Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τι ακριβως δινει το πακετακι? εννοω σε ομιλια κτλ.

τιποτα το ιδιαιτερο....απλα εχουν πει στις κοπελες να δινουν και απο ενα φιλι σε οποιον παρει το πακετακι...και οπως καταλαβαινεις εγινε χαμος

 

1000 λεπτα προς ολους + 1024 mb /μήνα με 5 ευρο ανανεωση

 

1ο post

 

 

edit: μην βαζετε φορα παρτιδα τα τηλεφωνα των κοριτσιών...προσωπικα δεδομένα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειραιά πολύ κυριλέ. έξω από το σταθμό, ούτε κόσμο είχε ούτε πανικό ούτε τίποτα.

Κάτω στο λιμάνι στον ηλεκτρικό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

Γύρω στις 12 και κάτι πήγα Καμάρα (Θεσσαλονίκη) με τον αδελφό και πήραμε από 3 κάρτες ο καθένας. 5-6 άτομα είχε να περιμένουν. Μας είπανε ότι δεν ξέρουν τι ώρα και που θα βρίσκονται τις υπόλοιπες ημέρες επειδή το πρόγραμμα τους βγαίνει σήμερα το βράδυ. Είπανε να τις τηλεφωνήσουμε για να μάθουμε.

 

Σύμφωνα με τα λεγόμενα της κοπέλας (η ξανθιά μάς εξυπηρέτησε, ήταν και μία ακόμη με καστανό μαλλί) το πακέτο δίνει 1000 λεπτά προς όλους, 1GB internet και 50 sms προς όλους.

 

Η ενεργοποίηση θα γίνει κατά τις 9 το βράδυ. Θα μας στείλουν μήνυμα και μετά θα στείλουμε εμείς για να ενεργοποιήσουμε το πακέτο. Επίσης, τα πακετάκια ήταν ανοιχτά.

 

Ευχαριστούμε πολύ τον othon.gr και όποιο άλλο παλικάρι έδωσε πληροφορίες και μας κανόνισε ραντεβού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα και καλη χρόνια. Πήρα και εγώ σήμερα 3 αριθμούς. Τους 2 θα τους δώσω στον αδερφό μου κ γυναίκα του.τι πρέπει να κάνουν για να μεταβιβαστούν στα ονόματα τους?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ γύρω στις 13¨00 το μεσημέρι και τις ενεργοποίησε επι τόπου η κοπέλα με 6 ευρώ η μία.

 

Στις 15:00 έστειλα μήνυμα 1000 στο 1264.

 

'Ηρθαν 3 μηνύματα και στο τρίτο έλεγε ότι πρέπει να ανανεώσω τον χρόνο ομιλίας γιατί δεν έφτανε αυτό που είχα βάλει.

 

Πού έκανα λάθος;

 

Έπρεπε να περιμένω κάποιο μήνυμα από αυτούς;

 

Έπρεπε να περιμένω μέχρι το βράδυ χωρίς να κάνω κάποια κίνηση πριν λάβω κάποιο μήνυμα απ΄αυτους;

 

Εαν μπορείτε ενημερώστε.

 

Ευχαριστώ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει χρονικο περιορισμο το πακετο? η κατι κρυφο τελοσπαντων? γιατι εαν αρχισουν ολοι και δινουν τετοια πακετα ποιος ο λογος για συνδεση?

 

Επαρχια παιζει να δωσουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ γύρω στις 13¨00 το μεσημέρι και τις ενεργοποίησε επι τόπου η κοπέλα με 6 ευρώ η μία.

 

Στις 15:00 έστειλα μήνυμα 1000 στο 1264.

 

'Ηρθαν 3 μηνύματα και στο τρίτο έλεγε ότι πρέπει να ανανεώσω τον χρόνο ομιλίας γιατί δεν έφτανε αυτό που είχα βάλει.

 

Πού έκανα λάθος;

 

Έπρεπε να περιμένω κάποιο μήνυμα από αυτούς;

 

Έπρεπε να περιμένω μέχρι το βράδυ χωρίς να κάνω κάποια κίνηση πριν λάβω κάποιο μήνυμα απ΄αυτους;

 

Εαν μπορείτε ενημερώστε.

 

Ευχαριστώ,

τα λεφτα θα μπουν το βραδυ....να ξαναστειλεις το sms μετα τις 21:00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει χρονικο περιορισμο το πακετο? η κατι κρυφο τελοσπαντων? γιατι εαν αρχισουν ολοι και δινουν τετοια πακετα ποιος ο λογος για συνδεση?

 

Επαρχια παιζει να δωσουν?

Η κοπελα μου ειπε οτι ισχυει για παντα!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...