Προς το περιεχόμενο

Kingdom Come: Deliverance


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Το ζαχαρώνω καιρό αυτό το παιχνίδι και κάθε μέρα κοιτάω αν έχουν βγει reviews:D. Ελπίζω πραγματικά σε κάτι καλό... 

ρε άντε γω λέω να το πάρουμε..μπορεί να μην μου αρέσει καθόλου που είναι μόνο 1ο πρόσωπο και που έχει τρελό headbob.
Mods δεν νομίζω να παίζουν,δεν λέει τίποτα για steam workshop η σελίδα του παιχνιδιού

http://store.steampowered.com/app/379430/

 

Άντε ψήστο να το πάρουμε, 36€ μαζί με το DLC με τον θησαυρό

 

 

άντε έλα να το πάρουμε,να μη νιώσω μόνο εγώ μλκας :D

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 402
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Θα εχει mods απλα δεν εχουν βαλει ακομα .

χάθηκε να το γράφουν στο game page?

βρήκα το φόρουμ

https://forum.kingdomcomerpg.com/t/category-definition-for-modding/7301

 

από το 2014

 

Αναφορά σε κείμενο

 

Our game will support modding. We plan to release most if not all of our game making tools and to actively support modding community.

This category serves for topics related to post-release modding of our games and to discuss modding of the game in general.

 

 

 

και για τους fans του GOT βρήκα αυτό:

 

Seven Kingdoms is moving to Kingdom Come: Deliverance!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

ρε άντε γω λέω να το πάρουμε..μπορεί να μην μου αρέσει καθόλου που είναι μόνο 1ο πρόσωπο και που έχει τρελό headbob.
Mods δεν νομίζω να παίζουν,δεν λέει τίποτα για steam workshop η σελίδα του παιχνιδιού

http://store.steampowered.com/app/379430/

Άντε ψήστο να το πάρουμε, 36€ μαζί με το DLC με τον θησαυρό

άντε έλα να το πάρουμε,να μη νιώσω μόνο εγώ μλκας :D

Κάτσε να δούμε κάνα καλό review πρώτα, μην είσαι ανυπόμονος :P

Και μένα με χαλάει ότι είναι πρώτου προσώπου μονο. Θα το προτιμούσα να υπάρχει δυνατότητα εναλλαγής ανάμεσα σε first person και third person. Βέβαια έτσι μάλλον δεν θα ταιριάζε με την φιλοσοφία του combat. Θα δούμε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλά ας περιμένουμε λίγες ώρες ακόμα :P

 

booooooooooom,δικό σας

9Vg5XHD.png

 

αα το πιο ωραίο είναι αυτό εδώ:

http://steamcommunity.com/id/robcherman/recommended/379430/

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

καλά ας περιμένουμε λίγες ώρες ακόμα :P

booooooooooom,δικό σας

9Vg5XHD.png

αα το πιο ωραίο είναι αυτό εδώ:

http://steamcommunity.com/id/robcherman/recommended/379430/

Ωχ θεε μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ βαρύ πάντως να ξέρετε, ειδικά στα Ultra High ακόμα και σε 1080p (28fps minimum, 45fps average σε 980Ti). Ακόμα και σε High υπάρχουν drops σε 2-3 σκηνές στα 50fps

Επεξ/σία από john2gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρεις ότι δεν θα παει καλα?

Εγω παντως για καλο το βλεπω...Προτιμω να μην εχει καθολου προς το παρον και αν σε 2-3 χρονια τους βγει τοτε καλοδεχουμενο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άντε θα το αγοράσουμε??

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Θεωρεις ότι δεν θα παει καλα?

Εγω παντως για καλο το βλεπω...Προτιμω να μην εχει καθολου προς το παρον και αν σε 2-3 χρονια τους βγει τοτε καλοδεχουμενο!

 

με 2-3 χρόνια θα βγάλουν νέο ΕΑ και θα ζητάνε φράγκα για τον νέο τίτλο :D με σπεσιαλ φιτουρ,το online :D

ίσως με mod να το βάλει κανείς

 

για όποιον θέλει μπορεί να πάρει το παιχνίδι με -20% από το gmg

https://www.greenmangaming.com/games/kingdom-come-deliverance/?utm_source=facebook&utm_medium=paid&utm_campaign=kingdomcameout

βάζοντας το κουπόνι FEB20

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Θεωρεις ότι δεν θα παει καλα?

Εγω παντως για καλο το βλεπω...Προτιμω να μην εχει καθολου προς το παρον και αν σε 2-3 χρονια τους βγει τοτε καλοδεχουμενο!

Ναι γιατί μιλάνε για πολύ καλο story αλλα έχοντας τόσο κακό facial animation σου χαλάει όλη την φάση. Θέλανε να κάνουν ρεαλιστικό combat αλλα δεν τους βγήκε, παρόλα αυτά παραμένει "πολύπλοκο". Περί graphs ok έχει ωραία αλλα τι να τα κάνω 2018 όταν το clipping πάει σύννεφο και όπλα χωρίς holster, επίσης το κακό performance δεν βοηθάει. Τώρα δεν ξέρω άμα βάλανε finishers γιατί χωρίς το combat is fuckin pointless. Επίσης το να την πέφτεις σε bandits που φοράνε full plate armor επίσης δεν είναι fun και tbh μεγάλο λάθος που δεν το κάναν fantasy από την στιγμή που είδανε ότι δεν μπορούνε να κάνουν realistic medieval game. Εννοείτε κάποια στιγμή θα τιμηθεί αλλα αυτό μετά από κάνα εξάμηνο patches χαλαρά. ;) Θέλω να καταλήξω ότι δεν έχει κάτι καταπληκτικό, δηλαδή και το Witcher δεν έχει το καλύτερο combat αλλα έχει απίστευτο questing, χρειάζεται έστω ένα μέρος να είναι φανταστικό ώστε να καταπιείς τα υπόλοιπα και συνήθως βοηθάει να είναι το combat που κανεις lets say 70%.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δε και καλά ρε μαν να είναι φανταστικό ; Δεν το έχω παίξει ακόμη

όμως νομίζω πως πρέπει να υπάρχουν και τέτοιου είδους παιχνίδια ((ρεαλιστικά)

και γιατί να το συγκρίνουμε αμέσως με το witchers (που το θεωρώ ένα από τα κορυφαία του είδους του)

η με κάποιο άλλο παιχνίδι ας του δώσουμε το χρόνο του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινεται να βγαλουν ενα RPG που να μην εισαι σκλαβος/φυλακισμενος/φτωχος/γδυτος και να πρεπει να ελευθερωσεις την πατριδα σου απο τον κακο τυρρανο?Και να εισαι εσυ ο διοικητης και εναντιωνεσαι στους κακκους σκλαβους που θελουν να κανουν επανασταση και πρεπει να την καταστηλεις!!!
 

Copyrighted η ιστορια μην δω κανα τετοιο παιχνιδι απο Ελληνα!

2 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

και γιατί να το συγκρίνουμε αμέσως με το witchers (που το θεωρώ ένα από τα κορυφαία του είδους του)

 

Πρεπει να εχεις ενα αντικειμενικα καλο παιχνιδι...Αν και αυτο εγω θα το συγκρινα πιο πολυ με Skyrim

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...