Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο ειναι το υπολοιπο της καρτας σου.Δε ξερω πως ειναι απ το app αλλα αμα παρεις στο 1269 σε παραπεμπει να δεις και το υπολοιπο απο διαφορες προσφορες.... που λεει οτι εχω 997 λεπτα προς ολα τα δικτυα+120 λεπτα προς wind-Q + 50 sms προς ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο ειναι το υπολοιπο της καρτας σου.Δε ξερω πως ειναι απ το app αλλα αμα παρεις στο 1269 σε παραπεμπει να δεις και το υπολοιπο απο διαφορες προσφορες.... που λεει οτι εχω 997 λεπτα προς ολα τα δικτυα+120 λεπτα προς wind-Q + 50 sms προς ολους.

ναι αλλα δεν πρεπει να το δειχνει κανονικα?και απο το πισι το διο με δειχνει,δεν θελω να μπλεκω με τηλεφωνα απλως.ααα 1000ΜΒ  δεν σε εδωσε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ τον JohnnyX για την πληροφορία και τον othon.gr για το ραντεβού της Θεσσαλονίκης. Ήμουν κι εγώ 13:00 ακριβώς στη Σάντα Μπάρμαρα την ΠΑΟΚιώτισσα (μεγάλη η χάρη της) και πήρα δύο κάρτες για δύο διαφορετικές ταυτότητες που είχα μαζί μου. Στις 21:00 μπήκε και το ποσό για κάθε κάρτα.

Tip για την ταυτότητα: εγώ όταν δίνω αντίγραφο ταυτότητας πάντα γράφω επάνω στην εικόνα της ταυτότητας  τον λόγο και την ημερομηνία ώστε να μην μπορεί να χρησιμοποιηθεί γι’ άλλο σκοπό. Μπορείτε π.χ. να βάλετε ένα χαρτάκι πάνω στην ταυτότητα κατά την φωτογράφιση που να μην καλύπτει τα στοιχεία που χρειάζονται αλλά να γράφει π.χ. "Για σύνδεση Wind” και ημερομηνία.

 

Πάμε να αλλάξουμε χρονιά τώρα. Είναι σε προσφορά το 2014 και σε καλή τιμή (link σε Skroytz δεν έχω). Εύχομαι να βγει πολύ καλό σε όλους! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ευχαριστώ πολύ τον JohnnyX για την πληροφορία και τον othon.gr για το ραντεβού της Θεσσαλονίκης. Ήμουν κι εγώ 13:00 ακριβώς στη Σάντα Μπάρμαρα την ΠΑΟΚιώτισσα (μεγάλη η χάρη της) και πήρα δύο κάρτες για δύο διαφορετικές ταυτότητες που είχα μαζί μου. Στις 21:00 μπήκε και το ποσό για κάθε κάρτα.
Tip για την ταυτότητα: εγώ όταν δίνω αντίγραφο ταυτότητας πάντα γράφω επάνω στην εικόνα της ταυτότητας  τον λόγο και την ημερομηνία ώστε να μην μπορεί να χρησιμοποιηθεί γι’ άλλο σκοπό. Μπορείτε π.χ. να βάλετε ένα χαρτάκι πάνω στην ταυτότητα κατά την φωτογράφιση που να μην καλύπτει τα στοιχεία που χρειάζονται αλλά να γράφει π.χ. "Για σύνδεση Wind” και ημερομηνία.
 
Πάμε να αλλάξουμε χρονιά τώρα. Είναι σε προσφορά το 2014 και σε καλή τιμή (link σε Skroytz δεν έχω). Εύχομαι να βγει πολύ καλό σε όλους! :)

 

 

καλο το τιπ σου φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν καλή χρονιά σε όλους!

Ας παραμείνουμε ψύχραιμοι, καμία απάτη δεν κρύβεται απ' όλο αυτό το σκηνικό, μα ακόμα και να κρυβόταν,

αν είναι κάποιος να σου κάνει τη μπινιά, το ποσοστό ρίσκου είναι το ίδιο από τον αστυνομικό που σου βγάζει γνήσιο της υπογραφής μέχρι και τον ψιλικατζή της γειτονιάς σου που παραλαμβάνεις χρήματα μέσω Western Union.

