Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πήρα 4 νούμερα σήμερα από Καμάρα...Στις 9 και κάτι ενεργοποιήθηκαν :) Ωστόσο τα χρήματα δεν μπήκαν..Το 1269 λέει 0.08€ υπόλοιπο..Πρέπει να κάνω κάτι έξτρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να κάνετε τίποτα απολύτως παιδιά, απλώς περιμένετε sms, το οποίο σας ενημερώνει ότι μπήκε το ποσό της ανανέωσης στην κάρτα σας.

Βασικά έρχονται 3-4 στο σύνολο που αναφέρουν και κάποια άλλα πράγματα, όπως το ότι παίρνετε δώρο 120' προς Wind/Q κλπ. κλπ.

Το πακέτο το ενεργοποιείτε εσείς οι ίδιοι με τη γνωστή διαδικασία της αποστολής του "1000" στο 1264.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,,, ακουσε κανεις τιποτα για Λάρισα? μα γιατι μονο Αθηνα Θεσσαλονικη?

Υπάρχει μηπως καποιος που μπορει να μου μεταβιβασει ενα νουμερο ?? 

(στλενοντας του οτι χρειαζεται φυσικα)  Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Για Αθήνα, ξέρει κανείς σήμερα... ώρα και μέρος που θα βρούμε τις κοπέλες της Wind?

(μην κατεβαίνω τσάμπα στο κέντρο)

 

Σήμερα το πρωί θα είναι στην Ομόνοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, για Θεσσαλονίκη αύριο ισχύει καμάρα κατα τις 12:00 ξέρει κανένας? Λέω να πάω μια βόλτα... Ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Να πας. Ισχύει, αλλά θα έχει πολύ κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλημέρα.

Για Αθήνα, ξέρει κανείς σήμερα... ώρα και μέρος που θα βρούμε τις κοπέλες της Wind?

(μην κατεβαίνω τσάμπα στο κέντρο)

 

Σήμερα το πρωί θα είναι στην Ομόνοια.

Ok, ευχαριστώ. Ξέρεις περίπου την ώρα ? Προλαβαίνω να πιω τον καφέ μου ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Για να μην διαβαζω όλο το νήμα. ...τι ακριβώς παραπάνω θα έχω με αυτή την προσφορά ;

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

1000' ομιλίας προς όλους και 1gb internet με 5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως αναριωτιεμαι...με την μιση ελλαδα στο φοιτιτηκο πακετο wind δεν καταλαβαινουν οτι χανουν με τα χιλια ολες οι εταιρίες κινητης τηλ. (και η wind)

Και δεν ειναι αυτο αθεμητος ανταγωνισμος για καποιον που εχει μαγαζι κινητης τηλεφωνιας και ψαχνει κανα πελατη να κλεισει συμβολαιο (ή να ειναι υποχρεωμενος να ζηταει πασο για το ιδιο προιον) για να βγαλει και τα εξοδα του....

Θα μου πεις τι με νοιαζει....

απλα βαζω την λογικη κατω να δω τι παιζεται...

 

Το συγκεκριμενο το θεωρω glitch (σε σημειο μηνυσης αν ειχα καταστημα κινητης τηλεφωνίας) το οποίο με καποιο τροπο θα κλεισει....αλλιως δεν εξηγειτε...ας το χαρουμε οσο το εχουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλημέρα. Για να μην διαβαζω όλο το νήμα. ...τι ακριβώς παραπάνω θα έχω με αυτή την προσφορά ;

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

1000' ομιλίας προς όλους και 1gb internet με 5€.
Πλάκα κάνεις ; και αν βάλω 10 ευρώ παίρνω τα δίπλα ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πλάκα κάνεις ; και αν βάλω 10 ευρώ παίρνω τα δίπλα ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

ναι...αλλα ΜΟΝΟ  2 :-D  ανανεωσεις το μηνα
Απίθανο. Θα πάρω την κοπέλα τηλέφωνο σήμερα κιόλας.Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...