Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρομαι που εξυπηρετηθήκατε όσοι πήγατε.

Παιδιά, μια συγγνώμη μόνο να ζητήσω για το χθεσινό μου φάουλ που από κεκτημένη ταχύτητα είπα ότι καθένας μπορεί να πάρει μόνο από 1 νούμερο.

Ήθελα να πω πως η προσφορά ισχύει μόνο για το f2g και όχι και για την Q.

Τώρα πως το ένα συνδέεται με το άλλο μη με ρωτάτε, ακόμα αναρωτιέμαι τι σκεφτόμουν όταν το έγραφα...

 

 

Παρεπιπτόντως, μαζευτήκατε πολλοί;

Δεν τα κατάφερα να έρθω και σήμερα, με τη νέα φουρνιά θα πάρω κι άλλο νούμερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξέρει κανείς σε ποια περιοχή δίνουν τώρα, Αθήνα ;

Όπως έγραψα παραπάνω, στο Σύνταγμα είναι αρκετές κοπέλες στην πλατεία με το που βγαίνεις από το μετρό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι! Μπορεί κάποιος να δώσει επιβεβαίωση ότι ισχύει ο τίτλος; Τα 1000' και 1000mb πέρα απο μία ενημέρωση που δώθηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Promoters της Wind Βρίσκονται στην Ομόνοια στην έξοδο του Μετρό  ανάμεσα  στην  οδό Αθηνάς και Πειραιώς. Θα χρεωθείτε με 6 ευρώ και μπορείτε να πάρετε όσα πακέτα θέλετε. 

Ακριβως οπως το πες.Να σαι καλα!Πηγα το πρωι και τσιμπησα 3 (απο 1 για μενα αδερφη μανα).Εβαλα απο 6 ευρω και ειμαι κομπλε.Καλη χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Χαίρομαι που εξυπηρετηθήκατε όσοι πήγατε.</p> <p>Παιδιά, μια συγγνώμη μόνο να ζητήσω για το χθεσινό μου φάουλ που από κεκτημένη ταχύτητα είπα ότι καθένας μπορεί να πάρει μόνο από 1 νούμερο.</p> <p>Ήθελα να πω πως η προσφορά ισχύει μόνο για το f2g και όχι και για την Q.</p> <p>Τώρα πως το ένα συνδέεται με το άλλο μη με ρωτάτε, ακόμα αναρωτιέμαι τι σκεφτόμουν όταν το έγραφα...</p> <p> </p> <p> </p> <p>Παρεπιπτόντως, μαζευτήκατε πολλοί;</p> <p>Δεν τα κατάφερα να έρθω και σήμερα, με τη νέα φουρνιά θα πάρω κι άλλο νούμερο.</p>

 

Εγώ ήμουν εκεί πριν έρθουν οι κοπέλες. Όταν ήρθαν ήμασταν 4 άτομα καμμιά 8-9 νούμερα μετά τι έγινε δεν ξέρω, έφυγα, φαντάζομαι θα ήρθαν και άλλοι. Όπως και να' χει ήταν καλή εξυπηρέτηση, να είσαι καλά. Καλή χρόνια σε όλους!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως έγραψα παραπάνω, στο Σύνταγμα είναι αρκετές κοπέλες στην πλατεία με το που βγαίνεις από το μετρό.

Ατυχήσαμε... 

Κατά τις 3:30 που πήγα μόνο κάτι σακούλες της Wind υπήρχαν πεταμένες εκεί γύρω... 

Κοπελιές άφαντες... 

Άραγε θα συνεχιστεί αυτό και με το νέο έτος;

Ααα και μην ξεχνιόμαστε, 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ

Επεξ/σία από Beep
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ομόνοια εγω τους πέτυχα απο την μεριά της πανεπιστημίου στην είσοδο του μετρό. Δίνεις 10 ευρω σου αγοράζουν απο το περίπτερο μια καρτα ανανέωσης και σου κάνουν επι τόπου την ενεργοποίηση με δικο τους κινητό. Επιβεβαιωμένα το 1000 και 1000.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άραγε θα συνεχιστεί αυτό και με το νέο έτος;

 

Απ' οτι μας ειπαν εδω στη Θεσσαλονικη, ναι θα συνεχιστει για λιγες μερες ακομα. Και μαλιστα θα ξαναειναι στην Τουμπα την Παρασκευη (ωρες και ακριβως μερος δεν ειπαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F2g είναι στην ομόνοια.

Παρεμπιπτόντως μιλάμε για φοιτητικά πακέτα που μεταβιβάζονται, όχι για νέα πακέτα.

Τουλάχιστον έτσι είναι αυτά στην ομόνοια.

Δηλαδή τα νούμερα δεν είναι "σφραγισμένα" μέσα σε φάκελο??

 

όπως π.χ: http://ximages.net/viewer.php?file=96651032796787181357.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...