Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά κάνει ο άνθρωπος και δέν θέλει κάποια συγκεκριμένα προιόντα.Καλά θα κάνουν οι εταιρίες να μήν παίζουν με τα λεφτά μας και καλό θα ήταν να τις τιμωρούμε όταν έχουμε νιώσει οτι μας έχουν εξαπατήσει.Προσωπικά και εγώ έχω ξεγράψει την amd μετά απο fail αγορά κάρτας γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Καλά κάνει ο άνθρωπος και δέν θέλει κάποια συγκεκριμένα προιόντα.Καλά θα κάνουν οι εταιρίες να μήν παίζουν με τα λεφτά μας και καλό θα ήταν να τις τιμωρούμε όταν έχουμε νιώσει οτι μας έχουν εξαπατήσει.

Δηλαδη εσυ ΔΕΝ νοιωθεις εξαπατημενος που σου ζητανε 1000 ευρω(π.χ το ιδιο γινεται σε ολες τις nv) για καρτες που δεν κοστιζουν ουτε 500;! :huh: :lol:

Ελα τωρα...ποσο πρασινα παραπανω μπορει να εκφραστει καποιος,το εχω απορια. :P

Aκομη γελαω...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά και εγώ έχω ξεγράψει την amd μετά απο fail αγορά κάρτας γραφικών.

Κι εγώ. Όπως βλέπεις στο σηματάκι μου δίπλα, έγινα πράσινος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εσυ ΔΕΝ νοιωθεις εξαπατημενος που σου ζητανε 1000 ευρω(π.χ το ιδιο γινεται σε ολες τις nv) για καρτες που δεν κοστιζουν ουτε 500;! :huh: :lol:

Ελα τωρα...ποσο πρασινα παραπανω μπορει να εκφραστει καποιος,το εχω απορια. :P

Aκομη γελαω...

Όποιος πήρε την titan φυσικά και θα νιώθει εξαπατημένος αλλά ο Jim αναφέρθηκε και για τις δύο εταιρείες  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτές τις κάρτες των 1000 ευρώ τις αγοράζουν για το prestige και όχι μόνο για τις επιδόσεις,και τις αγοράζουν άνθρωποι που θέλουν να νιώσουν ιδιάιτεροι και μοναδικοί.Προσωπικά δέν θα το έκανα αλλα υπάρχουν άνθρωποι που έχουν αυτήν την τρέλα τί να τους κάνουμε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτές τις κάρτες των 1000 ευρώ τις αγοράζουν για το prestige και όχι μόνο για τις επιδόσεις,και τις αγοράζουν άνθρωποι που θέλουν να νιώσουν ιδιάιτεροι και μοναδικοί.Προσωπικά δέν θα το έκανα αλλα υπάρχουν άνθρωποι που έχουν αυτήν την τρέλα τί να τους κάνουμε?

Αντε οκ,εννοω ειπα,αναφερθηκα σε γενικες γραμμες,δεν μιλαμε για titan,η 780;η 770;η 760;κλπ;

ποσο ειχαν,ποσο εχουν;

Καταλαβαινεις οτι αυτο που λες δεν στεκει πουθενα;αυτος ειναι ο νομος αγορας-ζητησης,σου βαζω και ανταγωνισμου.Αν η nv εμενε μονη της,την 780 θα την πληρωνες 2000 χιλιαρικα!Και το εννοω.Ο ανταγωνισμος,κρατα τις τιμες χαμηλα.

Ασε που αλλοι πρασινοι,μας λενε...

ε,αμα δωσεις 500,δωσε και αλλα 200-300 και πηγαινε στην αλλη.Οποτε αυτο που λες,

 

αυτές τις κάρτες των 1000 ευρώ τις αγοράζουν για το prestige και όχι μόνο για τις επιδόσεις,και τις αγοράζουν άνθρωποι που θέλουν να νιώσουν ιδιάιτεροι και μοναδικοί.

Δεν ισχυει.

 

 

Προσωπικά και εγώ έχω ξεγράψει την amd μετά απο fail αγορά κάρτας γραφικών.

 

αλλά ο Jim αναφέρθηκε και για τις δύο εταιρείες

Δεν το βλεπω καπου. B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά κάρτας γραφικών για prestige πρώτη φορά ακουώ. Θύματα οικονομικού αρμέγματος είναι όσοι πήραν Τατιάνες και όχι "ιδιαίτεροι και μοναδικοί". Θα έπρεπε να είσαι ευγνώμων ως καταναλωτής που υπάρχει η κόκκινη και ανάγκασε την αγαπητή σου nVidia να εκλογικεύσει τις τιμές της, βλ. 770 κάτω από 300€, 760 στα 220€ κτλ. 

 

Και για να μείνω ον-τόπικ, με αφήνει παγερά αδιάφορο μια 780ti όταν στα ίδια λεφτά υπάρχει η λύση 770 SLI για multi-monitor ή 1440/1600p καταστάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή http://eu.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=02G-P4-2776-KR&family=GeForce%20700%20Series%20Family&uc=EUR στα 337€ με το διπλό bios και υποστηριξη evga και δικό της waterblock, ειναι καλη αγορα;  Ή τοτε την gigabyte με 30€ κατω και απλα ενα καλο cooler;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή http://eu.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=02G-P4-2776-KR&family=GeForce%20700%20Series%20Family&uc=EUR στα 337€ με το διπλό bios και υποστηριξη evga και δικό της waterblock, ειναι καλη αγορα;  Ή τοτε την gigabyte με 30€ κατω και απλα ενα καλο cooler;

 

Αν κοιτας μονο απο Nvidia, θα ελεγα την Gigabyte καθαρα λογω χαμηλοτερης τιμης.Αλλιως αν δεν το κοιτας αυτο πας για την Evga που ειναι παρα πολυ καλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά κάρτας γραφικών για prestige πρώτη φορά ακουώ. Θύματα οικονομικού αρμέγματος είναι όσοι πήραν Τατιάνες και όχι "ιδιαίτεροι και μοναδικοί". Θα έπρεπε να είσαι ευγνώμων ως καταναλωτής που υπάρχει η κόκκινη και ανάγκασε την αγαπητή σου nVidia να εκλογικεύσει τις τιμές της, βλ. 770 κάτω από 300€, 760 στα 220€ κτλ. 

 

Και για να μείνω ον-τόπικ, με αφήνει παγερά αδιάφορο μια 780ti όταν στα ίδια λεφτά υπάρχει η λύση 770 SLI για multi-monitor ή 1440/1600p καταστάσεις.

 

Καλά τα λες.Τα 2gb vram είναι λίγα για τέτοια χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...