Προς το περιεχόμενο

Kingdom Come: Deliverance


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ξεκίνησα κι εγώ. Στο αρχαίο μου σύστημα τρέχει 40-45fps σε 1920x1080 με τα πάντα στο Low πλην Textures, Shadows στο Medium. Πάλι καλά γιατί περίμενα 15fps max. :P

Καλό παιχνίδι φαίνεται αλλά έπαιξα ελάχιστα λόγω έλλειψης χρόνου και δεν μπορώ ακόμη να το κρίνω. Πάντως επειδή το save system είναι εκνευριστικό όσο δεν πάει (για κάποιον που δεν έχει πολύ χρόνο να αφιερώσει), εδώ ένα mod που επιτρέπει να σώζετε όποτε θέλετε.

  https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/1

Επεξ/σία από Undertaker25
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 405
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα στον i5Κ 16gb 480 δεν εκκινει  καθόλου - κρασαρει τσιρίζοντας στην αρχική και με τους τελευταίους drivers

- θα το δοκιμάσω και σε Amd ....

Επεξ/σία από Damachi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Undertaker25 είπε

Το ξεκίνησα κι εγώ. Στο αρχαίο μου σύστημα τρέχει 40-45fps σε 1920x1080 με τα πάντα στο Low πλην Textures, Shadows στο Medium. Πάλι καλά γιατί περίμενα 15fps max. :P

Καλό παιχνίδι φαίνεται αλλά έπαιξα ελάχιστα λόγω έλλειψης χρόνου και δεν μπορώ ακόμη να το κρίνω. Πάντως επειδή το save system είναι εκνευριστικό όσο δεν πάει (για κάποιον που δεν έχει πολύ χρόνο να αφιερώσει), εδώ ένα mod που επιτρέπει να σώζετε όποτε θέλετε.

  https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/1

Πολύ ωραία ιδέα το mod που το βάζουμε το αρχείο που κατεβάζουμε ;

Edit: Ok το βρήκα

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.guru3d.com/articles_pages/kingdom_come_deliverance_pc_graphics_performance_benchmark_review,8.html

gpu bound με 6+ cores 1080ti σε 1080p. Ζούμε επικές στιγμές.

 

Το που κινούνται οι πυραυλοκίνητοι 4 core/ 4 threads επίσης το αφήνω ασχολίαστο για τα γνωστά παπαγαλάκια

Επεξ/σία από ilos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Object Distance-LOD distance και Vegetation draw distance πως τα εχετε ρυθμισει;

Απο μια πολυ γρηγορη ματια (5 λεπτα το πολυ) με λιγο στρωσιμο και mods θα ειναι παρα πολυ καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

γελάω με το παιχνίδι..
Γελάω πως αυτή η μπούρδα θα μπορούσε να είναι το επόμενο skyrim! Γελάω και μόνο με την ιδέα που είχαν να το παρουσιάσουν έτσι στα sites και στο youtube.

Γελάω ακόμα μαζί μου,που ενώ ήξερα ότι δεν θα μου αρέσει το 1st person melee πήγα και το πήρα!

Έπαιξα 4 ώρες, αρκούν για να γράψω το παρακάτω.

Μόλις πέταξα 36€

ΌΤΙ χειρότερο έχω παίξει τον τελευταίο καιρό.. ίσως μάλλον στην ίδια κατηγορία με το Warz!

Αρνητικά

Παααααααααααααααααααααααρα πολύ αργό παιχνίδι

Πάααααααααααααααααααααααρα πολύ αργό animation σε ότι κάνεις interaction

Τρελά loading times

Loading ακόμα και στους διαλόγους, σε κάθε διάλογο, ακόμα και με το ίδιο πρόσωπο που μίλησες 5 δευτερόλεπτα πριν

Μάλλον bugs είναι αυτά,που κάποια αντικείμενα δεν τα βλέπει για να σηκώσει και όταν παω πιο πέρα μπορεί

αρκετά βαρύ, με αρκετά frame drops ασχέτως ρυθμίσεων..

