Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το απογευμα κατα τις 5.30 στην Ερμου ειχαν φυγει...

 

Ελπιζω να πετυχω καπου τη δευτερα...

 

Θελω να παρω και για τους γονεις μου, θελει επιτοπου ενεργοποιηση? Πρεπει να ειναι παροντες ή να παρω τις ταυτοτητες τους και ειμαι ΟΚ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θα βγω αυριο παγανια στη Θεσσαλονίκη να τις ψάξω :-)

 

Συνηθως τα promo των εταιριών τηλεφωνίας τη στήνουν Αριστοτέλους με Τσιμισκή, ή με Εγνατία (προφανώς όχι φάτσα φόρα στον Γερμανό, στην άλλη γωνία).  Επίσης, καθώς είναι Wind, ενδέχεται να στηθούν και στη στοά του Public λόγω συνεργασίας.  Υποθέσεις όλα αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ενημερώνει το forum από αύριο όποιος/α τυχόν τους πετύχει σε Αθήνα,Θεσ/κη ή όπου αλλού γιατί απ'ό,τι φαίνεται είμαστε αρκετοί που ενδιαφερόμαστε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο καιρό σε θεωρεί φοιτητή; Εφ'όρου ζωής ή έχει ημερομηνία λήξης;

δεν είσαι φοιτητής

είσαι κάτοχος καρτοκινητού f2g με τα προνόμια του φοιτητικού f2g (κάτι αντίστοιχο με τα f2g1, f2g2, κοκ, τα οποία ως τώρα έμειναν ως έχει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είσαι φοιτητής

είσαι κάτοχος καρτοκινητού f2g με τα προνόμια του φοιτητικού f2g (κάτι αντίστοιχο με τα f2g1, f2g2, κοκ, τα οποία ως τώρα έμειναν ως έχει)

δηλαδή για πάντα θα παίρνεις 1000 λεπτά προς όλους και 1000 mb με 5 ευρώ;

Δεν έχει κάποια διάρκεια;Για παράδειγμα το κανονικό φοιτητικό πακέτο ισχύει μέχρι το πέρας τον σπουδών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βάζω και το χέρι στη φωτιά, αυτά τα πακέτα τα πλασάρουν εσκεμμένα σε μη φοιτητές.

αλλά ακόμα και τα πάσα μέσω της online αίτησης, δεν τα πολύ ελέγχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και για τους τους φοιτητες το θεωρω βερεσε ..αυτο το μεχρι το περας των σπουδων !!! Και που ξερουν ποτε τελειωσες εσυ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ημερομηνία λήξης το πάσο :P

για την μια χρονιά, μετά υποτίθεται ότι κάνεις εγγραφή στο επόμενο έτος και ανανεώνεις και την κάρτα σου (όπως Wu + Cu)

η wind δεν νομίζω να μπει σε τέτοιους μπελάδες.

 

όλο το παραπάνω αναφέρετε για όσους έχουν πάρει κάρτα με πάσο και όχι για την street προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνει κανείς ενεργοποίηση κάρτας απο promotion  να μας πεί πως γίνεται η όλη διαδικασία? Θέλω να πώ οτι τα παιδία του promotion έχουν μαζί τους τα σχετικά έγγραφα (Υπ. δήλωση κτλ) και την ταυτότητα τη βγάζουν φωτογραφία απο το κινητό τους.

 

Είναι safe  να σου βγάζουν τη ταυτότητα φωτο στη μέση του δρόμου? Και σε κατάστημα που σου βγάζουν φωτοτυπία τη ταυτότητα θα μου πείς το ίδιο είναι αλλά εκεί ειναι ενα φυσικό κατάστημα που αν γίνει καμία "στραβη" με τα στοιχεία σου, ενδεχωμένοα να μπορείς να βγάλεις κάποια άκρη.........(βέβαια και το κατάστημα μπορεί την επόμενη ημέρα να κλέισει αλλα λέμε τώρα......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνει κανείς ενεργοποίηση κάρτας απο promotion να μας πεί πως γίνεται η όλη διαδικασία? Θέλω να πώ οτι τα παιδία του promotion έχουν μαζί τους τα σχετικά έγγραφα (Υπ. δήλωση κτλ) και την ταυτότητα τη βγάζουν φωτογραφία απο το κινητό τους.

 

Είναι safe να σου βγάζουν τη ταυτότητα φωτο στη μέση του δρόμου? Και σε κατάστημα που σου βγάζουν φωτοτυπία τη ταυτότητα θα μου πείς το ίδιο είναι αλλά εκεί ειναι ενα φυσικό κατάστημα που αν γίνει καμία "στραβη" με τα στοιχεία σου, ενδεχωμένοα να μπορείς να βγάλεις κάποια άκρη.........(βέβαια και το κατάστημα μπορεί την επόμενη ημέρα να κλέισει αλλα λέμε τώρα......)

Η καρτα ειναι ηδη δηλωμενη στο φραφειο του προμοσιον ή σε καποιον! Δινεις ταυτοτητα για φωτο, δινεις 6€ που στην ουσια θα σου μπουν 5,30€ αφου κραταει φορο το κρατος, την ιδια μερα μετα τις 10 το βραδυ αφου περαστει στο ονομα σου η καρτα και μπουν τα 5,30€ μπορεις να στειλεις σμς 1000 και να σου ξεκινησει η προσφορα! Καθε μηνα πρεπει να βαζεις 6€ κ να στελνεις το σμς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

omg δίνετε στον κάθε άγνωστο την ταυτότητά σας να την φωτογραφήσει;;;

Μην βλέπετε φαντάσματα παντού.

Και επειδή δε λέω αρλούμπες μπορώ αύριο να σου στείλω σε mail όλα τα προσωπικά σου στοιχεία και χωρίς ταυτότητα από τη στιγμή που όλα πια είναι προσβάσιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...