Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 παρά ήμουν Ομόνοια, υπήρχε μια κοπέλα εκεί και μου είπε ότι τέλος για σήμερα, απο Τρίτη πάλι θα δώσουν ........ μετα τις 9.30  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες γιατί διαδίδεται ψεύδη?? Τώρα 13.44 παίρνει δικός μου άνθρωπος νουμεράκια από Ομόνοια....έλεος...

 

Τι να σου πω, εμένα ετσι μου είπε η κοπέλα και φυσικά δεν πήρα .... κρίμα και ήμουν εκεί ...

 

 

Ερώτηση: Αν δεν ανανεώσεις για κάποιον μήνα χάνεις τη προσφορά ?     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ομόνοια απο την πλευρά της Πειραιώς δίνουν και τωρα, καθυστερεί λίγο η διαδικασία γιατι ως γνωστό κάνουν επι τόπου την ενεργοποίηση. Από την πλευρά της Πανεπιστημίου μπροστά στην εθνική τράπεζα δεν έχει πλέον και θα δίνουν απο Τρίτη 9.30 το πρωί και μετά στο συγκεκριμένο σημείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Θεσσαλονίκη οι κοπέλες θα είναι και αύριο στην περιοχή της καμάρας είτε στη ροτόντα ίδια ώρα με σήμερα. Οποίος δεν πρόλαβε ας πάει να πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update....Όλα καλά, τα παιδιά της WIND έκαναν τις ενεργοποίησεις για 3 καρτούλες, θα είναι στην Ομόνοια μέχρι της 07:00 το απόγευμα.Θα είναι και αύριο από ότι μου είπαν.Ευχαριστώ τον τόπικ starter.

2 like μόνο στον τόπικ starter????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινάω με το να ευχαριστήσω τον othon.gr γιατί μερίμνησε για πολλούς, και ωφελήθηκα κι εγώ καθώς πήγα και πήρα 2 νούμερα να υπάρχουν :-)

 

Ερώτηση: Αν δεν ανανεώσεις για κάποιον μήνα χάνεις τη προσφορά ?     

είχα την ίδια απορία, η κοπέλα είπε πως όχι, παραμένει όσο είναι ενεργή η κάρτα

 

Στη Θεσσαλονίκη οι κοπέλες θα είναι και αύριο στην περιοχή της καμάρας είτε στη ροτόντα ίδια ώρα με σήμερα. Οποίος δεν πρόλαβε ας πάει να πάρει.

πράγματι έτσι είναι, και μάλλον θα συνεχίσει η προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα 2 απο ομονοια πριν λιγο... Απλα κατι εχει κολλησει με την ενεργοποιηση με 6 ευρω και πρεπει να παρεις απο το περιπτερο διπλα 10ευρη καρτα.

 

Αποκει και περα, ρωτησα "ποσα νουμερα μπορω να παρω με μια ταυτοτητα?" και μου ειπε 2 με το ενα να πρεπει να ενεργοποιηθει επι τοπου (=10ευρο) και πηρα 2... Ωστοσο ειδα αλλους που πηραν και παραπανω απλα αφηνε μονο 1 να μην ειναι ενεργοποιημενο....δηλαδη πχ στα 3 επρεπε να ενεργοποιησεις επι τοπου τα 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...