Προς το περιεχόμενο

Windows tablets/hybrids γενικά.


ektor7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
 

Ξαφνικά το τ100 μοιάζει χοντρό. :-(

Και ειναι με atom και οχι με i-core οπως αυτα που ηταν στην παρουσιαση! :) 

Καθε χρονο ξεφευγει η Intel,σε δυο χρονια δε μπορω να φανταστω τι θα μπορουμε να κανουμε με ενα tablet!!! :fear:

Επεξ/σία από ektor7
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ξαφνικά το τ100 μοιάζει χοντρό. :-(

Και ειναι με atom και οχι με i-core οπως αυτα που ηταν στην παρουσιαση! :)

Καθε χρονο ξεφευγει η Intel,σε δυο χρονια δε μπορω να φανταστω τι θα μπορουμε να κανουμε με ενα tablet!!! :fear:

Έλα ντέ ακριβώς έτσι.Πάντως το σκηνικό με το tablet στο ενυδρείο όλα τα λεφτά.Θα ήθελα πάντως η τεχνολογία με τις αναδιπλουμενες οθόνες να γίνει πράξη απο 5ιντσο κινητό σε 10-12 ιντσών tablet εξίσου. Sent from my iPad using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλα ντέ ακριβώς έτσι.Πάντως το σκηνικό με το tablet στο ενυδρείο όλα τα λεφτά.Θα ήθελα πάντως η τεχνολογία με τις αναδιπλουμενες οθόνες να γίνει πράξη απο 5ιντσο κινητό σε 10-12 ιντσών tablet εξίσου. Sent from my iPad using Insomnia

Φτανει να τρεχει με x64 soc η συσκευη,αν ειναι wp!

Απλα θελει δουλεια για την ms,οσο αφορα το λογισμικο να μετατρεπεται απο wp σε windows tablet,σε αντιθεση με ios&android!

Υ.Γ.Για να μη το ξεχασω!

How to Add or Remove “Power Options” Button from Start Screen in Windows 8.1

Επεξ/σία από ektor7
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

asus t300 chi είναι έρωτας

Θα ειναι πανακριβο ομως το "γκομενακι"!!! :devil:

Και πανάκριβο θα είναι(βέβαια μιλάμε για ultra book σε tablet form factor μην το ξεχνάμε και μια 2 σε 1 συσκευη)Αλλά κυρίως ποτε θα το κυκλοφορήσει,διότι είμαι σίγουρος οτι θα το ξαναδούμε παλι σε άλλη μια έκθεση (IFA) και επειδή Asus είναι αυτή παίζει και στην CES2015 2015 και μετά κυκλοφορία χα χα χα!!!

 

sent from my iPad using Insomnia

Επεξ/σία από alextrela172
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tελος του 2015 στην καλυτερη!

Εγω το πηρα αποφαση,πριν βγουν τα windows 9,δε θα παρω(για μενα) το i-core υβριδικο που μου χρωστω!!! :P

Επεξ/σία από ektor7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνονται τόσο λεπτά και τόσο ελαφριά, που τα ultrabooks με κανονικό πληκτρολόγιο θα έχουν αύριο τις διαστάσεις των σημερινών τάμπλετς. Φυσικά, τα αυριανά τάμπλετς θα είναι και αυτά ακόμα πιο λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνονται τόσο λεπτά και τόσο ελαφριά, που τα ultrabooks με κανονικό πληκτρολόγιο θα έχουν αύριο τις διαστάσεις των σημερινών τάμπλετς. Φυσικά, τα αυριανά τάμπλετς θα είναι και αυτά ακόμα πιο λεπτά.

Τα αυριανα tablets θα ειναι οσο το παχος της οθονης,αλλα κατι τετοιο το υπολογιζω μετα το 2016-17!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίθανα μηχανάκια. Στενοχωριέμαι που λόγω δουλειάςείμαι κολλημένος στο desktop.

Και βέβαια όποιος θέλει καταλαβαίνει τι πλατφόρμα έστησε η Microsoft με τα 8.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος μπορει να μπει στο google+ και στην κοινοτητα android in Greece, στην κατηγορια συσκευες και στο θεμα για το galaxy tab 8.4 εκανα μια αναφορα στο t100 και στις win ταμπλετες γενικοτερα και δεν μπορειτε να φανταστείτε τις απαντησεις τους...μπειτε να θαυμασετε.....

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος μπορει να μπει στο google+ και στην κοινοτητα android in Greece, στην κατηγορια συσκευες και στο θεμα για το galaxy tab 8.4 εκανα μια αναφορα στο t100 και στις win ταμπλετες γενικοτερα και δεν μπορειτε να φανταστείτε τις απαντησεις τους...μπειτε να θαυμασετε.....

Μην προκαλειτε,κρατατε low profile και αφηστε το κοσμο να παρει οτι γουσταρει!

Ο καθενας να βλεπει την δικες τους αναγκες!

Α και δε χρειαζεται να γεμισουμε με περισσοτερους που εχουν windows tablet!Πως θα κανεις το "κοματι" σου μετα!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην προκαλειτε,κρατατε low profile και αφηστε το κοσμο να παρει οτι γουσταρει!

Ο καθενας να βλεπει την δικες τους αναγκες!

Α και δε χρειαζεται να γεμισουμε με περισσοτερους που εχουν windows tablet!Πως θα κανεις το "κοματι" σου μετα! :P

Δεν εχω προθεση να προκαλεσω....απλα μου κανει εντυπωση η τρομερη αγνοια, και παρολα αυτά να επιμενουν για πραγματα που δεν εχουν δει......

Α καλα...το κοματι μου το κανω....τιμη μου και καμαρι μου το μηχανακι μου :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω προθεση να προκαλεσω....απλα μου κανει εντυπωση η τρομερη αγνοια, και παρολα αυτά να επιμενουν για πραγματα που δεν εχουν δει......

Α καλα...το κοματι μου το κανω....τιμη μου και καμαρι μου το μηχανακι μου :P

To οτι εχουν αγνοια,αυτο ειναι δικο τους θεμα!Προσωπικα ουτε που με νοιαζει,αστους στον κοσμο τους!

Αν θελουν να μαθουν ας ψαχτουν απο μονοι τους,εγω γιατι να τους βοηθησω???:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...