Προς το περιεχόμενο

Κοροϊδία στο Steam: Αλλαγή τιμής προσφοράς (Holiday Sales 2013)


Panos.Powers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχε βαλει προσφορα στο Steam τωρα στις 8 το don't starve -92% 1,11 κοστος το προσθετω στο καλαθι το αγοραζω και κοιταω και μου ειχε αφαιρεσει 4,75 ?!! και μετα στο στορε το αλλαξανε και το βαλανε -66% στα 4.75 , τι πρεπει να κανω τωρα ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως όταν το έβαλες στο καλάθι δεν πρόσεξες καλά την τιμή μήπως είχε αλλάξει? Γιατί και εγώ πήγα να την πατήσω έτσι με δεύτερο αντίτυπο αλλά ευτυχώς το είδα στο τελευταίο βήμα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που το πρόλαβα και το πήρα στο 1 ευρώ, δεν μου έχει αφαιρέσει κάποιο ποσό από το στεαμ πορτοφόλι μου για τη διαφορά του λάθους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το είδα στο 1.κάτι ευρώ που ήταν, πάτησα αγορά, αλλά στο τελευταίο βήμα αφού έβαλα τα στοιχεία μου έλεγε 4.75ε, εκεί την πάτησες προφανώς. Επικοινώνησε για refund ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην οθόνη με τα στοιχεία της πιστωτικής κάρτας πριν δώσεις το τελικό "ΟΚ" για την αγορά αναφέρει το ποσό που θα πληρώσεις, από εκεί και μετά δεν μπορεί να υπάρξει καμία απόκλιση στο ποσό χρέωσης. Προφανώς η λάθος έκπτωση του steam διορθώθηκε στο διάστημα που μεσολάβησε από τη στιγμή που το έβαλες στο cart μέχρι τη στιγμή που πάτησες το ΟΚ για χρέωση της πιστωτικής, και δεν πρόσεξες ότι είχε αλλάξει το ποσό. Ακόμη και αν δεχτούν το refund περισσότερο χαριστικό θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...