Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Εκει υπογραψαμε ενα χαρτι της μεταβιβασης

Θα μας ερθει καποιο επισημο εγγραφο απο τη wind που να λεει οτι ειναι στο ονομα μας ο αριθμος ?

Μηπως παθουμε καμια πλακα και μετα η wind ζηταει φοιτητικα πασα και μας τα ακυρωσει?

Αυτο ειναι το πιο σημαντικο απο ολα.....τι θα γινει σε περιπτωση μεταβιβασης του αριθμου,αν φαμε ακυρο εκει την πατησαμε αλλιως ολα οκ.Σ την θεσσαλονικη (τουμπα) που πηρα τα 3 πακετα παντως δεν μας εδωσαν να υπογραψουμε χαρτια μεταβιβασης,δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο αυτο

 

Βασικα αν παμε σε καταστημα WIND μετα απο καποιο καιρο θα μας πουνε σε ποιανου το ονομα ειναι δηλωμενος ο αριθμος??

Μπερδεύτηκα με αυτό. Τι εννοείται ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδιά τα στοιχεία σας περνιούνται κατά τις 9 το βράδυ, τότε που μπαίνουν και τα χρήματα (σε όσους είναι προενεργοποιημένη η sim)

στους άλλους επιτόπου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τα στοιχεία σας περνιούνται κατά τις 9 το βράδυ, τότε που μπαίνουν και τα χρήματα (σε όσους είναι προενεργοποιημένη η sim)

στους άλλους επιτόπου. 

Δηλαδη οι αριθμοι ειναι ηδη στο ονομα μου απο την στιγμη που μου εβαλαν την καρτα στις 9 το βραδυ (στην περιπτωση μου εδω και 2 μερες)?  Υπαρχει καποιος τροπος να το ελεγξω αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι παρατηρησα...

χωρις να κανω απολυτως τιποτα στο καινουργιο νουμερο τα mb κατεβαινουν.

Μας τρωει τα mb... 

Το βλεπω απο το site της wind.

Στην αρχη ηταν 1023.87 μετα πηγαν 1023.5 και τωρα 1023.38 :mad: και δεν μου εδωσε 120 λεπτα προς wind, μονο τα sms.

Tι παιζει ξερει κανενας?

Tωρα 1023.37 mb.

:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι παρατηρησα...

χωρις να κανω απολυτως τιποτα στο καινουργιο νουμερο τα mb κατεβαινουν.

Μας τρωει τα mb... 

Το βλεπω απο το site της wind.

Στην αρχη ηταν 1023.87 μετα πηγαν 1023.5 και τωρα 1023.38 :mad: και δεν μου εδωσε 120 λεπτα προς wind, μονο τα sms.

Tι παιζει ξερει κανενας?

Tωρα 1023.37 mb.

:cry:

Μη βιαζεσαι...εχεις κλειστα τα δεδομενα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μη βιαζεσαι...εχεις κλειστα τα δεδομενα ;

Mα δεν εχω κανει τιποτα. Δεν μπηκα στο internet.
Απάντησε μου. Τα δεδομένα είναι κλειστα φίλε μου ; ψάξε στο κινητό σου την επιλογή. Αν είναι ανοιχτα αυτό είναι το πρόβλημα.Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντησε μου. Τα δεδομένα είναι κλειστα φίλε μου ; ψάξε στο κινητό σου την επιλογή. Αν είναι ανοιχτα αυτό είναι το πρόβλημα.Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Βρηκα μια επιλογη "χρηση δεδομενων πακετου" που ηταν on και την εκανα off (αν ειναι αυτο). Θα δουμε.

Σορρυ πρωτη φορα χρησιμοποιω smartphone.( το ειχα στο συρταρι κανα χρονο,ειναι καινουργιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Απάντησε μου. Τα δεδομένα είναι κλειστα φίλε μου ; ψάξε στο κινητό σου την επιλογή. Αν είναι ανοιχτα αυτό είναι το πρόβλημα.Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Βρηκα μια επιλογη "χρηση δεδομενων πακετου" που ηταν on και την εκανα off (αν ειναι αυτο). Θα δουμε.

Σορρυ πρωτη φορα χρησιμοποιω smartphone.( το ειχα στο συρταρι κανα χρονο,ειναι καινουργιο)

Αυτό είναι σίγουρα. Όλα καλά φίλε μου :)Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα δεν εχω κανει τιποτα. Δεν μπηκα στο internet.

Βασικα εχεις καποιες εφαρμογες στο κινητο που κανουν αυτοματη ανανεωση,βαλτες χειροκινητη ανανεωση και ανοιγε τα data οταν τα χρειαζεσαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν μπορούσα να μείνω πέραν της 12:30 και έφυγα πριν έρθουν τα κορίτσια στην Καμάρα.
Αν μάθει κάποιος κάτι για αύριο (αν και δεν νομίζω Κυριακάτικα), ας μας ενημερώσει παρακαλώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για ποσο ισχυει αυτο το πακετο πακετο δλδ μωλις το ενεργοποιησω ειναι για παντα η οχι?σε ποια σημεια μπορω να βρω και να παρω καρτα?εχει συγκεκριμενα σημεια?απο wind καταστημα δεν πεζει?

Sent from my RM-892_eu_hungary_411

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει 1 ωριτσα που μπηκαν τα χρηματα μεσα. Τελεια παιδια .

 

1000 λεπτα προς ολους

 

1GB  internet

 

120 λεπτα προς wind+Q

 

50 sms προς ολους !

 

ΟΛΑ με 6 ευρω !!!!  Τρελα γουστα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...