Γραφικά οκ,όχι τίποτα το τρελό.. Πολλές πανοπλίες είναι λες και ξέχασαν να βάλουν texture επάνω και φαίνονται ξασπρες πολύ.

face animation ***, 0 feelings.. Προφανώς οι devs γούσταραν όλους να τους κάνουν να έχουν τικ εκφράσεων με το κεφάλι και τα χέρια και όχι με τις εκφράσεις του προσώπου. ΕΜΕΤΟΣ

χειρισμός ***, πόδια και άλογο

combat style ***(είτε σπαθιά, είτε μπουνιές, Δεν μπορώ να κερδίσω καμία μάχη,καμία..θα σπάσω τα χειριστήρια,όχι τίποτα είναι και καινούργια.) + ανύπαρκτο tutorial και σε πετάει με το καλημέρα σε μάχη με 1 άτομο που σε σκίζει.

Έχει αυτή την ***  από το For Honor που θες να χτυπήσεις(κατεύθυνση)  και που θα χτυπηθείς.. Τον πέρασα μετά από πολλά retries, επειδή μάλλον τον bugαρα και δεν έγινε triggered για να με πιάσει στο κυνήγι.

Αμέσως επόμενο τραγικό σημείο στα καπάκια,με το άλογο που κουράζεται και σε φτάνουν οι κακοί και σου αλλάζουν τα φώτα..πως γλύτωσα από κει δεν ξέρω.

Saves δεν μπορείς να κάνεις όποτε θες, πρέπει να χεις μια ***  πάνω σου για να το κάνεις..αλλιώς θα περιμένεις πότε θα κάνει μόνο του autosave. Σε κάποιους θα αρέσει αυτό ,σε εμένα ΟΧΙ, είναι open world παιχνίδι μπορεί να συμβεί το οτιδήποτε, γιατί να με υποχρεώνει να παίξω πάλι ότι έκανα και μάλιστα ίσως να μην θυμάμαι τί έχω κάνει?

Βαρετά quests,πολύ βαρετά.

Survival? ΤΟ ποιο; Γελάω…

Πρέπει να πίνεις, να τρως, να κοιμάσαι, να κάνεις μπάνιο..ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ γιατί βγαίνει από το στόμα μου.

Not a funny game, με την καμία όμως.. Ίσως άτομα που τους αρέσει το DS να τους αρέσει.

Είναι δύσκολο δίχως λόγο.

Αγγλική προφορά που σίγουρα θες υπότιτλους για να καταλάβεις, η προσπάθεια να κάνουν ξενική προφορά δεν έπιασε..

Χειρίζεσαι τον πιο μπουχέσα χαρακτήρα με την πιο άθλια φωνή που θα μπορούσε να χει. Ο τύπος πρέπει να είναι βλήμα. Πέτυχαν τον τέλειο antiherο.

Και όχι καμία δικαιολογία για τα ανύπαρκτα face animations,όπως δικάσαμε το andromeda έτσι και αυτό.

Το παιχνίδι μην το αγοράσετε εάν δεν πέσει κάτω από 20€ και πολλά λέω

(δεν ξέρω ποιοι έχετε παίξει το life is feudal,αλλά χίλιες φορές αυτό ξέρω γω)

Θετικά

Ήχος οκ.

Ιστορία με μερικές ιστορικές ανακρίβειες, πχ δεν υπήρχε καθαρά Κράτος Γερμανία τότε, ήταν φυλές διάφορες που την σχημάτισαν, κατά τα άλλα οκ ακόμα δεν έχω βρει άλλα λάθη, όμως αφηγείται σωστά την Ιστορία.

Όταν δεν κάνεις μάχες, είναι όλα οκ!

ΥΓ, θα συνεχίσω να παίζω μέχρι όσο τα καταφέρω

ΥΓ2, δεν ξέρω τί γίνεται με τα 4200 θετικά reviews στο steam, αλλά δεν γίνεται να θάβεις το andromeda και αυτό εδώ να το υμνείς που τρέχει και δείχνει πολύ χειρότερο από αυτό!

Αυτά! Cheerio

να σημειώσω ότι σε λιγότερο από 2 ώρες ήθελα να το βγάλω και να κάνω refund,αλλά το έχω πάρει από κλειδάδικο και δεν γινόταν.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

γελάω με το παιχνίδι..
Γελάω πως αυτή η μπούρδα θα μπορούσε να είναι το επόμενο skyrim! Γελάω και μόνο με την ιδέα που είχαν να το παρουσιάσουν έτσι στα sites και στο youtube.

