Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια να ρωτησω κατι λιγο off-topic. Απο σημα πως παει η Wind στη Θεσσαλονικη? Ειχα πριν 5 χρονια και η κατασταση ηταν τραγικη αλλα τωρα υποτιθεται εκανε αναβαθμιση το δικτυο της κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πολλά ευχαριστώ στον JohnnyX που ξεκίνησε το θέμα αλλά και στον othon.gr που βοήθησε πραγματικά πολύ κόσμο, που ενδιαφερόταν...!

Κι άσε να λένε ότι θέλουν... κάποιοι "μυστήριοι"...!
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μόνο ταυτότητα ή κ δίπλωμα 

 

Είχα φύγει βέβαια : ) με την ταυτότητα και λέω ότι είναι ας γίνει!

Παίδες η Χριστίνα θα είναι εκεί μέχρι της 19:30 μου είπε εμένα .

ευχαριστώ τον ts για την προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12μιση μέχρι και 1 κ τέταρτο Αριστοτέλους τπτ.

 

1μιση πήγα στην εκκλησία της Αγ. Βαρβάρας στην τούμπα που ανέφερε ο συμφορουμίτης πιο πριν αλλά κι εκεί τπτ.

 

2 παρά καμάρα τπτ.

 

Αν έχει κανένας περίσεμα ας στείλει ένα ΠΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ πριν λίγο από Ομόνοια. 

Μου είπε η κοπέλα ότι μείνανε τα 2 τελευταία, και μάλιστα επειδή τα ήθελα και τα 2 τελικά είπα ας πάρω μόνο ένα γιατί περίμενε και κάποιος άλλος και τον "λυπήθηκα". Έτσι κ αλλιώς μόνο 1 χρειάζομαι.

 

 

Το κορυφαίο ήταν ότι δίπλα ακριβώς ήταν "σκουρόχρωμο" αγόρι να προμοτάρει ΚΑΙ Vodafone και Wind αλλά και Q..... :D :D :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς σήμερα δεν κατάφέραμε να πάρουμε πολλά νούμερα, δεν πειράζει όμως κι αύριο μέρα είναι.

Ευτυχώς φρόντισα να ενημερωθώ για να μην μπαίνουν στον κόπο και ρωτούν οι φίλοι συνέχεια πού θα βρίσκονται και πότε τα κορίτσια της Wind.

Να θυμάστε πως οι κοπέλες δεν έχουν την πολυτέλεια να περιμένουν στο ίδιο σημείο για πολλή ώρα, οπότε καλό θα ήταν να βρίσκεστε εκεί τουλάχιστον μέχρι

τις 12:30, μετά αναγκάζονται να περιφέρονται στη γύρω περιοχή.

Ουσιαστικά, μόνο και μόνο για εμάς κάθονται στα σημεία που αναφέρω πιο κάτω.

 

Κάθε μέρα, από Δευτέρα μέχρι Σάββατο και από τις 12:00 και μετά, οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να προμηθεύονται πακέτα από τα εξής σημεία:

 

1) Πεζόδρομος Ευόσμου (στο κέντρο του πεζόδρομου ή στις γύρω καφετέριες)

2) Καμάρα (δίπλα στα φανάρια)

3) Ιερός ναός Αγίας Βαρβάρας (στην είσοδο του ναού από την πλευρά της Γρηγορίου Λαμπράκη)

4) Στην περιοχή της Δελφών-Φάληρο (συνήθως στις αρχές της οδού)

 

Τα σημεία αυτά ισχύουν για όσο διάστημα ισχύει και η συγκεκριμένη προσφορά.

Δεν υπάρχει ενημέρωση για το πότε θα διακοπεί η διανομή τέτοιων πακέτων, υπάρχει όμως μεγάλη υποψία πως λήγει στο τέλος της εβδομάδας.

 

Δικαιολογητικά που απαιτούνται: Ταυτότητα ή διαβατήριο ή δίπλωμα οδήγησης.

