Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω την πληροφορια προς αυτη τη στιγμη που το γραφω στο Carrefour Μακεδονια , υπαρχουν κατι κοπελουδες που δινους καρτοκινητα f2g με τα ιδια χαρακτηριστικα οπως τα φοιτητικα...δηλαδη 1000 λεπτα ομιλιας και 1gb internet με 5 €

Υποθετω θα το κανουν και αλλου

Επεξ/σία από JohnnyX
  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά το φοιτητικό της wind υπάρχει πχ στο site τους για παραγγελία εδώ και πολύ καιρό...

Ψιλοαξιζει γιατί αν θυμάμαι καλά δίνει και 1gb ίντερνετ (ας το δει λίγο κάποιος πάλι γιατί είμαι από το κινητό τώρα)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και από το ίντερνετ δεν νομίζω να ελέγχεται κάτι. Παραγγέλνεις, έρχεται ένας κουριερ, του δείχνεις ταυτότητα για την καταχώρηση στοιχείων (τα γνωστά βάσει νόμου) και είσαι έτοιμος. (εμένα τουλάχιστον δεν μου ζήτησαν πάσο κλπ, υποθέτω -χωρίς να ξέρω- επειδή δεν συνδέεται η wind με το υπουργείο κλπ όπως ήταν η Vodafone, είναι καθαρά δική της προσφορά).

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που δεν ειμαι φοιτητης ετσι το τσιμπησα..αλλα μεσω του φοιτητη ξαδερφου μου ..γιατι πρεπει να δωσεις φοιτητικο πασο στον courier

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που δεν ειμαι φοιτητης ετσι το τσιμπησα..αλλα μεσω του φοιτητη ξαδερφου μου ..γιατι πρεπει να δωσεις φοιτητικο πασο στον courier

Ενεργοποιησες τα 1000 λεπτά και τα 1000mb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ενεργοποίηση για το φοιτητικό γίνεται σε κατάστημα wind με την επίδειξη του πασου η κάποιου άλλου αποδεικτικού βεβαίωσης σπουδών.

 

σε κατάστημα ρώτησα και μου είπαν μόνο ηλεκτρονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περιορισμό στο φοιτητικό αν κάποιος έχει στη μία εταιρία να ενεργοποιήσει και στην άλλη?

Όχι.Μπορείς κάλλιστα να το ενεργοποιήσεις και στις τρεις εταιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...