Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα με oc και η Τi τα ξεκολιαζει ολα ,δεν λεει τιποτα αυτο ... 

 

http://www.visionstudio.gr/prodsmallinfo.asp?id=36686&cat=5

Ναι αλλά δεν υπάρχει λόγος να δώσει τα έξτρα χρήματα για την Ti την στιγμή που αυτή που θα πάρει τα ξεκωλιάζει ήδη όλα και με λιγότερα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just in case να υπενθυμισω οτι το mindfactory εχει χρονους παραδοσης που φτανουν τον ενα μηνα..

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα την επαιρνα μια 780 ti της evga  αν υποστηριζε dx11.2  . Επειδη ομως δεν το υποστηριζει θα περιμενω για maxwell.

 

Υπάρχουν DX11.2 GPU διαθέσιμες από την AMD. Τώρα τι θα το έκανες το 11.2 τώρα, σίγουρα εσύ μόνο ξέρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν DX11.2 GPU διαθέσιμες από την AMD. Τώρα τι θα το έκανες το 11.2 τώρα, σίγουρα εσύ μόνο ξέρεις.

Δεν παιρνω amd. Επειδη η MS εχει πει οτι το Οne Θα υποστηριζει dx 11.2 αυτο σημαινει οτι συντομα θα το δουμε σε πολλα παιχνιδια και στο pc . Γι αυτο αργα η γρηγορα θα χρειαστει να παρουμε καρτες που να το υποστηριζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιρνω amd. Επειδη η MS εχει πει οτι το Οne Θα υποστηριζει dx 11.2 αυτο σημαινει οτι συντομα θα το δουμε σε πολλα παιχνιδια και στο pc . Γι αυτο αργα η γρηγορα θα χρειαστει να παρουμε καρτες που να το υποστηριζουν.

 

Το γιατί το παραπάνω αποτελεί οξύμωρο σχήμα το αφήνω για άλλη συζήτηση που θα είναι εντός θέματος. Το "σύντομα" σχετικό είναι. Δύσκολο με βλέπω εγώ προσωπικά να έχω ακόμα την ίδια κάρτα γραφικών σε τόσο βάθος χρόνου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα . θα ηθελα την γνωμη σας για καρτα γραφικων . στο συστημα της υπογραφης μου θα χωρουσε μια GTX760 OC? δεν θα ηθελα να παω σε amd radeon καθ'οτι ειχα 3 εως τωρα και δεν ενθουσιαζομαι κιολας . χωρια που η τελευταια καηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα . θα ηθελα την γνωμη σας για καρτα γραφικων . στο συστημα της υπογραφης μου θα χωρουσε μια GTX760 OC? δεν θα ηθελα να παω σε amd radeon καθ'οτι ειχα 3 εως τωρα και δεν ενθουσιαζομαι κιολας . χωρια που η τελευταια καηκε

Θα σε κόβει πολύ ο επεξεργαστής. 

Αν σκοπεύεις να αλλάξεις σύντομα σύστημα, εντάξει.

Αλλιώς, μια GTX650 Ti Boost, και θα είναι σχετικά ισορροπημένο σύστημα (ακόμα κι αν βρεις να βάλεις κάποιον Quad).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα . θα ηθελα την γνωμη σας για καρτα γραφικων . στο συστημα της υπογραφης μου θα χωρουσε μια GTX760 OC? δεν θα ηθελα να παω σε amd radeon καθ'οτι ειχα 3 εως τωρα και δεν ενθουσιαζομαι κιολας . χωρια που η τελευταια καηκε

μιά χαρά είναι η 760,την έχω σε διπύρηνο ιντελ και δουλεύει μιά χαρά.Εννοείται μια μελλοντική αναβάθμιση σε cpu θα βοήθαγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιρνω amd. Επειδη η MS εχει πει οτι το Οne Θα υποστηριζει dx 11.2 αυτο σημαινει οτι συντομα θα το δουμε σε πολλα παιχνιδια και στο pc . Γι αυτο αργα η γρηγορα θα χρειαστει να παρουμε καρτες που να το υποστηριζουν.

Γιατί δεν παίρνεις AMD, έχεις τσακωθεί με την εταιρεία ; Ποιο Dx11.2, θα αργήσουμε πολύ να τα δούμε αυτά στη πράξη, όσοι έχουν ρωτήσει διάφορους devs για το 11.2 μιλάνε λες και είναι κάτι που θα χρησιμοποιήσουν μετά από 2-3 χρόνια, έχεις σκοπό να κρατήσεις την κάρτα πάνω από τόσο διάστημα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...