Κόστος ανά πακέτο: 6€

Τα 6€ μπαίνουν στο υπόλοιπο της κάρτας γύρω στις 9μ.μ. της ίδιας μέρας (ενημερώνεστε με γραπτό μήνυμα).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθα Ομόνοια κ έχει δυο group που δίνουν νούμερα. Την προσφορά τη δίνουν μόνο αυτοί που είναι Αγίου Κωνσταντίνου κ Ομόνοια γωνία. ( μπροστά στο Γρηγόρη. )

Ως 2:30 μου είπαν τα παιδιά θα είναι εδώ.

Ακόμη μου είπαν ότι από το Σάββατο κ μετά τους απαγόρευσαν να δίνουν νούμερα σε άτομα άνω των 40 χρόνων.

 

 

Κατ' αρχάς, ευχαριστώ και εγώ τον TS για το θέμα και την ευκαιρία που έδωσε σε πάρα πολλούς να εκμεταλλευτούν την προσφορά της Wind.

 

Βρέθηκα στην Ομόνοια (έξοδος ΜΕΤΡΟ στο HONDOS) και άθελά μου παρακολούθησα τη συζήτηση με τον προηγούμενο, στον οποίο αρνούνταν τα παιδιά να δώσουν μιας και είχαν εντολή να δίνουν σε ανθρώπους μέχρι 42 ετών το πολύ. 

 

Πάντως, είπαν ότι θα βρίσκονται εκεί μέχρι τις 21.00 και όταν σκοτεινιάσει θα μετακινηθούν λίγο πιο πέρα για να έχουν φωτισμό. Από ότι κατάλαβα, τα παιδιά της Αθήνας αγοράζουν κάρτα 10€ από το περίπτερο και ενεργοποιούν τη sim μπροστά σου, αν θέλεις (αν δεν θέλεις να αρχίσει αμέσως η περίοδος του μήνα, κάνεις την ενεργοποίηση αργότερα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχάς, ευχαριστώ και εγώ τον TS για το θέμα και την ευκαιρία που έδωσε σε πάρα πολλούς να εκμεταλλευτούν την προσφορά της Wind.

 

Βρέθηκα στην Ομόνοια (έξοδος ΜΕΤΡΟ στο HONDOS) και άθελά μου παρακολούθησα τη συζήτηση με τον προηγούμενο, στον οποίο αρνούνταν τα παιδιά να δώσουν μιας και είχαν εντολή να δίνουν σε ανθρώπους μέχρι 42 ετών το πολύ. 

 

Πάντως, είπαν ότι θα βρίσκονται εκεί μέχρι τις 21.00 και όταν σκοτεινιάσει θα μετακινηθούν λίγο πιο πέρα για να έχουν φωτισμό. Από ότι κατάλαβα, τα παιδιά της Αθήνας αγοράζουν κάρτα 10€ από το περίπτερο και ενεργοποιούν τη sim μπροστά σου, αν θέλεις (αν δεν θέλεις να αρχίσει αμέσως η περίοδος του μήνα, κάνεις την ενεργοποίηση αργότερα).

δεν ισχύει για την ενεργοποίηση το αργότερα πάντως γιατί το ζήτησα εγώ και δεν! ( μου είπαν ότι γίνεται τώρα ) αυτό με το περίπτερο γίνεται πάντως γιατί για κάποιον λόγο δεν μπορούν να τα βάλουν από τα κεντρικά τους ( το είδα μπροστά στα μάτια μου γιατί είμουν ο πρώτος με αυτήν την διαδικασία ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

1μιση πήγα στην εκκλησία της Αγ. Βαρβάρας στην τούμπα που ανέφερε ο συμφορουμίτης πιο πριν αλλά κι εκεί τπτ.

 

 

 

για λιγο τις έχασες, γυρω στις 12 ηταν σιγουρα εκει (εστειλα τη κοπελα μυ να παρει 2 νουμερα, μαλιστα με ειπε πριν απο αυτήν ενας πηρε 10 νουμερα μονοκοπανιά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...