αν λειτουργούμε με αυτό το σκεπτικό, τότε ας καταχωνιάσουμε σε μια θυρίδα τις ταυτότητές μας και ας κυκλοφορούμε με φωτοτυπίες...τι να πω.

Δέχτηκα κάποια μηνύματα κάπως επιθετικά, τα οποία με ξενέρωσαν ως ένα σημείο που μπήκα σε όλη αυτή τη διαδικασία, αλλά από την άλλη το γεγονός πως εξυπηρετήθηκαν αρκετοί που δεν έβρισκαν άλλο τρόπο, μου έδωσε μια ώθηση να το ξανακάνω αν χρειαστεί.

Λυπάμαι που δεν μπορώ να εξυπηρετήσω όλο το σύμπαν, αυτές τις δυνατότητες είχα, με αυτές προχώρησα.

Θα μπορούσα να πω στον καθένα "στείλε μου φωτοτυπία ταυτότητας και 6 ευρώ", αλλά παρόλο που το σκέφτηκα δεν προχώρησα στην πράξη, γιατί εκτός του ότι το θεωρώ παράνομο και αγχωτικό το να έχω ξένα προσωπικά στοιχεία στα χέρια μου, μη γνωρίζοντας τι μπορεί να γίνει στο μέλλον, άσχετο μ΄εμένα και που ενδεχομένως να μ' έβαζε σε μπελάδες.

Για να ξεκαθαρίσουμε λοιπόν όλοι τις θέσεις μας, το λέω για ακόμα μία και τελευταία φορά, μπορώ να κανονίσω για άτομα μόνο από Θεσσαλονίκη.

Μπορεί να ακούγεται σαν γαϊδουριά, αλλά κι εγώ στη θέση κάποιων άλλων θα δεχόμουν ότι δεν μπορώ να εκμεταλλευτώ μια προωθητική που θα 'τρεχε στην πόλη των Τρικάλων και όχι στη δική μου.

Εκτός αυτού, την καλή μου διάθεση κάποιοι τη μετέφρασαν σαν υποχρέωση, κάτι που δεν μου 'κατσε καλά χρονιάρα μέρα.

Οπότε κανονίζουμε το νέο ραντεβού από Παρασκευή ή Δευτέρα και όποιος συμπολίτης θέλει, συμμετέχει.

Καλή χρονιά και πάλι σε όλους.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως οπως το πες.Να σαι καλα!Πηγα το πρωι και τσιμπησα 3 (απο 1 για μενα αδερφη μανα).Εβαλα απο 6 ευρω και ειμαι κομπλε.Καλη χρονια.

 

Ακριβως οπως το πες.Να σαι καλα!Πηγα το πρωι και τσιμπησα 3 (απο 1 για μενα αδερφη μανα).Εβαλα απο 6 ευρω και ειμαι κομπλε.Καλη χρονια.

 

Καλημερα,

 Χρειάζεται οπωσδήποτε ταυτοτητα η αντιγραφο ταυτοτητας για να πάρεις νουμερο ???

 Θελω να στειλω αυριο ενα φιλαρακι μου (αν ισχυει ακόμα η προσφορά ) να πάρει ένα νούμερο για μένα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,

 Χρειάζεται οπωσδήποτε ταυτοτητα η αντιγραφο ταυτοτητας για να πάρεις νουμερο ???

 Θελω να στειλω αυριο ενα φιλαρακι μου (αν ισχυει ακόμα η προσφορά ) να πάρει ένα νούμερο για μένα ..

Απ' όσο γνωρίζω, ζητούν την ίδια την ταυτότητα, την οποία και φωτογραφίζουν (και αρχειοθετούν ταυτόχρονα) από το κινητό τους.

Για να είσαι κομπλέ, στείλε έγχρωμο αντίγραφο (κατά προτίμηση σε υψηλή ανάλυση) και ζήτησέ του να την εκτυπώσει σε Α4 επίσης σε καλή ανάλυση,

για να φωτογραφίσουν τα κορίτσια έστω και τη φωτοτυπία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...