Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επανέρχομαι σήμερα λοιπόν .  καταλαβαίνω οτι κάποιος δε θέλει να στείλει σιμ στο όνομα του αλλά και εγώ δεν ειμαι σίγουρος ότι αυτό που θα παραλάβω θα είναι ένα απλό f2go π.χ . τελος πάντων αν κάποιος προτιθεται να βοηθήσει και να πάρει και μεροκάματο εγω μπορώ να στείλω ταυτότητα κλπ πλήρη στοιχεία. 

 

Απλά λόγω του ότι και τα 3 μηνύματα είχαν αναφορά έβαλα και το δικο σου ;)
Σίγουρα αλλα αφου ο ενδιαφερόμενος δείχνει πως δεν εχει θέμα και τα άτομα της κοινότητας θέλω να πιστεύω είναι αξιόπιστα οποίος μπορεί με τις ανάλογες προϋποθέσεις μπορεί να τον εξυπηρετήσει :)

Sent from my iPhone 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

#maikoo , παράλογο δεν είναι γι αυτο κατανοώ τη θέληση σου και τη δυνατότητα να δώσεις όπως λες και ένα κάτι τοις παραπάνω απλά πρέπει να βρεθεί άτομο απο Θεσσαλονίκη για να μπορεί να σε βοηθήσει...(αν μπορεί). :)

 

Sent from my iPhone 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 του μηνα 11-14¨30 στην ομονοια ζητας φοιτητικο εχεις μαζι ταυτοτητα και 6 ευρω η 10 για καρτα απο το περιπτερο. Μεχρι 2 νουμερα ανα ταυτοτητα

 

Αν πάει κάποιος, αν μπορεί να ρωτήσει που θα είναι το Σάββατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ξεφορτώνονται όλο το stock με τα φοιτητικά (και με αυτό τον τρόπο)  λέτε να έχουμε καμία  κατάργηση πακέτου ή καμία αντίστοιχη προσφορά  για το κοινό ?

Θα κατέβω πάντως αύριο Αθήνα να χτυπήσω ένα πακετάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάει κάποιος, αν μπορεί να ρωτήσει που θα είναι το Σάββατο.

+10000

Θα βοηθούσε τρομερά κ εμας που δεν μπορούμε να πάμε καθημερινή στο κεντρο.

Αν κ το κοβω χλωμό για το Σάββατο να μοιράζουν. Μακάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε ας ανέβω στα 35 ευρώ για οποιον μου στείλει ένα νούμερο .

Έτσι όπως το πας, σε βλέπω να το χρυσοπληρώνεις στο τέλος το νουμεράκι σου...

Τι να σε κάνω, άντε, θα σ' εξυπηρετήσω εγώ.

Αφού όπως λες δεν έχεις πρόβλημα να στείλεις αντίγραφο της ταυτότητάς σου, ακολούθησε την οδηγία που έδωσε ο Σάββας και στείλτο μου στο email μου που θα σου δώσω με πμ, αρκεί να γινει πριν τις 12 και θα σου το στείλω εγώ ταχυδρομικώς.

Σε καμία περίπτωση όμως δεν δέχομαι να το πληρώσεις 35 ευρώ.

Θα πληρώσεις 6 ευρώ για το χρόνο ομιλίας, 1 ευρώ για το εισιτήριό μου (πεζό 2 βλέπεις) 1 ευρώ για το καφεδάκι που θα κεράσεις, κάτι λιγότερο από 1 ευρώ για την έγχρωμη φωτοτυπία που θα βγάλω (καταραμένη φτώχεια, δεν έχω ούτε φωτοτυπικό βλέπεις) και 90 λεπτά για το φάκελο Α' προτεραιότητας που θα στο στείλω.

Εντάξει; Ευχαριστημένος;

 

 

Tip για την ταυτότητα: εγώ όταν δίνω αντίγραφο ταυτότητας πάντα γράφω επάνω στην εικόνα της ταυτότητας  τον λόγο και την ημερομηνία ώστε να μην μπορεί να χρησιμοποιηθεί γι’ άλλο σκοπό. Μπορείτε π.χ. να βάλετε ένα χαρτάκι πάνω στην ταυτότητα κατά την φωτογράφιση που να μην καλύπτει τα στοιχεία που χρειάζονται αλλά να γράφει π.χ. "Για σύνδεση Wind” και ημερομηνία.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδια ξερουμε αν υπαρχουν σημερα οι κοπελες στην αθηνα;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

3 του μηνα 11-14¨30 στην Oμόνοια ζητας φοιτητικο εχεις μαζι ταυτοτητα και 6 ευρω η 10 για καρτα απο το περιπτερο. Μεχρι 2 νουμερα ανα ταυτοτητα

 

Καλημέρα ,

 Οποιος φίλος κατέβει πρώτος σήμερα Ομόνοια ας ενημερώσει άν έχει την καλοσύνη ότι έχουν πάει οι κοπέλες της Wind οπότε οποιοι θέλουν να πάνε να παραλάβουν νουμεράκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ,

 Οποιος φίλος κατέβει πρώτος σήμερα Ομόνοια ας ενημερώσει άν έχει την καλοσύνη ότι έχουν πάει οι κοπέλες της Wind οπότε οποιοι θέλουν να πάνε να παραλάβουν νουμεράκι...

Για ομόνοια παιδιά, να μάθουμε ώρα και σημείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί την προσφορά να τη μεταφέρει κάποιος σε ήδη υπάρχον νούμερο?

 

Ενδιαφερει και εμενα. Κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...