Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά ξέρετε που μπορώ να βρω την EVGA GTX 780 Ti SC /ACX σε stock;

 

Αν την πάρω από Αμερική, μπορούν να συμπεριληφθούν στην τιμή οι δασμοί του τελωνείου για να μην τρέχω με εκτελωνισμούς;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά ξέρετε που μπορώ να βρω την EVGA GTX 780 Ti SC /ACX σε stock;

 

Αν την πάρω από Αμερική, μπορούν να συμπεριληφθούν στην τιμή οι δασμοί του τελωνείου για να μην τρέχω με εκτελωνισμούς;

 

Το τελωνειο ειναι εντελως εκτελωνισμος ειναι κατι που δεν αφορα τον πωλητη καθως δε γνωριζει τι ισχυει σε καθε χωρα. Αφου πας για τη Ti περιμενε να στοκαρει η EVGA EU αλλιως δεν αξιζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελωνειο ειναι εντελως εκτελωνισμος ειναι κατι που δεν αφορα τον πωλητη καθως δε γνωριζει τι ισχυει σε καθε χωρα. Αφου πας για τη Ti περιμενε να στοκαρει η EVGA EU αλλιως δεν αξιζει..

Έχω πρόβλημα με την evga γιατί δεν μπορεί να μου την κόψει στο ΑΦΜ μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να στη κοψει τιμολογιο?? Εφοσον εχεις το δικαιωμα για κατι τετοιο (δηλαδη δεν ειναι κατι ξεκαρφωτο) μπορεις να το κανεις δηλωνοντας business customer, νομιζω το υποστηριζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μια χαρά και δυο τρομάρες, 30 καρέ 700 ευρώ κάρτα..Για να παίξεις όπως πρέπει σε αυτές τις αναλύσεις θες δύο τέτοιες, και για 4K δεν το συζητάμε καν..3 780 Ti τουλάχιστον..Για να 'σαι σμούθ παντού με SingleGPU πας μέχρι 1200P.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα το λεω γιατι εγω ηδη το τρεχω σε 1600p letterbox (1440p) χωρις AA και εχω avg πανω απο 40..Ετσι δειχνει τουλαχιστον, θα το μετρησω σε λιγο. :)

 

Edit!

 

Αυτο που με κανει να αναρωτιεμαι ομως ειναι γιατι ο cpu βαραει max 20@ και η καρτα 78%...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά με 7 κατοστάρικα κάρτα θα έπρεπε να έχεις ακατέβατα 50άρια σε ΟΛΑ τα γκέιμς..Με όλα τα bells and whistles.

 

Καλα αυτο εννοειται! Τουλαχιστον δεν θα ηταν τοσο ασχημη η θεση τους αν δεν το διαφημιζαν και πρωτη μουρη στο site..."AC Black Flag @ 4K....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στάνταρ 4K, και να δεις τι γέλια θα πέσουν όταν βγει το PhysX patch..4 780 Ti, η μια για PhysX και οι άλλες κανονικά μπας και παίξεις σμούθ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...