Γελάω ακόμα μαζί μου,που ενώ ήξερα ότι δεν θα μου αρέσει το 1st person melee πήγα και το πήρα!

Έπαιξα 4 ώρες, αρκούν για να γράψω το παρακάτω.

Μόλις πέταξα 36€

ΌΤΙ χειρότερο έχω παίξει τον τελευταίο καιρό.. ίσως μάλλον στην ίδια κατηγορία με το Warz!

Αρνητικά

Παααααααααααααααααααααααρα πολύ αργό παιχνίδι

Πάααααααααααααααααααααααρα πολύ αργό animation σε ότι κάνεις interaction

Τρελά loading times

Loading ακόμα και στους διαλόγους, σε κάθε διάλογο, ακόμα και με το ίδιο πρόσωπο που μίλησες 5 δευτερόλεπτα πριν

Μάλλον bugs είναι αυτά,που κάποια αντικείμενα δεν τα βλέπει για να σηκώσει και όταν παω πιο πέρα μπορεί

αρκετά βαρύ, με αρκετά frame drops ασχέτως ρυθμίσεων..

Γραφικά οκ,όχι τίποτα το τρελό.. Πολλές πανοπλίες είναι λες και ξέχασαν να βάλουν texture επάνω και φαίνονται ξασπρες πολύ.

face animation ***, 0 feelings.. Προφανώς οι devs γούσταραν όλους να τους κάνουν να έχουν τικ εκφράσεων με το κεφάλι και τα χέρια και όχι με τις εκφράσεις του προσώπου. ΕΜΕΤΟΣ

χειρισμός ***, πόδια και άλογο

combat style ***(είτε σπαθιά, είτε μπουνιές, Δεν μπορώ να κερδίσω καμία μάχη,καμία..θα σπάσω τα χειριστήρια,όχι τίποτα είναι και καινούργια.) + ανύπαρκτο tutorial και σε πετάει με το καλημέρα σε μάχη με 1 άτομο που σε σκίζει.

Έχει αυτή την ***  από το For Honor που θες να χτυπήσεις(κατεύθυνση)  και που θα χτυπηθείς.. Τον πέρασα μετά από πολλά retries, επειδή μάλλον τον bugαρα και δεν έγινε triggered για να με πιάσει στο κυνήγι.

Αμέσως επόμενο τραγικό σημείο στα καπάκια,με το άλογο που κουράζεται και σε φτάνουν οι κακοί και σου αλλάζουν τα φώτα..πως γλύτωσα από κει δεν ξέρω.

Saves δεν μπορείς να κάνεις όποτε θες, πρέπει να χεις μια ***  πάνω σου για να το κάνεις..αλλιώς θα περιμένεις πότε θα κάνει μόνο του autosave. Σε κάποιους θα αρέσει αυτό ,σε εμένα ΟΧΙ, είναι open world παιχνίδι μπορεί να συμβεί το οτιδήποτε, γιατί να με υποχρεώνει να παίξω πάλι ότι έκανα και μάλιστα ίσως να μην θυμάμαι τί έχω κάνει?

Βαρετά quests,πολύ βαρετά.

Survival? ΤΟ ποιο; Γελάω…

Πρέπει να πίνεις, να τρως, να κοιμάσαι, να κάνεις μπάνιο..ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ γιατί βγαίνει από το στόμα μου.

Not a funny game, με την καμία όμως.. Ίσως άτομα που τους αρέσει το DS να τους αρέσει.

Είναι δύσκολο δίχως λόγο.

Αγγλική προφορά που σίγουρα θες υπότιτλους για να καταλάβεις, η προσπάθεια να κάνουν ξενική προφορά δεν έπιασε..

Χειρίζεσαι τον πιο μπουχέσα χαρακτήρα με την πιο άθλια φωνή που θα μπορούσε να χει. Ο τύπος πρέπει να είναι βλήμα. Πέτυχαν τον τέλειο antiherο.

Και όχι καμία δικαιολογία για τα ανύπαρκτα face animations,όπως δικάσαμε το andromeda έτσι και αυτό.

Το παιχνίδι μην το αγοράσετε εάν δεν πέσει κάτω από 20€ και πολλά λέω

(δεν ξέρω ποιοι έχετε παίξει το life is feudal,αλλά χίλιες φορές αυτό ξέρω γω)

Θετικά

Ήχος οκ.

