Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι

Είναι εκεί.. Και θα είναι μέχρι τις 3 μμ

Ουρά έχει.. Όλοι ΔιπλοΠαρκάρουν μπροστά στη στάση. Πρέπει να είναι δικοί μας άνθρωποι που το ξέρουν ;-)

 

Αποστολή από το Star N920e με τη χρήση Insomnia App

Μην ανχωνεστε ...και αυριο κατα τις 12 -12.30 κεντρο (καπου στην Καμαρα)...

η Μαρια..η ξανθια 

 

(αν παει καποιος σημερα ας το επιβεβαιωσει/ρωτήσει τα κοριτσια, για αυριο στην Καμαρα....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κατά 99% θα βρίσκεται η Μαρία αύριο στις 12+ στην Καμάρα.

 

Έχουμε και εξέλιξη, όσον αφορά τους εκτός Θεσσαλονίκης.

Τα νούμερα είναι μεταβιβάσιμα σύμφωνα με τα κορίτσια, απλώς παίρνει μέρες μέχρι να περαστούν στο όνομα αυτού που τα αγόρασε, οπότε για να ξαναλλάξει στο όνομα του επόμενου, μπορεί να πάρει μέχρι και μήνα.

 

Επίσης, γίνονται δεκτά και αντίγραφα ταυτότητας, απλώς πρέπει να είναι ευδιάκριτα και κατά προτίμηση (όχι απαραίτητα) έγχρωμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ αρχην να ευχαριστησω τα παιδια για την ενημερωση.Πηγα σημερα κατα τις 1 παρα και πηρα 3 νουμερα με ευδιακριτη φωτοτυπια ταυτοτητας που ειχα γραψει επανω με στυλο --για ενεργοποιηση WIND--(ειχα και την ταυτοτητα μαζι μου καλου κακου),αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης...ποτε να στειλω το μηνυμα για την αγορα του πακετου?Κατι ειπανε για 9 το βραδυ αλλα δεν πολυκαταλαβα και ποσες μερες θα κανει να ερθει η καρτα στο ονομα μου?Ειμαστε 100% σιγουροι οτι κατα την μεταβιβαση του αριθμου δεν θα χαθουν τα προνομια του??

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά 99% θα βρίσκεται η Μαρία αύριο στις 12+ στην Καμάρα.

 

Έχουμε και εξέλιξη, όσον αφορά τους εκτός Θεσσαλονίκης.

Τα νούμερα είναι μεταβιβάσιμα σύμφωνα με τα κορίτσια, απλώς παίρνει μέρες μέχρι να περαστούν στο όνομα αυτού που τα αγόρασε, οπότε για να ξαναλλάξει στο όνομα του επόμενου, μπορεί να πάρει μέχρι και μήνα.

 

Επίσης, γίνονται δεκτά και αντίγραφα ταυτότητας, απλώς πρέπει να είναι ευδιάκριτα και κατά προτίμηση (όχι απαραίτητα) έγχρωμα.

ετσι που το παμε, σε λιγο θα ερχονται και τα κοριτσια σπιτι...

παντως ελπιζω να παρουν και κανα Bonus για τα πολλα πακετακια που έσπρωξαν..

 

edit: το βραδυ μετα τις 9.00 θα μπουν τα λεφτα και θα μπορεις να κανεις ενεργοποίηση...με sms στον αριθμο που σου δωσαν...

αυτο με την καρτα που περιμενεις στο ονομα σου δεν το καταλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι που το παμε, σε λιγο θα ερχονται και τα κοριτσια σπιτι...

παντως ελπιζω να παρουν και κανα Bonus για τα πολλα πακετακια που έσπρωξαν..

 

edit: το βραδυ μετα τις 9.00 θα μπουν τα λεφτα και θα μπορεις να κανεις ενεργοποίηση...με sms στον αριθμο που σου δωσαν...

αυτο με την καρτα που περιμενεις στο ονομα σου δεν το καταλαβα

Ναι μαλλον δεν το εξεφρασα καλα,εννοουσα να μεταφερθει ο αριθμος στο ονομα μου απο το ονομα του αλλου που ειναι δηλωμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μαλλον δεν το εξεφρασα καλα,εννοουσα να μεταφερθει ο αριθμος στο ονομα μου απο το ονομα του αλλου που ειναι δηλωμενο

Υπολόγιζε γύρω στο μήνα για να είσαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς εγώ πήγα 2:20 και δεν τις βρήκα αύριο ξέρουμε που θα είναι σίγουρα;Από όσο είδα κάτι για καμάρα έχει αναφερθεί

 

Sent from my Galaxy Nexus using Insomnia

Δεν γίνεται να μένουν σε ένα σημείο επί 3 ώρες και αναγκαστικά γυρνούν εκεί γύρω.

Αν είχες λίγάκι υπομονή, θα ξαναπερνούσαν σίγουρα.

Αύριο στις 12 και κάτι θα βρίσκεται η άλλη κοπέλα μπροστά στην καμάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια ξερουμε αν υπαρχουν σημερα οι κοπελες στην αθηνα;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

3 του μηνα 11-14¨30 στην Oμόνοια ζητας φοιτητικο εχεις μαζι ταυτοτητα και 6 ευρω η 10 για καρτα απο το περιπτερο. Μεχρι 2 νουμερα ανα ταυτοτητα

Επεξ/σία από kukukali
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά 99% θα βρίσκεται η Μαρία αύριο στις 12+ στην Καμάρα.

 

Έχουμε και εξέλιξη, όσον αφορά τους εκτός Θεσσαλονίκης.

Τα νούμερα είναι μεταβιβάσιμα σύμφωνα με τα κορίτσια, απλώς παίρνει μέρες μέχρι να περαστούν στο όνομα αυτού που τα αγόρασε, οπότε για να ξαναλλάξει στο όνομα του επόμενου, μπορεί να πάρει μέχρι και μήνα.

 

Επίσης, γίνονται δεκτά και αντίγραφα ταυτότητας, απλώς πρέπει να είναι ευδιάκριτα και κατά προτίμηση (όχι απαραίτητα) έγχρωμα.

καλα νεα και σε ευχαριστουμε για την ολη πληροφορηση. Αλλα και παλι, δεν υπαρχει τροπος για καποιον οπως πχ εγω που ειμαι Πειραια να τους στειλω ταυτοτητα και να μου στειλουν το πακετο προσφορας. Απο την αλλη θεωρω απιθανο καποιος απο Θεσσαλονικη να τραβιεται για χαρη μου.

 

Παντως η προσφορα ειναι τρομερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#CptBill αν διαβάσεις το νήμα λίγο προς τα πίσω εχει αναφερθεί ότι υπάρχουν και στην Ομόνοια κάποια κοριτσόπουλα που μοιράζουν νούμερα τέτοια. Άρα μπορείς να πας και μόνος σου :)

 

Sent from my iPhone 4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...