Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, για να μην χαθεί η μπάλα, όσοι ενδιαφέρεστε από Θεσσαλονίκη, στείλτε μου πμ για να απαντήσω στο τέλος σε όλους σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p>Προσπαθώ να βρω λύση για το πώς θα εξυπηρετηθούν μέλη που βρίσκονται εκτός Θεσσαλονίκης, οπότε λίγο υπομονή γι' αυτό.</p>

<

Αν βρεις κάποια λύση και για τους εκτός Θεσσαλονίκης ενημέρωσε σε παρακαλώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα θα με ενδιέφερε που είμαι επαρχία και απομακρυσμένος.

αν δεν του κάνει κόπο κανενός ας ρωτήσει τις κοπέλες (μπορεί να έχουν καμιά ενημέρωση από τα κεντρικά) αν υπάρχει τρόπος για τέτοιες περιπτώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή λαμβάνω ασταμάτητα μηνύματα, θα περιμένω μέχρι το βράδυ να μαζευτείτε όλοι όσοι ενδιαφέρεστε και στη συνέχεια θα στείλω την ίδια απάντηση σε όλους,

σχετικά με το πώς θα παραλάβετε το πακέτο σύνδεσης.

 

Στο μεταξύ, έχω μια ιδέα σχετικά με το πώς θα εξυπηρετηθούν οι εκτός Θεσσαλονίκης, απλώς επειδή για κάποιους θα φανεί σαν ριψοκίνδυνοι, περιμένω απάντηση από τα κορίτσια μήπως και έχουν σκεφτεί κάτι άλλο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρά μόνο εμένα μου φαίνεται ύποπτο αυτό?

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

 

Καθένας, μπορεί να προμηθευτεί ΕΝΑΝ και μόνο αριθμό ανά ταυτότητα, δεν ισχύει δηλαδή αυτό της φοιτητικής προσφοράς που ορίζει 2.

Όποιος είναι από Θεσσαλονίκη, μπορώ να τον φέρω σε επαφή με τα κορίτσια που μοιράζουν τα νούμερα της προσφοράς, τα οποία σημειώστε

πως θα συνεχίζουν να μοιράζονται και με τη νέα χρονιά (για μικρό όμως διάστημα).

Για να αποκτήσει κάποιος αριθμό, χρειάζεται ΜΟΝΟ η αστυνομική του ταυτότητα και 6 ευρώ, τα οποία μπαίνουν στο λογαριασμό του γύρω στις 9 το βράδυ,

την ημέρα της ενεργοποίησης.

Προσπαθώ να βρω λύση για το πώς θα εξυπηρετηθούν μέλη που βρίσκονται εκτός Θεσσαλονίκης, οπότε λίγο υπομονή γι' αυτό.

Η προσφορά (θεωρητικά) ισχύει για πάντα, κρατώντας μια πισινή για το πόσο καιρό θα βγάζει φοιτητικό πακέτο η ίδια η Wind.

Το καλό της υπόθεσης είναι πως εμείς (κουλό αλλά συμβαίνει) θα γλιτώνουμε την ανανέωση του πάσο στα καταστήματά της.

Αν μου διαφεύγει κάτι άλλο, ρωτήστε με.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρά μόνο εμένα μου φαίνεται ύποπτο αυτό?

οχι,ετσι οπως το βλεπω τα κοριτσια θελουν το δωρο τους,μιλαμε πρωτα και βλεπουμε τι θα γινει εαν μας τα ζητησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρά μόνο εμένα μου φαίνεται ύποπτο αυτό?

Η ταυτότητα και τα 6 ευρώ δείχνουν ύποπτα;

Καλά, για την ταυτότητα που θεωρείται αυτονόητο πως θα χρειαστεί, το 6ευρω όντως είναι πρωτόγνωρο για τα promo της Wind, αλλά τι να κάνουμε, αυτούς τους όρους έχουν, αυτούς ακολουθούμε.

