Προς το περιεχόμενο

Άδεια toner catridges - τι τα κάνουμε;


MessengerOfGood

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή αγοράζω καινούρια συμβατά, πλήρη με τα drums (αν είναι integrated), τα παλιά τα δίνω για ανακύκλωση.

 

Καλά κάνω ή μπορούν να ξαναχρησιμοποιηθούν (π.χ. μαγαζια που δίνουν έκπτωση στο καινούριο αν τους δώσεις το παλιό...);

 

Εσείς τι τα κάνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Οι πιο πολλοί πλέον δεν δίνουν τίποτα!

Τόσο στο σπίτι όσο και στη δουλειά ότι έχω το δίνω για ανακύκλωση απλά για να μην τα πετάω στα σκουπίδια.

 

Αν έχετε κάποιες προτάσεις που να πληρώνουν ακόμη ας τις ακούσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δινει καμια αλυσιδα καταστηματων, εκπτωση αν πας toner ή μελανια για ανακυκλωση;

Ή τα παιρνουν τσαμπα απο εμας, και μετα βγαζουν χρηματα αυτοι με την αναγομωση ξαναπουλωντας τα;

 

Αν καπου δινουν κατι συμβολικο, ή εστω και εκπτωση για αγορα καινουριου, πειτε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mentoras99..ολες οι μεγαλες εταιριες εχουν προγραμματα ανακυκλωσης αναλογα την εποχη και την εταιρεια των αναλωσιμων(αυθεντικων),δεν εχει παρα να τηλεφωνησεις

@Paul.sketo.....οκ,...αλλα μην το παρακανεις με το μαγαζι σου.ή καλυτερα δωσε προσφορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, το παλικάρι ρώτησε κάτι και του απάντησα, τυχαίνει να έχω τέτοιο κατάστημα και εννοείται πως αν δεν πενέψω το σπίτη μου... να τον βοηθήσω προσπαθώ και πιστέυω πως ο καθένας αυτό θα έκανε στην θέση μου. Αν πώ δηλαδή κάποια γνωστή εταιρία δεν είναι διαφήμιση, αλλά αν πω για το μαγαζί μου είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, το παλικάρι ρώτησε κάτι και του απάντησα, τυχαίνει να έχω τέτοιο κατάστημα και εννοείται πως αν δεν πενέψω το σπίτη μου... να τον βοηθήσω προσπαθώ και πιστέυω πως ο καθένας αυτό θα έκανε στην θέση μου. Αν πώ δηλαδή κάποια γνωστή εταιρία δεν είναι διαφήμιση, αλλά αν πω για το μαγαζί μου είναι;

Κι  άλλοι κάνουμε την ίδια ακριβώς δουλειά Παύλε, αλλά δεν θα δεις σε κανένα ποστ μας να διαφημίζουμε τις επιχειρήσεις μας. Δίνουμε τις απαντήσεις, βοηθάμε κόσμο και αν κάποιος εκτιμήσει την βοήθεια μας και θέλει να ρωτήσει κάτι παραπάνω σε πμ, τότε μόνο αναφέρουμε την επιχείρηση μας.

 

Εσύ μπορείς να κάνεις ότι νομίζεις και ότι σε αφήνουν οι συντονιστές, αλλά όχι, δεν θα έκανε ο καθένας αυτό στην θέση σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αχά, με την διαφορά όμως ότι δεν διαφήμισα κάτι, ούτε link παρέθεσα ούτε τίποτα, είπα μια εταιρία. Ρώτησε κάτι και απάντησα σε αυτό που ρώτησε. Τώρα εαν αυτό που έκανα θεωρείται διαφήμιση, με ξεπερνάει. Τέλος πάντων, δεν θα καταλήξει πουθενά αυτή η συζήτηση, αν κάποιος συντονιστής θεωρήσει ότι έκανα διαφήμιση, μπορεί να διαγράψει το post μου.

 

Φιλικά πάντα.

Επεξ/σία από Paul.sketo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς δεν εννοεί ο dobro αυτό το νήμα μόνο, αλλά όλα τα υπόλοιπα σου από τα οποία όντως αφαιρέθηκαν απο τους συντονιστές τα λινκ διαφήμισης της επιχείρησης σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...