Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς αν θα δίνουν αύριο στην καμάρα;

Φιλε το τηλεφωνο της κοπελας εχει αναρτηθει λιγο πιο πισω...καλεσε την . Εγω την πηρα το πρωι και κανονισαμε.

Δεν ειχε κοσμο-σχεδον τιποτα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φιλε το τηλεφωνο της κοπελας εχει αναρτηθει λιγο πιο πισω...καλεσε την . Εγω την πηρα το πρωι και κανονισαμε.

Δεν ειχε κοσμο-σχεδον τιποτα !

Όταν λες κανονίσατε; Ραντεβού ας πούμε; γιατί θα είμαι περαστικός από θεσ/νικη να μην μπω τσάμπα στην πόλη αν είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες κανονίσατε; Ραντεβού ας πούμε; γιατί θα είμαι περαστικός από θεσ/νικη να μην μπω τσάμπα στην πόλη αν είναι...

ραντεβου οχι..δεν ειναι η γυναικα μου :) Απλα ρωτησα απο τι ωρα περιπου θα ειναι και που !

 

Ειπε 12 αλλα αργησαν λιγο τα κοριτσια και πηγα 1 και κατι. Πηρα τηλεφωνο πιο πριν εννοειται !

 

Παρτην τηλεφωνο ειναι πολυ συνεργασιμη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήρα και εγω ενα απο Ομόνοια  :-D

 

Επειδή ξέχασα να ρωτήσω τις κοπέλες εκεί... υπάρχει πρόβλημα αν κάνω την ενεργοποίηση σε 10 μέρες ?  

(Δεν μου χρειάζεται ακόμα το νούμερο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος μαθει μερες , ωρα και τοπο διανομης στη Θεσσαλονικη και εχει τη καλοσυνη ας το μοιραστει μαζι μας μπας και προλαβουμε και εμεις να παρουμε καμια καρτουλα. Οπως και να χει ευχαριστω για τη πληροφορια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος μαθει μερες , ωρα και τοπο διανομης στη Θεσσαλονικη και εχει τη καλοσυνη ας το μοιραστει μαζι μας μπας και προλαβουμε και εμεις να παρουμε καμια καρτουλα. Οπως και να χει ευχαριστω για τη πληροφορια!

Θα ενημερώσουμε το συντομότερο.

 

Όσοι δεν έχετε πάρει ακόμα νούμερο και το σκέφτεστε, μη μείνετε και πολύ με τη σκέψη γιατί η διανομή των συγκεκριμένων πακέτων μπορεί να λήξει απ' τη μια στιγμή στην άλλη και θα χτυπάτε τα κεφάλια σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήρα και εγω ενα απο Ομόνοια  :-D

 

Επειδή ξέχασα να ρωτήσω τις κοπέλες εκεί... υπάρχει πρόβλημα αν κάνω την ενεργοποίηση σε 10 μέρες ?  

(Δεν μου χρειάζεται ακόμα το νούμερο)

Έχω κι εγώ την ίδια απορία κ ξέχασα να ρωτήσω τα παιδιά της wind προχθές που πήρα τις κάρτες:Επειδή δε θα μου χρειαστούν άμεσα οι νέοι αριθμοί και ακόμα δεν έχω ασχοληθεί καθόλου,δεν τους έχω βγάλει καν από τη συσκευασία...υπάρχει πρόβλημα αν ενεργοποιήσουμε τις κάρτες sim και την προσφορά μετά από κάποιες μέρες ή 1-2 μήνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κι εγώ την ίδια απορία κ ξέχασα να ρωτήσω τα παιδιά της wind προχθές που πήρα τις κάρτες:Επειδή δε θα μου χρειαστούν άμεσα οι νέοι αριθμοί και ακόμα δεν έχω ασχοληθεί καθόλου,δεν τους έχω βγάλει καν από τη συσκευασία...υπάρχει πρόβλημα αν ενεργοποιήσουμε τις κάρτες sim και την προσφορά μετά από κάποιες μέρες ή 1-2 μήνες;

Κανένα πρόβλημα δεν υπάρχει, ενεργοποιήστε όποτε θέλετε τις κάρτες.

καλό θα ήταν πάντως να επιβεβαιώσετε πως μπήκαν τα ποσά στο υπόλοιπό σας και από κει και πέρα, ενεργοποιήστε τα όποτε θέλετε.

Βασικά, οι αριθμοί είναι ήδη ενεργοποιημένοι, εκτός αν εννοείτε για το πακέτο των 5 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρήτη τίποτα ρε παιδιά;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Δυστυχώς δεν έχει ακουστεί τίποτα, οπότε μάλλον δεν παίζει να τρέξει τίποτα προς τα εκεί.

Είναι από τις στιγμές που παρόλο που έχω την τύχη να απολαμβάνω "προνόμια", ταυτόχρονα να εκνευρίζομαι που η υπόλοιπη χώρα (εκτός και της Αθήνας που τρέχει επίσης ίδιο promo) μένει στην απέξω.

 

 

Παρεπιπτόντως, άρχισαν τα όργανα στη σελίδα της Wind στο FB και μας βλέπω στο τέλος να τρώμε το άκυρο της χρονιάς:

 

post-97114-0-44434400-1388913902_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σημαινει αυτο ?

οτι η wind κανει την παπια ή θα μας ζητησουν φοιτητικο πασο καποια στιγμη ?

Πως ελεγχουμε οτι ολα ειναι οκ και οτι περασε στο ονομα μας το νουμερο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σημαινει αυτο ?

οτι η wind κανει την παπια ή θα μας ζητησουν φοιτητικο πασο καποια στιγμη ?

Πως ελεγχουμε οτι ολα ειναι οκ και οτι περασε στο ονομα μας το νουμερο ?

Το βέβαιο είναι πως δεν θα συμβεί τίποτα, απλώς πιθανολογώ πως στην επόμενη προσφορά θα μας ζητάνε να επιστρέψουμε στα θρανία προκειμένου να συνεχίζουμε να επωφελούμαστε μιας προσφοράς που αντικειμενικά σ' αυτή τη φάση δεν δικαιούμαστε κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...