Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλεπω εχουν γινει τρομερες παρανοησεις

1) δεν ειναι φοιτητικο - εχει παροχες αναλογες με του φοιτητικου !

2) σου ενεργοποιησουν τη sim ατακα και επι τοπου

3) για παντα θα εχεις 1000 λεπτα ομιλια προς ολους και 1 gb ιντερνετ


Εκει ημουν ρε παιδια..το εκανα και εγω σας λεω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με λιγα λογια γιατι καποιοι δεν το εχουν καταλαβει ακομα.Στα carrefour λοιπον δινουν νεα πακετα wind και προσφερουν τις ιδιες παροχες (λεπτα και ιντερνετ) που προσφερει το φοιτητικο πακετο ΣΕ ΟΛΟΥΣ ανεξαρτητα αν καποιος που θα το αγορασει θα ειναι ή οχι φοιτητης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στο καρφουρ μακεδονια! Οντως εχουν προσφορα χωρις πασο! Αλλα τελειωσαν οι αριθμοι! Μεθαυριο θα ειναι στο κεντρο της θεσσαλονικης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως

Απλα δεν το κανουν μονο στο carrefour

Θυμαμε περσι που κατι κοπελιες ηταν στο κεντρο και καναν αλλη προωθητικη ενεργεια...ισως και σημερα -και αυτες τις μερες- να συμβαινει κατι αναλογο..το ρωτησα δηλαδη και μου το απαντησε...το μονο σιγουρο οπως μου ειπε οτι η προσφορα ΔΕΝ τρεχει στα καταστηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βλεπω εχουν γινει τρομερες παρανοησεις

1) δεν ειναι φοιτητικο - εχει παροχες αναλογες με του φοιτητικου !

2) σου ενεργοποιησουν τη sim ατακα και επι τοπου

3) για παντα θα εχεις 1000 λεπτα ομιλια προς ολους και 1 gb ιντερνετ

Εκει ημουν ρε παιδια..το εκανα και εγω σας λεω

 

Πως να μην γινουν "παρανοησεις" με τετοιο τιτλο (Φοιτητικο f2g προς ολους) και με 2 σελιδες με πολλα ποστς που η κουβεντα ηταν οτι θελει ενεργοποιηση σε μαγαζι μετα κλπ και δεν υπηρχε η διευκρινηση;  ;)

Εδω και καιρο σε αλλο φορουμ λεγεται απο πολλους οτι μπορει να κανει φοιτητικο και μη φοιτητης με καποιο "κολπο". Επομενως με τον δεδομενο τιτλο πηγε εκει το μυαλο μας. 

 

ΥΓ. Πριν 3-4 μερες σε καρφουρ της Αθηνας ηταν στημενες 2-3 κοπελες της Q. Μπαινοντας εγω ηρθαν να με "τσιμπησουν" κρατωντας πακετακια sim, αλλα ημουν απορριπτικος εντελως με ενα ξερο "οχι ευχαριστω" πριν προλαβουν να αρθρωσουν λεξη. Σαν την ιστορια με τον λυκο. Και να εχουν κατι καλο δεν τους πιστευεις. :P Τωρα εμαθα απο εσας τι εδιναν λογικα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οκ ρε συ ..αφου εισαι και mod αλλαξε το τιτλο (πχ βαλε διπλα ενα χωρις πασο ή f2g αναλογων παροχων με το φοιτητικο).
Στη πραξη φοιτητικο ειναι..αυτο μου επιβεβαιωσε η κοπελα..απλα το ανοιξαν για λιγες μερες προς ολους χωρις δικαιολογητικα κτλ (περα απο την ταυτοποιηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επεξεργασια->χρηση πληρους επεξεργαστη κειμενου.

 

DIY, φτιαξτο οπως θες. ;) Αν και με τα λεγομενα σου τωρα μολις ΕΙΝΑΙ φοιτητικο τελικα, οποτε θα ελεγα μην πειραξεις τιποτα. Απλα το ανοιξαν, οχι "δεν ειναι φοιτητικο" που ειπες λιγο παραπανω.    :wacko:  Εδω ο ιδιος παρανοησες, φαντασου εμεις που δεν μιλησαμε και μαζι τους και δεν το καναμε. :P

(αστο ετσι λοιπον)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγες στο Μακεδονία, πήρες την f2g, λεπτομέρειες όμως δεν μας είπες.

συγνώμη παιδιά, δεν είπα τίποτα γιατί με πρόλαβαν οι παραπάνω και απλά το επιβεβαίωσα και εγώ.

 

αν κάποιος έχει γνωστό σε κάποιο κατάστημα, μπορεί να ζητήσει να του δώσει το συγκεκριμένο πακέτο.

πιστεύω θα τα βγάλουν και στη μαύρη αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ευρω βαζεις ..ετσι ωστε να μπουν 5+ (μετα τη παρακρατηση φορου). Δεν ειναι αναγκη να γινει ενεργοποιηση του 5€ εκεινη την ωρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει και αυτό 

ουσιαστικά με μια ανανέωση 5 ευρώ έχει 30 ευρώ επιπλέων.

είναι δοκιμασμένο, ότι με τα χρήματα που προστίθενται, μπορεί να γίνει αγορά πακέτων!

 

Προϋπόθεση μια ανανέωση 5€ και άνω εντός 30 ημερών από την ενεργοποίηση του πακέτου.  Ο αρχικός χρόνος ομιλίας 30€ αποδίδεται ως 5€ το μήνα για 6 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...