Αυτή τη στιγμή που μιλάμε πάντως, μόλις μου μπήκε το υπόλοιπο στην κάρτα μου, άρα καμία υποψία από μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι,ετσι οπως το βλεπω τα κοριτσια θελουν το δωρο τους,μιλαμε πρωτα και βλεπουμε τι θα γινει εαν μας τα ζητησουν

μακάρι να είναι έτσι. αλλά το να δώσει ο κόσμος έτσι τα λεφτά και να περιμένει να μπούνε στις 9 το βράδυ μου ακούγεται μεγάλη μούφα. δλδ ποιος θα τα καταχωρήσει στο σύστημα για να μπούνε στις 9 το βράδυ? τέσπα. μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί είναι πολύ καλή προσφορά.

ναι για το 6ευρο λέω. η ταυτότητα είναι φυσιολογικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα και τα 6 ευρω δεν με πειραζουν ,απλα να ξερω που πανε τα λεφτα μου

 

κατι οφ,θα ειναι για παντα αυτη η προσφορα οσοι την πηραν η μονο για ενα χρονο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι οπως τα λεει το παληκαρι με τα 6 ευρω.πετυχα το ιδιο την προηγουμενη βδομαδα και εγινε οπως τα λεει.ενεργοποιησα κ το "φοιτητικο τυπου"κ ολα κομπλε.τις ψαχνω κεγω για να παρω νουμερο για την αδερφη μου τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

σοβαρά μόνο εμένα μου φαίνεται ύποπτο αυτό?

Η ταυτότητα και τα 6 ευρώ δείχνουν ύποπτα;

Καλά, για την ταυτότητα που θεωρείται αυτονόητο πως θα χρειαστεί, το 6ευρω όντως είναι πρωτόγνωρο για τα promo της Wind, αλλά τι να κάνουμε, αυτούς τους όρους έχουν, αυτούς ακολουθούμε.

Αυτή τη στιγμή που μιλάμε πάντως, μόλις μου μπήκε το υπόλοιπο στην κάρτα μου, άρα καμία υποψία από μένα.

Καλό θα ήταν, για να αρθούν οι επιφυλάξεις ορισμένων, να ανέβασεις screenshot απο το site ή την εφαρμογή της Wind που να φαίνονται τα λεπτά και τα MB που μπήκαν στο λογαριασμό σου, εφόσον βέβαια τα έχεις ενεργοποιήσει και έχεις φτιάξει account.Sent from my iPad using Insomnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά και το screenshot του dubio νομίζω πως δεν χωρούν πολλές αμφιβολίες.

Επειδή δεν έχω ενεργοποιήσει ακόμα το πακέτο, στη δική μου περίπτωση θα αρκεστείτε να δείτε απλώς το "νέο" μου υπόλοιπο μετά την καταχώρηση των 6 ευρώ (-Φ.Π.Α.).

 

Έχω προβληματιστεί λίγο γιατί δεν ξέρω τι να απαντήσω σε όλα τα παιδιά που μου έχουν στείλει πμ,

αφού δεν έχω πάρει απάντηση από τις κοπέλες (ακόμα) και δεν θέλω να κάνω κάποια κίνηση που

θα δημιουργήσει πρόβλημα στην εξέλιξη της επιθυμίας τους.

Ξέρω πως πολλοί περιμένουν πώς και πώς για ένα νουμεράκι, αλλά θέλω και να με καταλάβετε πως δεν μπορώ να στείλω τον προσωπικό αριθμό ενός ατόμου σε 50 άτομα χωρίς πρώτα να έχω πάρει τη συγκατάθεση της ιδιοκτήτριας.

Θα ζητήσω την υπομονή σας για λίγο ακόμα, αύριο πρωί θα ξαναπροσπαθήσω να τη βρω στο τηλέφωνο (λογικά μετά από τόσες αναπάντητες θα πρέπει να με καλέσει αυτή) και στη συνέχεια θα σας δώσω όλες τις απαραίτητες οδηγίες που θα μου δωθούν.

 

post-97114-0-56389900-1388435670_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ταλαιπωρήθηκα το πήρα αλλα μου έδωσε λάθος σιμ η πωλητήρια και άντε να βγάλεις άκρη μετά ότι δεν το μπλοκαρες εσυ

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...