Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οποιος  πουλαει  ενα νουμερακι παρακαλω ας μου στειλει ενα πμ.  Στην τιμη θα τα βρουμε αρκει να ειστε λογικοι

Αν αρχίσουμε και τις αγοραπωλησίες για νούμερα F2G, χάσαμε το παιχνίδι φίλε μου, εκτός κι αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα να στείλεις σε κάποιον μια απλή φωτοτυπία της ταυτότητάς σου και 6 ευρώ (άντε κι ένα χαρτζιλίκι για τον κόπο), οπότε πάω πάσο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν αρχίσουμε και τις αγοραπωλησίες για νούμερα F2G, χάσαμε το παιχνίδι φίλε μου, εκτός κι αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα να στείλεις σε κάποιον μια απλή φωτοτυπία της ταυτότητάς σου και 6 ευρώ (άντε κι ένα χαρτζιλίκι για τον κόπο), οπότε πάω πάσο.

 

 

Δεν εχω προβλημα αν προσφερθει κανεις...  απλα μπορω  να κερασω και 2 καφεδες για τον κοπο σας ,  αν σας περισευει σε κανεναν νουμερακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα ξαναβγουν τα κορίτσια του promotion στη Θεσ/νίκη; Othon μήπως ξέρεις;

Αύριο θα υπάρξει σίγουρα διανομή στην Τούμπα.

Έχω μιλήσει ήδη με μία από τις κοπέλες και αύριο το πρωί που θα την ξαναπάρω, θα μου πει ποια ώρα θα βολέψει να βρίσκονται στην εκκλησία της Αγίας Βαρβάρας.

Θέλω να πιστεύω πως θα καταφέρω να ενημερώσω εγκαίρως για την ώρα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε παρατηρήσει ότι η ελάχιστη χρέωση ανά κλήση ισούται με 3 λεπτά ?

Εννοώ πως είτε μιλήσεις 5 δευτερόλεπτα είτε 2 λεπτά.. καταναλώνονται 3 λεπτά (της ώρας) από τα διαθέσιμα 1000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αρχίσουμε και τις αγοραπωλησίες για νούμερα F2G, χάσαμε το παιχνίδι φίλε μου, εκτός κι αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα να στείλεις σε κάποιον μια απλή φωτοτυπία της ταυτότητάς σου και 6 ευρώ (άντε κι ένα χαρτζιλίκι για τον κόπο), οπότε πάω πάσο.

σε ποιον να στειλεις μια απλη φωτογραφια και 6 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιον να στειλεις μια απλη φωτογραφια και 6 ευρω?

Σίγουρα όχι σε κάποιον σαν κι εμένα, που σύμφωνα με κάποιους παριστάνει τον κακομοίρη, προκειμένου να βγάλει μεροκάματο από την ανάγκη του συνανθρώπου του για ένα πακέτο σύνδεσης.

Δηλαδή εντάξει, μετά και τα τελευταία πμ που διάβασα, τα οποία με καταδίκασαν σε θάνατο σε ηλεκτρική καρέκλα επειδή προθυμοποιήθηκα να βοηθήσω 2-3 συνανθρώπους μου που δεν είχαν πρόσβαση σε μια τέτοια προσφορά, άρχισα να το πιστεύω κι εγώ ο ίδιος.

Γνώριζα από την αρχή ότι ενδεχομένως η καλή μου πρόθεση να βοηθήσω, θα μεταφραστεί σαν μια προσπάθεια εξαπάτησης, αλλά τέτοιο ξεφτιλίκι ομολογώ πως δεν το περίμενα.

Απ' όσο μπορώ να θυμηθώ από προηγούμενα posts μου, νομίζω πως ήμουν από τους λίγους που φώναζε δημόσια πως δεν πρέπει να φτάνουμε σε ακρότητες για ένα απλό πακέτο σύνδεσης.

Για να αποδείξω λοιπόν πως δεν είμαι ελέφαντας, διακόπτω αυτή τη στιγμή τις "εμπορικές" δραστηριότητές μου και πλέον δεν εξυπηρετώ κανέναν άλλο εκτός από 2 συμφορουμίτες μου (σε Αλεξανδρούπολη και Ιωάννινα) οι οποίοι αναγνώρισαν τις προθέσεις μου και σεβάστηκαν το χρόνο που αφιέρωσα για την εξυπηρέτησή τους.

Ζητώ συγγνώμη για το ξέσπασμά μου, αλλά μετά λύπης μου διαπιστώνω μες στο ξημέρωμα πως η ανθρωπιά πλέον δεν αναγνωρίζεται, αλλά τιμωρείται.

Και για να το ξεκαθαρίσουμε, το post του Crash_Batic δεν έχει καμία απολύτως σχέση με όλα τα παραπάνω, απλώς εντελώς συμπτωματικά η ανάγνωση μερικών πμ, συνέπεσε με την ερώτηση του ανθρώπου.

Καλή τύχη σε όλους τους επαρχιώτες που ψάχνουν τρόπο να εκμεταλλευτούν την προσφορά.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...