Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απορια (μπορει να εχει απαντηθει νωριτερα βεβαια).

Ο πατερας μου εχει ηδη free to go. Ειναι ενεργοποιημενη στο ονομα του.

Μπορω α) να ενεργοποιησω το πακετο αυτο;

β) να στειλω το πασο μου μεσω του σαιτ (σε αλλο ονομα ο αριθμος, αλλο ονομα το πασο) ή θα ειναι μεγιστη καγκουρια; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορια (μπορει να εχει απαντηθει νωριτερα βεβαια).

Ο πατερας μου εχει ηδη free to go. Ειναι ενεργοποιημενη στο ονομα του.

Μπορω α) να ενεργοποιησω το πακετο αυτο;

β) να στειλω το πασο μου μεσω του σαιτ (σε αλλο ονομα ο αριθμος, αλλο ονομα το πασο) ή θα ειναι μεγιστη καγκουρια; :P

Πρέπει να ενεργοποιηθεί σε νέο πακέτo free2go(νέος αριθμός δηλαδής).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορια (μπορει να εχει απαντηθει νωριτερα βεβαια).

Ο πατερας μου εχει ηδη free to go. Ειναι ενεργοποιημενη στο ονομα του.

Μπορω α) να ενεργοποιησω το πακετο αυτο;

β) να στειλω το πασο μου μεσω του σαιτ (σε αλλο ονομα ο αριθμος, αλλο ονομα το πασο) ή θα ειναι μεγιστη καγκουρια; :P

Δεν ειναι φοιτητικο πακετο. Γιατι υπαρχει ενα μπερδεμα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην βλέπετε φαντάσματα παντού.

Και επειδή δε λέω αρλούμπες μπορώ αύριο να σου στείλω σε mail όλα τα προσωπικά σου στοιχεία και χωρίς ταυτότητα από τη στιγμή που όλα πια είναι προσβάσιμα.

Οκ φίλε μου περιμένω. Βασικά μην τα στείλεις στο mail, γράψε τα εδώ.

Επίσης όταν θα πάνε να σου σηκώσουν χρήματα από την τράπεζα με πλαστή εξουσιοδότηση από τα ΚΕΠ και το αντίγραφο της ταυτότητάς σου εσύ μην δεις φαντάσματα, δες το αστυνομικό τμήμα της γειτονιάς σου. (μιλάω ως παθών) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την μια χρονιά, μετά υποτίθεται ότι κάνεις εγγραφή στο επόμενο έτος και ανανεώνεις και την κάρτα σου (όπως Wu + Cu)

η wind δεν νομίζω να μπει σε τέτοιους μπελάδες.

Ούτε καν. Τα πάσα είναι πλέον με exp. date συγκεκριμένα και ισχύουν αυστηρά για ν+2 έτη σπουδών.

Από κει και πέρα  υπάρχουν τρόποι να πάρεις και κάρτα sim για μη φοιτητή και να ισχύει για χρόνια, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία.

 

Πλέον βλέπω όλοι ακολουθήσαν στον χορό της vodafone με την τρελή προσφορά που χε βγάλει,οπότε πλέον υπάρχουν πολλές επιλογές:

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/gia-foitites/paketa-foititon/

http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/foititiko-paketo-sundesis-f2g/

http://www.whatsup.gr/el/studentregistration

[εγώ πάντως σε wu δε γυρνάω, voda και ξερό ψωμί, άντε και καμιά wind αν φτιάξει δίκτυο]

 

Επι του προκειμένου, θέλουν και διαρρέουν κάποια έξτρα φοιτητικά πακέτα σε μη φοιτητές για διάφορους λόγους και αυτό το ξέρω σίγουρα, οπότε όσο μπορείται εκμεταλλευτείτε το και βγάλτε και καμιά sim παραπάνω ;) . Συνήθως Ερμού παίζουν για f2g.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος θελει να συζητησει για πασο..φοιτιτικα κτλ κτλ ας παει σε αλλο thread !!! ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΠΑΚΕΤΑ !!!

Για ονομα πια...Ξεκοληστε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα ειναι ηδη δηλωμενη στο φραφειο του προμοσιον ή σε καποιον! Δινεις ταυτοτητα για φωτο, δινεις 6€ που στην ουσια θα σου μπουν 5,30€ αφου κραταει φορο το κρατος, την ιδια μερα μετα τις 10 το βραδυ αφου περαστει στο ονομα σου η καρτα και μπουν τα 5,30€ μπορεις να στειλεις σμς 1000 και να σου ξεκινησει η προσφορα! Καθε μηνα πρεπει να βαζεις 6€ κ να στελνεις το σμς

 

Δηλαδή αν κάποιο μήνα δε βάλεις 6€ (ή ξεχάσεις να στείλεις το sms), την χάνεις την προσφορά;

 

[Επίσης, αυτό το "για πάντα" που λένε όταν το αγοράζεις, υπάρχει κάπου και γραπτώς; Στις λεπτομέρειες του φοιτητικού πάντως δε λέει κάτι.]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δηλαδή αν κάποιο μήνα δε βάλεις 6€ (ή ξεχάσεις να στείλεις το sms), την χάνεις την προσφορά;

 

[Επίσης, αυτό το "για πάντα" που λένε όταν το αγοράζεις, υπάρχει κάπου και γραπτώς; Στις λεπτομέρειες του φοιτητικού πάντως δε λέει κάτι.]

Αμα ξεχασεις κατι απο τα 2, απλα για εκεινο τον μηνα δεν εχεις τα λεπτα και τα mb.

Μου ειπαν οτι ειναι για παντα!! Τωρα ποσο παντα, θα δειξει ο καιρος!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...