Ιστορία με μερικές ιστορικές ανακρίβειες, πχ δεν υπήρχε καθαρά Κράτος Γερμανία τότε, ήταν φυλές διάφορες που την σχημάτισαν, κατά τα άλλα οκ ακόμα δεν έχω βρει άλλα λάθη, όμως αφηγείται σωστά την Ιστορία.

Όταν δεν κάνεις μάχες, είναι όλα οκ!

ΥΓ, θα συνεχίσω να παίζω μέχρι όσο τα καταφέρω

ΥΓ2, δεν ξέρω τί γίνεται με τα 4200 θετικά reviews στο steam, αλλά δεν γίνεται να θάβεις το andromeda και αυτό εδώ να το υμνείς που τρέχει και δείχνει πολύ χειρότερο από αυτό!

Αυτά! Cheerio

να σημειώσω ότι σε λιγότερο από 2 ώρες ήθελα να το βγάλω και να κάνω refund,αλλά το έχω πάρει από κλειδάδικο και δεν γινόταν.

Έλα ρε man τόσο τραγικό?!?! στο Metaritic απο ότι είδα καλά πάει.

ΔΙΑΦΩΝΩ κάθετα με αυτό που είπες για το For Honor, ήταν ότι πιο skill based και innovating σύστημα μάχης έχουμε δει έως τώρα!! Παίζω ακόμα και μου αρέσει πολύ. (Στα υπόλοιπα δεν έχω άποψη καθώς δεν έχω παίξει το game αλλά σε πιστεύω) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

combat style ***(είτε σπαθιά, είτε μπουνιές, Δεν μπορώ να κερδίσω καμία μάχη,καμία..θα σπάσω τα χειριστήρια,όχι τίποτα είναι και καινούργια.) + ανύπαρκτο tutorial και σε πετάει με το καλημέρα σε μάχη με 1 άτομο που σε σκίζει.

Έχει αυτή την ***  από το For Honor που θες να χτυπήσεις(κατεύθυνση)  και που θα χτυπηθείς.. Τον πέρασα μετά από πολλά retries, επειδή μάλλον τον bugαρα και δεν έγινε triggered για να με πιάσει στο κυνήγι.

Αμέσως επόμενο τραγικό σημείο στα καπάκια,με το άλογο που κουράζεται και σε φτάνουν οι κακοί και σου αλλάζουν τα φώτα..πως γλύτωσα από κει δεν ξέρω.

 

Survival? ΤΟ ποιο; Γελάω…

Πρέπει να πίνεις, να τρως, να κοιμάσαι, να κάνεις μπάνιο..ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ γιατί βγαίνει από το στόμα μου.

Not a funny game, με την καμία όμως.. Ίσως άτομα που τους αρέσει το DS να τους αρέσει.

Είναι δύσκολο δίχως λόγο.

 

Εγώ δε πολύ ψηνόμουν να φάω τα day 1 bugs του στη μάπα, αλλά έπειτα από το διθυραμβικό rant του xtrm κατάλαβα ότι ίσως είναι game για μένα :). Thanks !

Το μόνο που θα χρειαστεί είναι το quick save mod και κάποιο weight allowance mod (αν και είδα μπορείς να στέλνεις στο άλογο ότι δε μπορείς να κουβαλήσεις από που και να είσαι).

Επεξ/σία από ilos
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ το For Honor είχε παρα πολύ καλο combat system και σίγουρα το καλύτερο 1 vs many, απλά Ubisoft...Xtr είσαι λίγο υπερβολικός dude, να ξες το tutorial είναι καμια 8-9 ώρες μέχρι να φτάσεις στο Rattay, δεν λέω έχεις σε πολλά δίκαιο αλλα σε μερικά απλά θέλει να τους δώσεις λίγο χρόνο, όπως για παράδειγμα το combat είναι δύσκολο στην αρχή cause you suck (Henry not you),  με τον χρόνο γίνετε καλύτερος, αλλα ναι όπως και είχα πει παλιότερα το game ήθελε delay χαλαρά 1 χρόνο και το ήξεραν όλοι που είχαν πρόσβαση στην alpha/beta, τώρα περαστικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ενα χρονο δεν ηθελε αλλα μισο τον χρειαζοταν. Βεβαια οι dev ειναι πολυ active απο οτι βλεπω μιας και ειναι και το πρωτο τους παιχνιδι σαν εταιρια εχουν ορεξη , απαντανε σε μηνυματα κτλπ πιστευω θα φτιαξουν τα  πραγματα απλα χρειαζεται υπομονη .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες απο την στιγμή που βγήκε και στο Ps4 μην αγχώνεστε, η Sony θα τους βάλει τα 2 πόδια σε ένα παπούτσι! Όλα θα τα φτιάξουν και σύντομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν έχω το παιχνίδι, απλά δράττομαι της ευκαιρίας για να σταθώ σε ένα φαινόμενο που το βλέπω πρακτικά σε όλες τις beta όπου είτε συμμετέχω, είτε τις παρακολουθώ (από indie μέχρι ΑΑΑ):

