Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά και το screenshot του dubio νομίζω πως δεν χωρούν πολλές αμφιβολίες.

Επειδή δεν έχω ενεργοποιήσει ακόμα το πακέτο, στη δική μου περίπτωση θα αρκεστείτε να δείτε απλώς το "νέο" μου υπόλοιπο μετά την καταχώρηση των 6 ευρώ (-Φ.Π.Α.).

 

Έχω προβληματιστεί λίγο γιατί δεν ξέρω τι να απαντήσω σε όλα τα παιδιά που μου έχουν στείλει πμ,

αφού δεν έχω πάρει απάντηση από τις κοπέλες (ακόμα) και δεν θέλω να κάνω κάποια κίνηση που

θα δημιουργήσει πρόβλημα στην εξέλιξη της επιθυμίας τους.

Ξέρω πως πολλοί περιμένουν πώς και πώς για ένα νουμεράκι, αλλά θέλω και να με καταλάβετε πως δεν μπορώ να στείλω τον προσωπικό αριθμό ενός ατόμου σε 50 άτομα χωρίς πρώτα να έχω πάρει τη συγκατάθεση της ιδιοκτήτριας.

Θα ζητήσω την υπομονή σας για λίγο ακόμα, αύριο πρωί θα ξαναπροσπαθήσω να τη βρω στο τηλέφωνο (λογικά μετά από τόσες αναπάντητες θα πρέπει να με καλέσει αυτή) και στη συνέχεια θα σας δώσω όλες τις απαραίτητες οδηγίες που θα μου δωθούν.

μπορεις απλα να μαθεις που θα βρισκονται ποιες μερες κ ποια ωρα και μας ενημερωνεις, χωρις να χρειαστει να δωσει καποιος το τηλεφωνο του.αφου φυσικα μιλησεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οι Promoters της Wind Βρίσκονται στην Ομόνοια στην έξοδο του Μετρό  ανάμεσα  στην  οδό Αθηνάς και Πειραιώς. Θα χρεωθείτε με 6 ευρώ και μπορείτε να πάρετε όσα πακέτα θέλετε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης στην εισοδο του μετρό πλατείας Αττικής έχει ατομα της  wind,οπου και έκανα εγγραφη, αλλα έδωσα 10€ στο περιπτερο για καρτα και οχι 6€. Οποιος θελει απο Αθηνα να κανει μια βολτα απο κει.

Χρονια πολλα και καλη χρονια σ ολους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά!

Επειδή δεν υπάρχει χρόνος για χάσιμο και αφού μετά κόπων και βασάνων κατάφερα να μιλήσω με την κοπέλα της Wind, κανόνισα μαζί της να βρίσκεται σήμερα το μεσημέρι στη 1 ακριβώς μπροστά στην είσοδο της εκκλησίας Αγία Βαρβάρα, πάνω απ' το γήπεδο του Π.Α.Ο.Κ.

 

Όσοι ενδιαφέρεστε ακόμα, σπεύστε να επωφεληθείτε!

Σε λίγο θα δώσω και χάρτη για όποιον δεν γνωρίζει πού βρίσκεται η εν λόγω εκκλησία.

 

https://www.google.gr/maps/preview?hl=el#!q=%CE%91%CE%93%CE%99%CE%91+%CE%92%CE%91%CE%A1%CE%92%CE%91%CE%A1%CE%91&data=!1m4!1m3!1d652!2d22.974035!3d40.6158591!4m15!2m14!1m13!1s0x0%3A0x616ecea9b7cc9ce2!3m8!1m3!1d652!2d22.974035!3d40.6158591!3m2!1i1366!2i661!4f13.1!4m2!3d40.615905!4d22.97403

 

 

post-97114-0-10106300-1388477822_thumb.png

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω φόρτου δεν προλάβαμε να κουβεντιάσουμε για το θέμα, αλλά το μεσημέρι που θα σχολάσει θα ξαναεπικοινωνήσω μαζί της για να το δούμε πιο αναλυτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω φόρτου δεν προλάβαμε να κουβεντιάσουμε για το θέμα, αλλά το μεσημέρι που θα σχολάσει θα ξαναεπικοινωνήσω μαζί της για να το δούμε πιο αναλυτικά.

φιλε μου, αν μπορεσεις κ μαθεις τιποτα κ για τις επομενες ημερες(που θα'ναι) θα ηταν ο,τι καλυτερο.σευχαριστουμε παντως.(μηπως να της ελεγες να γραφτει στο insomnia να μας ενημερωνει η ιδια?)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου, αν μπορεσεις κ μαθεις τιποτα κ για τις επομενες ημερες(που θα'ναι) θα ηταν ο,τι καλυτερο.σευχαριστουμε παντως.(μηπως να της ελεγες να γραφτει στο insomnia να μας ενημερωνει η ιδια?)

Την έχω ενημερώσει ήδη ότι είμαστε μέλη του insomnia, η πρόταση σου πάντως δεν είναι κακή, αντιθέτως!

Θα της τω πω το μεσημέρι.

 

 

Πάντως παιδιά, καλό θα ήταν όποιος μπορεί να ξεκλέψει λίγο από το χρόνο του, να το κάνει και να πεταχτεί, γιατί της υποσχέθηκε καμιά 30αριά πελάτες!!! :lol:

Ουσιαστικά, θα αφήσει τη δουλειά της για να σας περιμένει, οπότε αν θέλουμε να εξυπηρετηθούμε και με τη νέα χρονιά, ας μην τη στήσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι πάτε, ρωτήστε την σας παρακαλώ πού θα βρίσκεται τις επόμενες μέρες, για εμάς που δεν μπορούμε να έρθουμε στο ραντεβού σήμερα και γράψτε το στο τοπικ.

 

Sent from my LG-E975 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Αθήνα στο καιάδα πάλι ?   :X

Μας έφαγε η συμπρωτεύουσα  :-D

Πάντα μέσα στα πλαίσια του χιούμορ:

http://www.insomnia.gr/topic/512242-handsfree-sony-ericsson-hpm-65-stereo-035-%E2%82%AC-pc1gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...