Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Της Nvidia διευθυντής marketing ήταν... Μην ΄κάνεις και έτσι, έχεις δει μεγαλύτερα και πιο ανούσια off topic...

Ευλογη απορια ηταν. Αλλα για να αποφυγω στο μελλον οιαδηποτε ευθιξια θα χρησιμοποιω τα εργαλεια συντονισμου χωρις σχολια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys πιστευετε οτι εαν αγορασεις καρτα γραφικων γνησια την νβιντια απο κινα ειδα μερικες καλε στο αλιεξπρες θα ειναι οκ? εχει κανενας εμπειρια κερδιζεις παντως απο 60 εως 120 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys πιστευετε οτι εαν αγορασεις καρτα γραφικων γνησια την νβιντια απο κινα ειδα μερικες καλε στο αλιεξπρες θα ειναι οκ? εχει κανενας εμπειρια κερδιζεις παντως απο 60 εως 120 ευρω

Ούτε καν....

 

Μια που είπαμε για κάρτα, αυτήν τι PSU θέλει, βενζινογεννήτρια; Link.png Site: Link

 

ydsl.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοκληρωθηκε η διαδικασια rma της καρτας μου. Προχωραμε σε παραγγελια 780ti. Η gigabyte ghz δεν ειναι καλη επιλογη? Προτιμαμε evga παρολο που εχει χαμηλοτερο χρονισμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοκληρωθηκε η διαδικασια rma της καρτας μου. Προχωραμε σε παραγγελια 780ti. Η gigabyte ghz δεν ειναι καλη επιλογη? Προτιμαμε evga παρολο που εχει χαμηλοτερο χρονισμο?

Μετά από πολλά reviews και benchmarks που είδα.. δεν έχουν πάνω από 0.5-1fps διαφορά. Πάρε όποια βρεις λέω εγώ..

Και φαντάζομαι μιλάς για Windforce 3X vs SC ACX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολλά reviews και benchmarks που είδα.. δεν έχουν πάνω από 0.5-1fps διαφορά. Πάρε όποια βρεις λέω εγώ..

Και φαντάζομαι μιλάς για Windforce 3X vs SC ACX

Βασικά όλες τις 780ti κοιτάω. Μήπως η gigabyte είναι πιο "φθηνιάρικη" υλοποίηση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά όλες τις 780ti κοιτάω. Μήπως η gigabyte είναι πιο "φθηνιάρικη" υλοποίηση ?

 

Δεν θα το έλεγα. Εγώ πάντως θα πήγαινα σε αυτήν λόγω ψύκτρας: https://www.skroutz.gr/s/4224590/EVGA-GeForce-GTX780-Ti-3GB-03G-P4-2883-KR.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ισχυροτερη απο 780ti. Και επισης εχει δυο πυρηνες και υψηλοτερη καταναλωση

 

Τι κρίμα που μου επιτρέπετε μόνο ένα like για κάθε συμμετοχή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικα με την EVGA πιο φθηνη τιμή μάλλον τη βρίσκω στο evga.com. Γνωρίζει κανείς εαν με ενδοκοινοτικό ΑΦΜ η evga.com αποστέλλει χωρίς ΦΠΑ? Γενικά αρκετά πιο φθηνά βρίσκω την gigabyte ghz edition αλλά δεν ξέρω, για κάποιο λόγο νομίζω ότι θα είναι χειρότερη απο evga. Το χειρότερη δεν το εστιάζω στην απόδοση αλλά φοβάμαι για προβλήματα στη λειτουργία όπως πχ coil whine κάτι το οποίο με πόνεσε στην κάρτα της υπογραφής μου που έκανα rma

Επεξ/σία από vlgeor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με την EVGA πιο φθηνη τιμή μάλλον τη βρίσκω στο evga.com. Γνωρίζει κανείς εαν με ενδοκοινοτικό ΑΦΜ η evga.com αποστέλλει χωρίς ΦΠΑ? Γενικά αρκετά πιο φθηνά βρίσκω την gigabyte ghz edition αλλά δεν ξέρω, για κάποιο λόγο νομίζω ότι θα είναι χειρότερη απο evga. Το χειρότερη δεν το εστιάζω στην απόδοση αλλά φοβάμαι για προβλήματα στη λειτουργία όπως πχ coil whine κάτι το οποίο με πόνεσε στην κάρτα της υπογραφής μου που έκανα rma

H eu.evga.com δεν αποστέλλει χωρίς ΦΠΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...