Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σκέφτομαι να πάρο ali μια κάρτα 390 τώρα που θα έρθει η νέα οθόνη που παράκοιλα 2k 144hz το θέμα είναι να πάρο ali μια η να μείνω εσείς που έχετε οθόνη με 2k θέλω την "γνομισας"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα σκέφτομαι να πάρο ali μια κάρτα 390 τώρα που θα έρθει η νέα οθόνη που παράκοιλα 2k 144hz το θέμα είναι να πάρο ali μια η να μείνω εσείς που έχετε οθόνη με 2k θέλω την "γνομισας"

Για δώσε ένα λινκ της οθόνης γιατί δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς 2Κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 r9 390 για 1440p 144hz είναι οκ αρκεί να μην περιμένει ultra settings σε 100+ fps σε όλα τα παιχνίδια.

Με υποχωρήσεις όμως στα settings θα παίζει τα πάντα σε 100+fps οπότε κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 r9 390 για 1440p 144hz είναι οκ αρκεί να μην περιμένει ultra settings σε 100+ fps σε όλα τα παιχνίδια.

Με υποχωρήσεις όμως στα settings θα παίζει τα πάντα σε 100+fps οπότε κομπλέ.

απλά θέλω να πεζό πάνω από 60+ fps με 144 hz τότε μια γκάρα eyx

 

 

2560*1440 εννοεί.

nai nai 

Για δώσε ένα λινκ της οθόνης γιατί δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς 2Κ

http://www.144hzmonitors.com/monitors/acer-xf270hu-27-inch-144hz-1440p-freesync-monitor/

 

 

2560 x 1440

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

απλά θέλω να πεζό πάνω από 60+ fps με 144 hz τότε μια γκάρα eyx

 

 

nai nai 

http://www.144hzmonitors.com/monitors/acer-xf270hu-27-inch-144hz-1440p-freesync-monitor/

 

 

2560 x 1440

 

 

 

Κομπλέ θα είσαι.Ελπίζω να έχεις και μεγάλο τροφοδοτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δώστε μια βοήθεια. Τί μπορώ να κάνω για τα artifacts μόνο στο bf4 που έχω? (παίζω με το σύστημα της υπογραφής)

 

Σε κανένα άλλο παιχνίδι τίποτα, κιχ, κανένα θέμα. Στο bf4 μερικά ήπια artifacts του τύπου κάποιες μακρινές επιφάνειες να τρεμοπαίζουν ελάχιστα, βλέποντάς τες με το sniper. Συνήθως στην shangai αλλά είχα πχ και στην dragon valley 2015 που μπήκε σήμερα στο παιχνίδι.

 

Η κάρτα είναι oc boost και έριξα και τα ρολόγια (πχ 800 από 925 και τη μνήμη 1100-1150 από 1250) αλλά δεν άλλαξε κάτι.

 

Από όσο θυμάμαι δεν είχα κάποιο θέμα στο bf4 (ίσως να μην το είχα παρατηρήσει) πριν τους 15.7.1. Από τους 15.7.1 και μετά εως και σήμερα (15.11) έχω μικρό artifacts όπως είπα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δώστε μια βοήθεια. Τί μπορώ να κάνω για τα artifacts μόνο στο bf4 που έχω? (παίζω με το σύστημα της υπογραφής)

 

Σε κανένα άλλο παιχνίδι τίποτα, κιχ, κανένα θέμα. Στο bf4 μερικά ήπια artifacts του τύπου κάποιες μακρινές επιφάνειες να τρεμοπαίζουν ελάχιστα, βλέποντάς τες με το sniper. Συνήθως στην shangai αλλά είχα πχ και στην dragon valley 2015 που μπήκε σήμερα στο παιχνίδι.

 

Η κάρτα είναι oc boost και έριξα και τα ρολόγια (πχ 800 από 925 και τη μνήμη 1100-1150 από 1250) αλλά δεν άλλαξε κάτι.

 

Από όσο θυμάμαι δεν είχα κάποιο θέμα στο bf4 (ίσως να μην το είχα παρατηρήσει) πριν τους 15.7.1. Από τους 15.7.1 και μετά εως και σήμερα (15.11) έχω μικρό artifacts όπως είπα παραπάνω.

 

Φταιει ο FX που εχει αδυναμους πυρηνες.Με εναν Intel θα δεις ασπρη μερα. :P

 

Παρε απο την πλακα,σε αλλα παιχνιδια εχεις θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...