Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην Αττική στο μετρό -επί της Λιοσίων- μοιράζουν Vodafone και wind με το πακέτο της προσφοράς.

Μοιράζανε και στο μετρό Αμπελοκήπων και λέγανε "μην παίρνετε από τους κόκκινους, ελάτε από εδώ, καρτούλες f2g"  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σήμερα, Αριστοτέλους και Carrefour Μακεδονία δεν έπαιζε τίποτα, έφαγα τον κόσμο και δεν βρήκα τίποτα.

Για καλή μου τύχη όμως, πέτυχα 2 κοπέλες τυχαία σε μια λαϊκή, όπου και πήρα νουμεράκι.

Όσοι απογοητευτήκατε, κακώς το πράξατε κι αυτό γιατί έχω προνοήσει για όλους όσους ενδιαφέρονται για την προσφορά.

Να πάρω 2 ανάσες γιατί μόλις γύρισα σπίτι και θα σας δώσω όλες τις λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα, Αριστοτέλους και Carrefour Μακεδονία δεν έπαιζε τίποτα, έφαγα τον κόσμο και δεν βρήκα τίποτα.

Για καλή μου τύχη όμως, πέτυχα 2 κοπέλες τυχαία σε μια λαϊκή, όπου και πήρα νουμεράκι.

Όσοι απογοητευτήκατε, κακώς το πράξατε κι αυτό γιατί έχω προνοήσει για όλους όσους ενδιαφέρονται για την προσφορά.

Να πάρω 2 ανάσες γιατί μόλις γύρισα σπίτι και θα σας δώσω όλες τις λεπτομέρειες.

Αναμένουμε. Fingers crossed  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ισχύει κάτι τέτοιο ή όχι; Μπορεί κάποιος απ όσους έχουν γράψει στο εν λόγω θέμα ότι είναι εφικτό αυτό να το επιβεβαιώσει; :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα, Αριστοτέλους και Carrefour Μακεδονία δεν έπαιζε τίποτα, έφαγα τον κόσμο και δεν βρήκα τίποτα.

Για καλή μου τύχη όμως, πέτυχα 2 κοπέλες τυχαία σε μια λαϊκή, όπου και πήρα νουμεράκι.

Όσοι απογοητευτήκατε, κακώς το πράξατε κι αυτό γιατί έχω προνοήσει για όλους όσους ενδιαφέρονται για την προσφορά.

Να πάρω 2 ανάσες γιατί μόλις γύρισα σπίτι και θα σας δώσω όλες τις λεπτομέρειες.

Περιμένουμε τα καλά σου νέα... Δεν πιστεύω να σε πήρε ο ύπνος ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

 

Καθένας, μπορεί να προμηθευτεί ΕΝΑΝ και μόνο αριθμό ανά ταυτότητα, δεν ισχύει δηλαδή αυτό της φοιτητικής προσφοράς που ορίζει 2.

Όποιος είναι από Θεσσαλονίκη, μπορώ να τον φέρω σε επαφή με τα κορίτσια που μοιράζουν τα νούμερα της προσφοράς, τα οποία σημειώστε

πως θα συνεχίζουν να μοιράζονται και με τη νέα χρονιά (για μικρό όμως διάστημα).

Για να αποκτήσει κάποιος αριθμό, χρειάζεται ΜΟΝΟ η αστυνομική του ταυτότητα και 6 ευρώ, τα οποία μπαίνουν στο λογαριασμό του γύρω στις 9 το βράδυ,

την ημέρα της ενεργοποίησης.

Προσπαθώ να βρω λύση για το πώς θα εξυπηρετηθούν μέλη που βρίσκονται εκτός Θεσσαλονίκης, οπότε λίγο υπομονή γι' αυτό.

Η προσφορά (θεωρητικά) ισχύει για πάντα, κρατώντας μια πισινή για το πόσο καιρό θα βγάζει φοιτητικό πακέτο η ίδια η Wind.

Το καλό της υπόθεσης είναι πως εμείς (κουλό αλλά συμβαίνει) θα γλιτώνουμε την ανανέωση του πάσο στα καταστήματά της.

Αν μου διαφεύγει κάτι άλλο, ρωτήστε με.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όποιος είναι από Θεσσαλονίκη, μπορώ να τον φέρω σε επαφή με τα κορίτσια που μοιράζουν τα νούμερα της προσφοράς

Θέλω. Βάλε με στην λίστα σου/τους :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...