Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά τα μάτια σας 14, μόλις έπεσα θύμα κλοπής στην Ομόνοια κατά τη διάρκεια της ενεργοποίησης των καρτών.Δυστυχώς αυτά είναι τα απρόοπτα από τις συναλλαγές στο δρόμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα μάτια σας 14, μόλις έπεσα θύμα κλοπής στην Ομόνοια κατά τη διάρκεια της ενεργοποίησης των καρτών.Δυστυχώς αυτά είναι τα απρόοπτα από τις συναλλαγές στο δρόμο.

Δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα μάτια σας 14, μόλις έπεσα θύμα κλοπής στην Ομόνοια κατά τη διάρκεια της ενεργοποίησης των καρτών.Δυστυχώς αυτά είναι τα απρόοπτα από τις συναλλαγές στο δρόμο.

Απίστευτο...τώρα μπαίνω σπίτι από το πρωί και ετοιμάζομαι να γράψω για το πόσο σουρεαλιστική ήταν η εικόνα το πρωί στην Ομόνοια να είμαστε μαζεμένοι εκεί περιμένοντας τα παιδιά της wind να ενεργοποιήσουν τα πακέτα και σε απόσταση δύο μέτρων να είναι οι τοξικομανείς και να κοιτάζουν καλά καλά και βλέπω το post...

Τι ακριβώς συνέβη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα μάτια σας 14, μόλις έπεσα θύμα κλοπής στην Ομόνοια κατά τη διάρκεια της ενεργοποίησης των καρτών.Δυστυχώς αυτά είναι τα απρόοπτα από τις συναλλαγές στο δρόμο.

 

 

Παιδιά τα μάτια σας 14, μόλις έπεσα θύμα κλοπής στην Ομόνοια κατά τη διάρκεια της ενεργοποίησης των καρτών.Δυστυχώς αυτά είναι τα απρόοπτα από τις συναλλαγές στο δρόμο. 

 

 

 

Ωχ ρε γμτ. Τι έγινε φίλε ακριβώς; ήμουν κι  εγώ εκεί νωρίς το μεσημέρι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είχα τελειώσει με τις κάρτες και ετοιμαζόμουν να φύγω λέω ...δεν προστάρω στο φόρουμ για ότι όλα πήγαν καλά??? αυτό ήταν, αμέσως μετά διαπίστωσα ότι μου είχαν βουτήξει το πορτοφόλι.Τον Νοέμβριο το αυτοκίνητο τώρα το πορτοφόλι , αν θέλει κανείς ποδαρικό να μου πει!:-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω φιλε Ελπιζω  να μην έχασες πολλά χρήματα και προσωπικά έγγραφα και κάρτες... 


Τι να πω φιλε Ελπιζω  να μην έχασες πολλά χρήματα και προσωπικά έγγραφα και κάρτες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάρη σ' εσένα βέβαια, να τα λέμε κι αυτά!

 

και εσυ..και εγω..δεν εχει σημασια..εδω που φτασαμε..το ενα χερι νίβει το αλλο.. !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ 1 νουμερακι το μεσημέρι. Πήγα πρώτα σε 2 κοπέλες έξω από το hondos και μου λέει τέλος εδώ, μόνο απέναντι έξω από το casio όπου ήταν 3 άτομα της wind. Ευτυχώς δεν είχε καθόλου ουρά. Το πακέτο το χρησιμοποιησα αμέσως . Ευχαριστώ τον ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λεφτα θα μπουν το βραδυ....να ξαναστειλεις το sms μετα τις 21:00

Ευχαριστώ. Ενεργοποιήθηκε όπως μου είπες.

 

Μια ερώτηση ακόμα. Έχω ακόμα 2 αριθμούς για ενεργοποήση του προγράμματος. Αυτό πρέπει να γίνει άμεσα (σήμερα , αύριο ) ή μπορεί να γίνει και αργότερα. ;  (Η κοπελία είχε κάνει τις ενεργοποίησεις επιτόπου,  μόλις πήρα τους αριθμούς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...