Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή τα νούμερα δεν είναι "σφραγισμένα" μέσα σε φάκελο??

 

όπως π.χ: http://ximages.net/viewer.php?file=96651032796787181357.jpg

Τα νούμερα είναι προδηλωμένα σε κάποιο όνομα του γραφείου που συνεργάζεται η wind, απλώς τα ανοίγουν επιτόπου για να τα ενεργοποιήσουν τη στιγμή της αγοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά 3-4 άτομα πήραν μόνο, δεν θέλω να πω ότι κάτι παίζει αλλά σήμερα στο σημείο αυτό για Θεσσαλονίκη που είπαν τα παιδιά είχε λαϊκή κάποιο γνωστό άτομο που πήγε κατα τις 11 δεν βρήκε καμία κοπέλα ... Ας μη τρελαθούμε να κυνηγάμε κάτι που ίσως δεν υπάρχει, αν θέλει η wind πέλατες θα μας βρει αυτή. Πως είναι δυνατόν να γίνει promotion μόνο στη Θεσσαλονίκη μόνο από δυο κοπέλες; Είμαστε σοβαροί; Στην εποχή που ζούμε πρέπει να ψάχνουμε καλά τι περνούμε και από ποιον. Εγώ θα έλεγα να κλειδώσει το θέμα να μη τρέχει ο κόσμος να ψάχνει φαντάσματα σε μορφή κοπέλας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κοπελες υποτιθεται θα ηταν εκει στις 13.00 φιλαρακι και οχι στις 11. Εγω παντως πηγα , τις βρηκα , πηρα 3 νουμερα σε μια ταυτοτητα και εφυγα. Ευχαριστω πολυ και τον Ts και τον Οθωνα για το ολο στησιμο της υποθεσης σημερα. Η μια κοπελιτσα παντως μου εδωσε το κινητο της και μου ειπε αν χρειαστω και αλλα να την παρω τηλεφωνο μιας και θα τα δινουν για λιγες μερες ακομα. Καλη χρονια σε ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κοπελες υποτιθεται θα ηταν εκει στις 13.00 φιλαρακι και οχι στις 11. Εγω παντως πηγα , τις βρηκα , πηρα 3 νουμερα σε μια ταυτοτητα και εφυγα. Ευχαριστω πολυ και τον Ts και τον Οθωνα για το ολο στησιμο της υποθεσης σημερα. Η μια κοπελιτσα παντως μου εδωσε το κινητο της και μου ειπε αν χρειαστω και αλλα να την παρω τηλεφωνο μιας και θα τα δινουν για λιγες μερες ακομα. Καλη χρονια σε ολους.

Και μόνο ότι τι μοίρασμα γίνετε σε λαϊκή παραμονή πρωτοχρονιάς αυτό από μόνο του κάτι λέει, όσοι πήρατε να έχετε το νου σας γιατί δώσατε ταυτότητα. Μακάρι εγώ να φανώ γραφικός. Όμως στην εποχή που φτάσαμε όλα θέλουν προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόκειται για κάποιο promotion από ότι κατάλαβα αλλά για την επίτευξη στόχου ενεργοποίησης ορισμένου αριθμού καρτοκινητών είτε από την ίδια τη wind είτε κάποιου εξωτερικού συνεργάτη. Είναι θέμα τύχης να πέσεις σε τέτοιες περιπτώσεις.

Από τη στιγμή που έγινε γνωστό εδώ, κάποιοι βοήθησαν ενημερώνοντας τα σημεία που μοιράζονται και το ψάξαμε λίγο παραπάνω και βρήκαμε όσοι βρήκαμε είναι θετικό. 

 

Το θέμα είναι αν αυτές οι προσφορές λήγουν κάποια στιγμή ή όχι.. Φίλη που έχει το αντίστοιχο φοιτητικο από τη vodafon (αλλά με 600mb internet νομιζω) έχει πάρει πτυχίο εδώ και δύο χρόνια σχεδόν αλλά λειτουργεί ακόμα κανονικά το καρτοκινητό της. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο ότι τι μοίρασμα γίνετε σε λαϊκή παραμονή πρωτοχρονιάς αυτό από μόνο του κάτι λέει, όσοι πήρατε να έχετε το νου σας γιατί δώσατε ταυτότητα. Μακάρι εγώ να φανώ γραφικός. Όμως στην εποχή που φτάσαμε όλα θέλουν προσοχή.

