Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω ηδη ρωτησει πολλα μαγαζια αλλα δεν στελνει κανενα Ελλαδα... Aπο EVGA EU εμαθα οτι στελνουν αλλα την εχουν ακομα στα 699ε... 

 

Μεγαλη ξενερα να θες να αγορασεις κατι και να μην το βρισκεις στην χωρα μας η να εχουν απλησιαστες τιμες. Δεν αλλαζει τιποτα εδω.

 

 

Λίγη υπομονή, καταλαβαίνω ότι δε βρίσκεις τη συγκεκριμένη, αλλά μια δυο βδομαδούλες, και σίγουρα θα σου έρθει πιο οικονομικά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δε βρηκα τροπο να γραψω στα 60..Και ενας φιλος εχθες το βραδυ ενω παιζει στα 1440p απο deafult του εχει 1080p χωρις να αλλαζει και να βγαζει παλι 30fps..Σε αλλους δε τρεχει καθολου και λιγοι ειναι αυτοι που καταφεραν να γραψουν σωστα. :)

 

https://forums.geforce.com/default/topic/628073/geforce-experience/shadowplay-feedback-thread/3/

 

Θα το ξαναδώ για την ανάλυση μήπως δεν το πρόσεξα αλλά κατά τα άλλα δεν είχα θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το 1ο καταστημα που εριξε την τιμη της 780 στην Ελλαδα

 

http://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=64836&pcode=SHOW_PROD64836

 

515ε DC2, περιμενα να πεσει λιγο περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το 1ο καταστημα που εριξε την τιμη της 780 στην Ελλαδα

 

http://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=64836&pcode=SHOW_PROD64836

 

515ε DC2, περιμενα να πεσει λιγο περισσοτερο.

 

Λογικα θα πεσουν ακομα λιγο οταν ριξουν και οι αλλοι...να αρχισει να κανει τα μαγικα του το skroutz δηλαδη..:)

 

Η συγκεκριμενη ASUS ειναι τουμπανακι και με 3 χρονια εγγυηση..Αν παει στα 510 συνολο με μεταφορικα θα ειναι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή αρχή και πρέπει να κατεβάσουν κι άλλοι τις τιμές τους. Μου φαίνεται ήρθε η ώρα να πω στα ξαδέρφια να φέρουν μια 780 classified από Αμερική.

Καντες 2 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να δουμε και καμια Classified Ελλαδα!!!

 

Μιλησα με EVGA EU και μου ειπαν οτι σε μερικες μερες θα κατεβασουν την τιμη στην σελιδα τους αλλα δεν μου ειπαν ποσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το βλεπω για 550 απο EVGA, μακαρι παντως. Λογικα θα ειναι ακριβοτερη απο Ευρωπαικα μαγαζια. Σε ενα βελγικο μαγαζι την ειδα στα 507ε :o

 

Οπως και να εχει πρεπει δυστυχως να περιμενω την 780ti. Αν παντως δω καμια Classy σε καμια προκλητικα χαμηλη τιμη δεν ξερω αν θα μπορεσω να αντισταθω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε να περιμένουμε πτώση και για την 760?

Ήδη την θεωρώ την πλέον vfm για την κατηγορία της, πιστεύω αν πέσει κάτω από 200 δεν θα έχει αντίπαλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...