Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

σε ποιον να στειλεις μια απλη φωτογραφια και 6 ευρω?

Σίγουρα όχι σε κάποιον σαν κι εμένα, που σύμφωνα με κάποιους παριστάνει τον κακομοίρη, προκειμένου να βγάλει μεροκάματο από την ανάγκη του συνανθρώπου του για ένα πακέτο σύνδεσης.

Δηλαδή εντάξει, μετά και τα τελευταία πμ που διάβασα, τα οποία με καταδίκασαν σε θάνατο σε ηλεκτρική καρέκλα επειδή προθυμοποιήθηκα να βοηθήσω 2-3 συνανθρώπους μου που δεν είχαν πρόσβαση σε μια τέτοια προσφορά, άρχισα να το πιστεύω κι εγώ ο ίδιος.

Γνώριζα από την αρχή ότι ενδεχομένως η καλή μου πρόθεση να βοηθήσω, θα μεταφραστεί σαν μια προσπάθεια εξαπάτησης, αλλά τέτοιο ξεφτιλίκι ομολογώ πως δεν το περίμενα.

Απ' όσο μπορώ να θυμηθώ από προηγούμενα posts μου, νομίζω πως ήμουν από τους λίγους που φώναζε δημόσια πως δεν πρέπει να φτάνουμε σε ακρότητες για ένα απλό πακέτο σύνδεσης.

Για να αποδείξω λοιπόν πως δεν είμαι ελέφαντας, διακόπτω αυτή τη στιγμή τις "εμπορικές" δραστηριότητές μου και πλέον δεν εξυπηρετώ κανέναν άλλο εκτός από 2 συμφορουμίτες μου (σε Αλεξανδρούπολη και Ιωάννινα) οι οποίοι αναγνώρισαν τις προθέσεις μου και σεβάστηκαν το χρόνο που αφιέρωσα για την εξυπηρέτησή τους.

Ζητώ συγγνώμη για το ξέσπασμά μου, αλλά μετά λύπης μου διαπιστώνω μες στο ξημέρωμα πως η ανθρωπιά πλέον δεν αναγνωρίζεται, αλλά τιμωρείται.

Και για να το ξεκαθαρίσουμε, το post του Crash_Batic δεν έχει καμία απολύτως σχέση με όλα τα παραπάνω, απλώς εντελώς συμπτωματικά η ανάγνωση μερικών πμ, συνέπεσε με την ερώτηση του ανθρώπου.

Καλή τύχη σε όλους τους επαρχιώτες που ψάχνουν τρόπο να εκμεταλλευτούν την προσφορά.

Ρε φίλε εδώ μιλάμε για Ελλάδα. Μην ασχολείσαι ....Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p>Ο<span><a class="" href="http://www.insomnia.gr/user/97114-othongr/" title=""><span>  othon.gr</span></a></span>  και σωστος ειναι και εχει βοηθησει</p>

Εννοείται. Σωστό παληκαρι είναι.

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας κανει τη δουλεια,

μας γλιτωνει σε ενα χρονο τουλαχιστον κανα 20-30αρι ευρω

το μηνα(κ παραπανω οποιος ενεργοποιει 2 φορες) ,δλδ 300+ ευρα το χρονο

και του τη λεμε!!! :blink:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα τρελόπαιδα!

 

Σε μισή ωρίτσα, θα υπάρχουν κοπέλες που θα μοιράζουν πακέτα έξω απ' την εκκλησία της Αγίας Βαρβάρας στην Τούμπα.

Ορμάτε! :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθα Ομόνοια κ έχει δυο group που δίνουν νούμερα. Την προσφορά τη δίνουν μόνο αυτοί που είναι Αγίου Κωνσταντίνου κ Ομόνοια γωνία. ( μπροστά στο Γρηγόρη. )
Ως 2:30 μου είπαν τα παιδιά θα είναι εδώ.
Ακόμη μου είπαν ότι από το Σάββατο κ μετά τους απαγόρευσαν να δίνουν νούμερα σε άτομα άνω των 40 χρόνων.

Επεξ/σία από igrasias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντροπή να κατηγορείτε τον othon και να βγάζετε τόση εμπάθεια... Το παιδί προσπαθεί να σας εξυπηρετήσει και εσείς του τα χώνεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς κάποιοι δεν θέλουν να καταλάβουν οτι ελλαδα ειναι και πέρα απο την Αττική οδό,οσο και την περιφερειακή Θεσσαλονίκης .και κάποιοι ανθρωποι ,άγνωστοι μεταξύ τους, εξυπηρετούνται απο άτομα σαν τον οθωνα αφου οι ίδιες οι εταιρίες αρνούνται να το καταλάβουν αυτό.συνέχισε παλικάρι μου και ΑΣΕ να λενε.

 

Παντως πρεπει να εκανε καλη είσπραξη η wind με την προσφορά,αρκεί να μην την κόψει το καλοκαιρι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...