη βρίσκω στο evga.com. Γνωρίζει κανείς εαν με ενδοκοινοτικό ΑΦΜ η evga.com αποστέλλει χωρίς ΦΠΑ? Γενικά αρκετά πιο φθηνά βρίσκω την gigabyte ghz edition αλλά δεν ξέρω, για κάποιο λόγο νομίζω ότι θα είναι χειρότερη απο evga. Το χειρότερη δεν το εστιάζω στην απόδοση αλλά φοβάμαι για προβλήματα στη λειτουργία όπως πχ coil whine κάτι το οποίο με πόνεσε στην κάρτα της υπογραφής μου που έκανα rma

Χωρίς ΦΠΑ εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

H zotac amp edition και η inno3d πως ειναι σαν υλοποιήσεις?

αν βγαίνουν με 3 χρόνια εγγύηση μια χαρά θα είναι.

απλά τέτοιες μάρκες πιστεύω ότι δεν έχουν καλή μεταπώληση. εκτός και αν δεν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησε κάποιος στο GeForce Forums τον ManuelG αν η nVidia θα υποστηρίξει mantle στο μέλλον και είπε '' We have no comment at this time ''.Δηλαδή το σκέφτονται ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί παραείναι ικανοί να ετοιμάσουν κάτι δικό τους ίσως; Δεν το ξέρω απλά για πολλοστή φορά δεν πρόκειται να υποστηρίξει η NV το Mantle που να γυρίζει ο ντουνιάς τούμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο API από nVidia ; Ενδιαφέρον θα ήταν αλλά οι developers θα έφτιαχναν ποτέ τα παιχνίδια τους με 3 διαφορετικά API ; Χλωμό μου ακούγεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει θα μπορούσε ξέρω 'γω η AMD να υποστηρίξει τα ''δικά της'' παιχνίδια με μανδύα και η nVidia τα ''δικά της'' με το δικό της API αν και εφόσον γίνει κάτι τέτοιο.Πάντως αν γίνει θα μιλάμε για πραγματικά δύο διαφορετικά στρατόπεδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ επειδή θα εγκαταστήσω μια Gigabyte 770 OC αποψε απο αντικατάσταση της R9 280x να με συμβουλέψετε ποιοί οδηγοί της Nvidia ειναι οι πιο σταθεροί.

 

Επίσης, έχω κάνει DDU και καθάρισα τους οδηγούς της ΑΤΙ. Χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο πριν βάλω μέσα την Nvidia? Εχω Windows 8.1.

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φτησεις τον κορφο σου, θα την σταυρωσεις τρεις φορες & να παιζει το Comeback της Αντζελα στη διαπασων..... :D

 

Περα απο την πλακα, τους πιο προσφατους επισημους οδηγους & εισαι ενταξει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα φτησεις τον κορφο σου, θα την σταυρωσεις τρεις φορες & να παιζει το Comeback της Αντζελα στη διαπασων..... :D

 

Περα απο την πλακα, τους πιο προσφατους επισημους οδηγους & εισαι ενταξει.

 

 

Χαχαχαχα!!!! Έγινε, θα παω για χειρουργείο στο πισί θα τους βάλω και θα σας ενημερώσω αν όλα πήγαν καλά!

 

Ευχαριστώ πολύ! Μια μπύρα στην υγειά σας!

 

Update: Την έβαλα εύκολα, μπήκαν και οι οδηγοί, τσέκαρα μια ταινία να δω πως παίζει και μετα θα τσεκάρω και το Crysis 3

 

(τσεκάρω.... ναι, οκ! Αν όλα πάνε καλά απλά θα παίξω κανα 2ωρο να το χαρώ, ένα μηνα βασανιζομαι ο ανθρωπος, πρώτα καίγεται η παλια 8800GT και το λαπτοπ την ιδια μέρα, μετα παίρνω τσουρουφλισμένη 280χ καινουρια, ε ώρα δεν είναι να ηρεμήσω μετα απο 2 βδομαδες άγχος; ).

 

 

Ευχαριστώ και πάλι και θα σας λέω τα νέα μου με την καρτούλα όπως προχωράνε οι δοκιμές!

 

 

ΥΓ: Το comeback της Άντζελας και τα σταυρολογήματα τα κανα, είμαι παλαβός και τα κανα όντως και γούσταρα!

Επεξ/σία από Ulticool
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...