Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά αν έχουμε ήδη άλλο f2g ενεργό, και ενεργοποιήσουμε κι αυτό, μπορούμε να μεταφέρουμε τα προνόμια αυτού του πακέτου στο άλλο; Δηλαδή δεν μιλάω για φορητότητα, αλλά για μεταφορά των προνομίων από ένα f2g σε άλλο f2g που ανήκουν και τα δυο στο ίδιο άτομο. Ρωτάω επειδή η voda το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα μερικα τηλεφωνα και οντος εχει παρασιτα. Αντε αρχισε η wind.  Επειδη δεν μπορεσα να δω για το internet ..ΤΟ 3G πως παει παιδια ; φορτωνει γρηγορα τις σελιδες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βέβαιο είναι πως δεν θα συμβεί τίποτα, απλώς πιθανολογώ πως στην επόμενη προσφορά θα μας ζητάνε να επιστρέψουμε στα θρανία προκειμένου να συνεχίζουμε να επωφελούμαστε μιας προσφοράς που αντικειμενικά σ' αυτή τη φάση δεν δικαιούμαστε κανονικά.

Tο θεμα ειναι οτι το δικαιουμαστε 100% μιας και τα νουμερα ΔΕΝ τα κλεψαμε,αλλα τα πηραμε μεσω επισημων συνεργατων της οι οποιοι τα προωθουσαν στον δρομο λεγοντας οτι ειναι μια προσφορα περιορισμενης χρονικης διαρκειας,ετσι δεν ειναι?Για ποιο λογο να μην παω εγω να παρω 3 νουμερα  οταν η ιδια η wind μεσω συνεργατων της τα προωθει?.Τωρα ποσο θα διαρκεσει....θα δειξει,αν ληξει συντομα και μας ζηταει πασο παει να πει οτι ηταν μια κοροιδια(να μην πω αλλη λεξη) και σκοπος τους ηταν η αρπαχτη!

 

Εχω ρωτησει 3 φορες και απαντηση ουσιαστικη δεν πηρα.......υπαρχει τροπος να μαθω αν τα νουμερα ηρθαν στο ονομα μου και αν ναι ποιος ειναι αυτος?Ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχει απαντηθεί αλλά είναι 40 σελίδες θρεντ οπότε....

Αν έχει κάποιος ήδη wind , f2g μπορεί να μεταφερθεί ο αριθμός του μετά την ενεργοποίηση σε αυτό το πακέτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχει απαντηθεί αλλά είναι 40 σελίδες θρεντ οπότε....

Αν έχει κάποιος ήδη wind , f2g μπορεί να μεταφερθεί ο αριθμός του μετά την ενεργοποίηση σε αυτό το πακέτο;

Πώς θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο; Αφού παίρνεις καινούριο αριθμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μάλλον έχει απαντηθεί αλλά είναι 40 σελίδες θρεντ οπότε....

Αν έχει κάποιος ήδη wind , f2g μπορεί να μεταφερθεί ο αριθμός του μετά την ενεργοποίηση σε αυτό το πακέτο;

Πώς θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο; Αφού παίρνεις καινούριο αριθμό.
Σε συμβόλαιο ξέρω ότι γίνεται σίγουρα. Απλά πας το πακέτο του ενός αριθμού στον άλλο. Στην κάρτα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έχει 3 κοπέλες στην καμάρα θεσσαλονικη

Τώρα έχει 3 κοπέλες στην καμάρα θεσσαλονικη

Τώρα έχει 3 κοπελ.........

 

Νενικηκαμεν!!!!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=V8LhyxID_Sk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αν τις δει κάποιος ας ρωτήσει που θα είναι αύριο και αν δέχεται φορητότητα το πακέτο. Δλδ αν μπορούμε να πάμε σε αυτό τον παλιό μας αριθμό. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο; Αφού παίρνεις καινούριο αριθμό.

 

Αυτό ρώτησα κι εγώ παραπάνω, και ανέφερα ότι στη vodafone γίνεται κανονικά.  Αν έχεις συγκεκριμένα "προνόμια" σε έναν αριθμό, μπορούν να σου τα πάνε στον άλλον αν είναι ίδιο πακέτο (πχ cu σε cu) και είναι και τα δύο στο όνομά σου.  Και οι δύο αριθμοί παραμένουν ενεργοί, απλά αλλάζουν αριθμό τα δωεράν λεπτά που έχεις.  Και αναρωτιέμαι αν γίνεται και σε f2g το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...