Βγαίνουν σωρηδόν παιχνίδια από το στάδιο της beta, με γνωστά και πολλάκις επισημασμένα προβλήματα, σε σημείο που, ειλικρινά, απορώ για ποιο λόγο μας βάζουν σε αυτή τη διαδικασία, αν δεν ακούν αυτά που τους λέμε...

Ακόμη και μικρές ομάδες έχουν αγνοήσει τους testers, οπότε μια μεγαλύτερη παραγωγή, με κεφάλαια από πίσω και επενδυτές κτλ. (δεν συζητάω καν για ΑΑΑ τίτλους... μαρτυρήσαμε τω καιρώ εκείνω με την Creative Assembly επί Activision και λίγο μετά τη μετάβαση στη SEGA) είναι πολύ ευκολότερο να πιεστεί να βγάλει το παιχνίδι.

Όμως, έτσι κάνουν ζημιά στους ίδιους και τον κόπο τους.

Για το συγκεκριμένο, το Kingdom Come, έχω σχεδιαστικές αντιρρήσεις, η ιδέα ενός "ρεαλιστικού" μεσαιωνικού RPG κυκλοφορεί εδώ και καιρό (και αποτέλεσε το επίκεντρο ενός από τα μεγαλύτερα φιάσκα στο Kickstarter, με το ανεκδιήγητο CLANG!) αλλά στην ουσία είναι ένα παιχνίδι χωρίς την "κλασική" high fantasy μαγεία, όχι ρεαλιστικό. Δεν μπορεί να τρέχεις ώρες με φουλ εξάρτηση και να μην πέσεις ξερός, δεν μπορεί να πολεμάς θωρακισμένους "ληστές" (το κόστος συντήρησης της εξάρτησης ήταν απαγορευτικό, όπως και των αλόγων, γι' αυτό τα είχαν μόνο οι πλούσιοι ευγενείς), να επιτίθεσαι σε "λημέρια" χωμένα σε λάκκους και να πηγαίνεις μόνος σου να τα βάλεις με 10-12 αντιπάλους. Δεν είναι ρεαλισμός αυτό, fantasy είναι, απλά δεν σκάει μύτη ο κλασικός μάγος να ρίξει εκεί πέρα ένα fireball να καθαρίσει.

Πάντως, εφόσον το ενδιαφέρον υπάρχει, πιστεύω είναι θέμα χρόνου να δούμε κάτι καλό -κι ίσως εδώ οι devs να μπορέσουν να βελτιώσουν αρκετά πράγματα για να ανεβάσουν επίπεδο το Kingdom Come.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν εμάς για τζαμπέ beta testing κλασσικά χρονια τώρα και με τα EA games πληρώνεις και από πάνω :D Ρεαλιστικό δεν ήθελε να γίνει ποτε το game, ρεαλιστικό combat simulation θέλαν να κάνουν και hardcore gameplay αλλα άλλαξαν το combat system στην διάρκεια του development, υπάρχουν παλιά builds να δεις την διαφορα. Το game δεν πρόκειται να σωθεί από τους devs, αυτοί που θα σώσουν το game είναι οι modders όπως γίνετε στα rpg της Bethesda. Το εξάμηνο delay που είπε ο φίλος παραπάνω χρειαζόταν μονο για polishing που atm είναι σχεδόν ανύπαρκτο. Που να είχαν και publisher πάνω από το κεφάλι τους...ζήτησα refund το backing στο kickstarter :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...