Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι επίσης περίεργος για το τι κάνουν με το 23.976 και πώς θα υποστηρίξουν τα custom refresh rates κάτω των 30Hz. Δε ξέρω αν αναλαμβάνει ο Image processor να το κάνει dual-rate.

 

Το g-sync δουλευει απο 30-144 hz...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το g-sync δουλευει απο 30-144 hz...

 

Για αυτό λέω εάν είναι στο πακέτο όλο το image processing, εύκολα το κάνουν dual rate , transparently για την κάρτα γραφικών και το χρήστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ''δεν μου αρέσει'' είναι ότι μίλησαν για less lag και όχι για no lag όπως είναι με V-sync OFF.Εάν αυξάνει έστω και λίγο τα MS, ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ''δεν μου αρέσει'' είναι ότι μίλησαν για less lag και όχι για no lag όπως είναι με V-sync OFF.Εάν αυξάνει έστω και λίγο τα MS, ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω.

 

6 ms lag

 

King Mod Inno3D GeForce GTX Titan OC HerculeZ X3 Ultra

 

http://www.hardwareluxx.de/index.php/artikel/hardware/grafikkarten/28175-inno3d-geforce-gtx-titan-oc-herculez-x3-ultra-im-test.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω μπερδεψει κανενα γεγονος στο πατο της θαλασσας πηγε η τιμη της 7970 σε χρονο ρεκορ τεσπα

 

η 780 δεν ηταν ποτε το κρυφαφαιο μοντελο της nv!ασχετα που με λιγο oc επιανες την τιταν,οπως η δικια μου που στα μαμα της ειναι τιταν!

 

Αν θυμαμαι καλα εχεις τη Gigabyte ε?? Ποσταρε κανα bench στο αλλο τοπικ να τη συγκρινω με την reference oced.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί είναι τελικά η 780Ti Auluros ξέρουμε;

Τί νόημα θα είχε μια GHz edition όταν έχουμε πολλές 780 υπερχρονισμένες εκεί εδώ και μήνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα με το θέμα. Φήμες ήθελαν να βγάζουν μια σχετικά "φτηνή" 780 με 3 γίγα που υποθέτω είναι η Ti και μια δεύτερη πιθανή έκδοση να προσπεράσει (κατά μια τρίχα όπως πάντα) την 290Χ. Eγώ για edition είχα ακούσει στην ονομασία αλλά μάλλον κάτι σε μαύρο (καβαλάρη) και όχι GHz αλλά ας είναι ; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και τα δωράκια απο την Nvidia http://www.hwbox.gr/general-games/33738-geforce-gtx-holiday-bundle-apo-tin-nvidia.html

 

Υ.Γ. Ουπς  τώρα το είδα , το ανέβασε ο belton

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...