Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παντως αναριωτιεμαι...με την μιση ελλαδα στο φοιτιτηκο πακετο wind δεν καταλαβαινουν οτι χανουν με τα χιλια ολες οι εταιρίες κινητης τηλ. (και η wind)

Και δεν ειναι αυτο αθεμητος ανταγωνισμος για καποιον που εχει μαγαζι κινητης τηλεφωνιας κι ψαχνει κανα πελατη να κλεισει συμβολαιο με το τουφεκι για να βγαλει και τα εξοδα του....

Θα μου πεις τι με νοιαζει....

απλα βαζω την λογικη κατω να δω τι παιζεται...

 

Το συγκεκριμενο το θεωρω glitch το οποίο με καποιο τροπο θα κλεισει....αλλιως δεν εξηγειτε...ας το χαρουμε οσο το εχουμε

Ορθή η σκέψη, αλλά ας μην ξεχνάμε πως η wind και η κάθε wind ξέρει πού στοχεύει.

Η καταστροφή των συμβολαίων υφίσταται ήδη, δεν περίμεναν τα φοιτητικά πακέτα για να το καταλάβουν.

Το χειρότερο όλων θα ήταν αν η προσφορά έτρεχε μέσα στα ίδια τα καταστήματα, όχι στους δρόμους.

Χωρίς να έχω καμία απολύτως γνώση marketing, θα αισθανόμουν μια χαρά με μια τέτοια κίνηση, αφού με μια τέτοια προσφορά, έχεις σίγουρα έσοδα κάθε μήνα από τουλάχιστον το 90% τέτοιων πακέτων και μη μου πεις πως όσοι πήραμε τέτοιο πακετάκι δεν θα βάζουμε κάθε μήνα τουλάχιστον 6 ευρώ προκειμένου να έχουμε τζαμπαντάν ομιλία για όλους!

Αν μάλιστα προσθέσεις και το internet, άντε τόλμα να μείνεις χωρίς κάρτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπορουμε να παρουμε και για φιλους μας ? πχ θελω να παρω 5

Χρειαζεται να εχουμε μαζι τις ταυτοτητες τους ή πρεπει να ειναι οι ιδιοι να υπογραψουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά παιδιά τι ακριβώς θέλει να εχω μαζί μου ; ταυτότητα και πόσα χρήματα ;

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Τοσο πολυ βαριεσαι να διαβασεις τα ποστ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βασικά παιδιά τι ακριβώς θέλει να εχω μαζί μου ; ταυτότητα και πόσα χρήματα ;

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Τοσο πολυ βαριεσαι να διαβασεις τα ποστ;
Ειναι τεράστιο. Δύσκολο είναι να γράψεις ; :)Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι τεράστιο. Δύσκολο είναι να γράψεις ; :)Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Ταυτοτητα και 6 ευρω και καθε αριθμο που θα παρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρουμε για συγγενεις μας πρεπει να εχουμε τις ταυτοτητες τους ? Πως περνανε στο ονομα τους ?

Πατε 2 ατομα με 2 ταυτοτητες και παρτε απο 3-4 νουμερα το καθε ατομο στο ονομα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ειναι τεράστιο. Δύσκολο είναι να γράψεις ; :)Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Ταυτοτητα και 6 ευρω και καθε αριθμο που θα παρεις
Ευχαριστώ. Ερώτηση τα 6 ευρώ είναι χρόνος ομιλίας ; θα πάρω και απόδειξη γιαυτό ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Ερώτηση τα 6 ευρώ είναι χρόνος ομιλίας ; θα πάρω και απόδειξη γιαυτό ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Τα 6 ευρώ αφορούν υπόλοιπο που προστίθεται στο λογαριασμό της κάρτας σου και δεν παίρνεις απόδειξη.

Μην ανησυχείς πάντως. Όσοι μέχρι τώρα αποκτήσαμε πακέτα, δεν χάσαμε ούτε ένα ευρώ απ' τα 6ευρα που δώσαμε, εκτός βέβαια απ΄το φόρο που αφαιρείται έτσι κι αλλιώς από κάθε ανανέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Ερώτηση τα 6 ευρώ είναι χρόνος ομιλίας ; θα πάρω και απόδειξη γιαυτό ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Τα 6 ευρω θα στα βαλουν αυτοι το ιδιο βραδυ στην καρτα σου για την αγορα του πακετου που κοστιζει 5 ευρω,αρα θα σου μεινει υπολοιπο περιπου 40 λεπτα στην καρτα αφου θα ενεργοποιησεις το πακετο με μηνυμα που εσυ θα στειλεις.Αποδειξη δεν δινουν

 

Με προλαβαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ευχαριστώ. Ερώτηση τα 6 ευρώ είναι χρόνος ομιλίας ; θα πάρω και απόδειξη γιαυτό ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Τα 6 ευρώ αφορούν υπόλοιπο που προστίθεται στο λογαριασμό της κάρτας σου και δεν παίρνεις απόδειξη.

Μην ανησυχείς πάντως. Όσοι μέχρι τώρα αποκτήσαμε πακέτα, δεν χάσαμε ούτε ένα ευρώ απ' τα 6ευρα που δώσαμε, εκτός βέβαια απ΄το φόρο που αφαιρείται έτσι κι αλλιώς από κάθε ανανέωση.

Ωραία. Τελευταία ερώτηση. Η ενεργοποίηση πόση ώρα θέλει ; Επίσης όταν κάνω ανανέωση παίρνω απο οτι κατάλαβα 1000 λεπτά προς όλους και 1 GB Internet έως και 2 φορές το μήνα με 5 ευρώ ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία. Τελευταία ερώτηση. Η ενεργοποίηση πόση ώρα θέλει ; Επίσης όταν κάνω ανανέωση παίρνω απο οτι κατάλαβα 1000 λεπτά προς όλους και 1 GB Internet έως και 2 φορές το μήνα με 5 ευρώ ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

 

τα χρήματα μπαίνουν το ίδιο βράδυ.

ναι σωστά κατάλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...