Φιλε αφου ετσι κ αλλιως δε την γουσταρεις την προσφορα και εισαι καχυποπτος ... αστο το θεματακι να παρει το δρομο του .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη θελω αλλο ενα νουμερο οποιος μιλησει με την κοπελα ας μας πει για την παρασκευη ,γιατι ξεχασα να παρω το τηλεφωνο της μιας και βιαζομουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα πει να μην ανακατευομαι με τα "πιτουρα" αλλα η προσπαθεια του othon.gr με λιγυσε...

λοιπον:

τα κοριτσια σημερα ηταν εκει αρκετη ωρα (εγω τις αφησα εκει κατα τις 14.00-14.30) και δινανε ("ανοιχτα" ειναι αληθεια) φακελακια wind με την συγκεκριμενη προσφορα..πηρα 3 σε μια ταυτοτητα, και ενα που ενεργοποιησα (αν και ακομα δεν ειχε τα λεφτα μεσα για ενεργοποιηση..θα εμπαιναν κατα τις 21.00 μου ειπαν τα κοριτσια) μου ηρθε μηνυμα για 1000 λεπτα ομιλιας και 1000μβ....

 

ο χρονος ομιλιας μου ειπαν οτι καταναλωνετε ανα 3 λεπτα αρχικο τηλεφωνημα+ανα δευτερολεπτο μετα και οτι η προσφορα δεν υπαρχει στα καταστηματα/ιντερνετ

 

τελος η Ολγα-μελαχρινη- θα ειναι Πεμπτη στην Τουμπα (ιδια εκλησια) κατα τις ~ 12.30

και η Μαρια-ξανθια- την Παρασκευη Καμαρα κατα τις ~ 12.00

(τις πήρα και φωτο για τις γνωρισετε..ειναι και ντροπαλες... :-))

 

 

 

 

mWrJvUM.jpg

ΕΕΕΕΕ!! ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ...ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ...ΝΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΩ ΦΑΤΣΑ ΚΑΡΤΑ

 

 

 

να ειστε ευγενικοι..ειπα οτι απο το insomnia τα παιδια ειναι καλα!!!..με μερικες εξαιρεσεις βεβαια

 

Γνωμη μου ...κανονιστε τα group και βουρ...

(για την Πεμπτη, μπορω να την ρωτησω/παρω τηλ. -λογικα Πεμπτη πρωι -και να γραψω ακριβως το προγραμμα της...)

 

edit: η θέση που ηταν τα κοριτσια δεν ειχε καμια σχεση με την λαικη...μεσα στο προαυλιο της εκλησιας ηταν και μας περιμεναν...

 

edit 2: αν υπαρχει παγιδα πισω απο το τυρακι ΔΕΝ ξερω...και εγω θα την πατησω οπως ολοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παγιδα να υπαρχει ρε παιδια .... Τα πραματα ειναι απλα ... παιρνεις ενα νουμερακι ... σε λεει για μια προσφορα ... δινεις 6ε .... τον επομενο μηνα αν δε σου κανει δε βαζεις καρτα μεσα και τελειωσες ... ουτε πιστωτικη δωσαμε ουτε τπτ .... Και εδω που τα λεμε οπως τα εκοψα τα κοριτσακια μονο για bizna δεν ηταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παγιδα να υπαρχει ρε παιδια .... Τα πραματα ειναι απλα ... παιρνεις ενα νουμερακι ... σε λεει για μια προσφορα ... δινεις 6ε .... τον επομενο μηνα αν δε σου κανει δε βαζεις καρτα μεσα και τελειωσες ... ουτε πιστωτικη δωσαμε ουτε τπτ .... Και εδω που τα λεμε οπως τα εκοψα τα κοριτσακια μονο για bizna δεν ηταν...

 τα κοριτσακια ηταν τζαμι...απλα δεν ξερω τι παίζει με την διαφημιστικη πισω απο αυτες και την σχεση με την wind ...

 

πχ τις ρωτησα..ρε κοριτσια, τι οφελος εχει η wind να δινει τετοιες προσφορες σε μια διαφημιστικη...ας τα εδινε στα μαγαζια της ή κατευθειαν στο internet και θα γινοταν χαμος....κατι μου ειπαν για ανταγωνισμο μεταξυ καταστηματων/wind, αλλα τελικα ουτε αυτες το ξερανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...