Προς το περιεχόμενο

Το Facebook πειραματίζεται με βιντεοδιαφημίσεις στο News Feed


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατσε ρε φιλε , και εγω που νομιζα τοσο καιρο οτι την πληρωνω την υπηρεσια δινοντας τα προσωπικα μου δεδομενα σε κυβερνησεις και αντιτρομοκρατικες , θα με βγαλεις τρελο ?

 

Ποτέ το Fb δεν πρόσφερε τις υπηρεσίες του δωρεάν, μια χαρά θησαυρίζει  από την πώληση των προσωπικών δεδομένων σε τρίτους.

Το να εισάγεις τέτοιου είδους διαφημίσεις που δοκιμάζουν την αντοχή των νεύρων σου και της συσκευής σου , το θεωρώ απαράδεκτο .

 

Καμια αποδειξη εχετε;

 

Ή τα γνωστα Ελληναραδικα περι 'ρουφιανου' κλπ;

 

Καμια ιδεα ποιος 'αγοραζει' τα προσωπικα δεδομενα σας ρε αγορινες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια αποδειξη εχετε;

 

Ή τα γνωστα Ελληναραδικα περι 'ρουφιανου' κλπ;

 

Καμια ιδεα ποιος 'αγοραζει' τα προσωπικα δεδομενα σας ρε αγορινες;

 

 

Αν εργαζόμουν στην συγκεκριμένη εταιρία  θα σου έφερνα αποδείξεις .

 

Αγορίνα επειδή έχω εργαστεί στο τμήμα μάρκετινγκ το οποίο είναι το  βασικότερο τμήμα μιας εταιρίας , κάνουν τα πάντα για συλλογή πληροφοριών . κατασκευάζουν προϊόντα πριν καν σου δημιουργηθεί η ανάγκη. Σελίδες όπως το Facebook είναι  μεγάλη δεξαμενή δεδομενών .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εργαζόμουν στην συγκεκριμένη εταιρία  θα σου έφερνα αποδείξεις .

 

Αγορίνα επειδή έχω εργαστεί στο τμήμα μάρκετινγκ το οποίο είναι το  βασικότερο τμήμα μιας εταιρίας , κάνουν τα πάντα για συλλογή πληροφοριών . κατασκευάζουν προϊόντα πριν καν σου δημιουργηθεί η ανάγκη. Σελίδες όπως το Facebook είναι  μεγάλη δεξαμενή δεδομενών .

μα αφού το ίδιο το facebook το έχει πει,δεν χρειάζεται αποδείξεις. καλά κανείς δε διάβασε τους όρους χρήσης όταν έφτιαχνε προφίλ ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αφού το ίδιο το facebook το έχει πει,δεν χρειάζεται αποδείξεις. καλά κανείς δε διάβασε τους όρους χρήσης όταν έφτιαχνε προφίλ ?

Ωρες ωρες λεω μεσα μου...WTF?

 

Ειναι σαν να κραζεις τις τραπεζες ως "τοκογλυφους" ενω εχεις παρει 17 δανεια (και συνεχιζεις να παιρνεις καθε μερα και αλλο). Τουλαχιστον οταν κραζεις κατι, για οποιαδηποτε λογο, και διαφωνεις με την πολιτικη που ακολουθει, ΜΑΘΕ να μη το χρησιμοποιεις για το Θεο δηλαδη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρες ωρες λεω μεσα μου...WTF?

 

Ειναι σαν να κραζεις τις τραπεζες ως "τοκογλυφους" ενω εχεις παρει 17 δανεια (και συνεχιζεις να παιρνεις καθε μερα και αλλο). Τουλαχιστον οταν κραζεις κατι, για οποιαδηποτε λογο, και διαφωνεις με την πολιτικη που ακολουθει, ΜΑΘΕ να μη το χρησιμοποιεις για το Θεο δηλαδη. 

συμφωνώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εργαζόμουν στην συγκεκριμένη εταιρία  θα σου έφερνα αποδείξεις .

 

Αγορίνα επειδή έχω εργαστεί στο τμήμα μάρκετινγκ το οποίο είναι το  βασικότερο τμήμα μιας εταιρίας , κάνουν τα πάντα για συλλογή πληροφοριών . κατασκευάζουν προϊόντα πριν καν σου δημιουργηθεί η ανάγκη. Σελίδες όπως το Facebook είναι  μεγάλη δεξαμενή δεδομενών .

 

Τα δημοσια δεδομενα ας τα παρουν και ας βγαλουν οτι θελουν.

 

Και θεμιτο ειναι και καλο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...