Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω εχουμε την gtx 780 ti, που μαλλον θα ειναι η ποιο γρηγορη single gpu που κατασκευαστηκε ever, και αντι να γιορτασουμε το ιστορικο γεγονος, μιλαμε για τοστιερες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχετε λαβει υποψη σας την 290 του Savaki ...

 

H 780ti παντως αναμενεται να ειναι γρηγοροτερη απο την 290x αλλιως στην nvidia πρεπει να πινουν κατι για να την κοστολογησουν 700 δολαρια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχετε λαβει υποψη σας την 290 του Savaki ...

 

H 780ti παντως αναμενεται να ειναι γρηγοροτερη απο την 290x αλλιως στην nvidia πρεπει να πινουν κατι για να την κοστολογησουν 700 δολαρια .

 

Πλεον δεν εμπιστευομαι καμια εταιρια..Αλλα πιστευω θα ειναι πιο γρηγορη, γιατι αν δεν ειναι βλεπω συντομα να χεραιταει το παιχνιδι η NV. Και σιγουρα θα δουμε κανα ξεφτιλισμενο price drop οπως εγινε και μετα το release της 780.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E και τι σε πειραζει αν βλεπεις price drops οπως αυτα με την 780 ? Εγω τωρα ισα που το σκεφτομαι να τσιμπησω καμια 780 classified ...

Και εγω, αλλα δεν βρισκω πουθενα Classified. Ξερεις κανα μαγαζι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εξωτερικό μόνο.

Εχω ηδη ρωτησει πολλα μαγαζια αλλα δεν στελνει κανενα Ελλαδα... Aπο EVGA EU εμαθα οτι στελνουν αλλα την εχουν ακομα στα 699ε... 

 

Μεγαλη ξενερα να θες να αγορασεις κατι και να μην το βρισκεις στην χωρα μας η να εχουν απλησιαστες τιμες. Δεν αλλαζει τιποτα εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...