Προς το περιεχόμενο

Handsfree sony ericsson hpm-65 stereo 0.35 € pc1.gr


spyrossss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μου βρεις αντίστοιχη περίπτωση την τελευταία διετία τουλάχιστον πάω πάσο. Τώρα ίσως "έκατσε" λόγω μικρού κόστους για το μαγαζί. Έχω δει δεκάδες περιπτώσεις από 80-100 ευρώ και πάνω να τρώνε πανηγυρικά άκυρο (χωρίς να είναι όλες "λάθος" τιμή, μάλιστα 2 φορές παρήγγειλα κάτι που απλά δεν είχα προλάβει στο e-shop και στο pc1 είχε μεγαλύτερη τιμή και πάλι άκυρο έπεσε...)

Τέλος πάντων το 100% ποτέ δεν μπορεί να "βγει" σωστό και ήταν λίγο απόλυτο, αλλά μία εξαίρεση συνήθως απλά επιβεβαιώνει τον κανόνα. Μακάρι να "γυρίσει" κι αυτό το μαγαζί όπως γύρισε (κι ακομα γυρίζει δλδ) το public αλλά έχει πάρα πολύ δρόμο ακόμα. Για μένα προσωπικά η συγκεκριμένη "προσφορά" είναι σαν να μην έκανε ούτε ένα μικρό βήμα βελτίωσης (για να μην πω και ότι ίσως δείχνει τι πραγματικά συνέβαινε όσες φορές μας πουλαγαν το παραμύθι περί προμηθευτή).

 

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τα παρέλαβα και είναι ότι φαίνεται στη φωτογραφία που έχει το κατάστημα.

Τα έβαλα στο smartphone και σε ένα mp3 και παίζουν πολύ καλά.

Είμαι ευχαριστημένος αφού προσωπικά με ενδιέφεραν μόνο ως ακουστικά και όχι handsfree.

 

Φυσικά το πρόβλημα όπως είπε και ο Georgel είναι το πολύ μικρό καλώδιο που έχουν.

Ξέρει κανείς αν υπάρχει πουθενά προέκταση;

Κάτι σε βύσμα 3,5 στη μια πλευρά και θηλυκό που να δέχεται 3,5 από την άλλη με μήκος 50-60 εκατοστά;. 

 

καλησπέρα και Χρόνια Πολλά

παρέλαβα και εγώ χθες, ποιότητα άριστη,

έχω πάρει καλώδιο προέκτασης από το πλάισιο αλλά ήταν 5 m και έκανε 2 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μόλις τα παρέλαβα και είναι ότι φαίνεται στη φωτογραφία που έχει το κατάστημα.

Τα έβαλα στο smartphone και σε ένα mp3 και παίζουν πολύ καλά.

Είμαι ευχαριστημένος αφού προσωπικά με ενδιέφεραν μόνο ως ακουστικά και όχι handsfree.

 

Φυσικά το πρόβλημα όπως είπε και ο Georgel είναι το πολύ μικρό καλώδιο που έχουν.

Ξέρει κανείς αν υπάρχει πουθενά προέκταση;

Κάτι σε βύσμα 3,5 στη μια πλευρά και θηλυκό που να δέχεται 3,5 από την άλλη με μήκος 50-60 εκατοστά;. 

 

καλησπέρα και Χρόνια Πολλά

παρέλαβα και εγώ χθες, ποιότητα άριστη,

έχω πάρει καλώδιο προέκτασης από το πλάισιο αλλά ήταν 5 m και έκανε 2 €

Δώσε αν θες ένα λινκ για όσους ψάχνουν...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι αντί για handsfree πήρατε ακουστικά δεν βλέπω να πείραξε κανέναν.

Όσο για το 100% τελικά μπορώ να πώ ότι ισχύει μιας και δεν πήρε κανείς το προϊόν της περιγραφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fallen4ngel σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο αλλά μάλλον δεν ένοιαξε κανέναν αφού μάλλον κάνεις δεν τα πήρε για sony ericsson κινητό που έχει το μεγάλο πλακέ βύσμα. Εγώ πάντως που τα θέλω για τέτοιο κινητό θα τους το πω να δω τι θα μου απαντήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...