Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα τηλεφωνο πριν λιγο,ριξανε το φταιξιμο στην αντιπροσωπεια. παραξενο! :)

 

μου ειπανε οτι ισως μου βγαλει πιστωτικο ή να μου δωσουνε μια ολοκαινουργια 290χ.

 

μια ερωτηση παιδες μιας και εχω την ευκαιρεια να αλλαξω.

 

εχουνε την gigabyte 970 g1,στα ιδια λεφτα με την 290χ την asus.

 

αν μου κοψουνε πιστωτικο λετε να προχωρησω σε αγορα της 970; δεν εχω ασχοληθει με nvidia προσφατα για το τι εχει γινει σχετικα με την 970 κτλπ. οποτε περιμενω γνωμες.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φιλτατε διαβασε και λιγο μην τα περιμενετε ετοιμα ολα!! διαβαζω ενα σωρο ανοιχτα θεματα με το δικο σου...με την ιδια ερωτηση στην τελικη αν σου πω εγω οτι μεινε με την 290χ? θα εισαι καλυμενος??? γιατι να σε επηρεασω εγω αν ειμαι ορκισμενος εχθρος της nvidia??? (που δεν ειμαι) η τελευταια nvidia που ειχα ειναι h gtx 295   ασχετα τα οποια προβληματα εχει η 970 αν διαβασεις λιγο στο φορουμ θα δεις τι εννοω!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καμμία περίπτωση 970 έναντι στην 290X.

 

Μην βλέπετε τα bench στα διάφορα site.

 

Έκανε τη μλκια η AMD Με εκείνες τις στοκ ψύκτρες που trottlaran τις κάρτες, και φυσικά όλα τα site έχουν τα νούμερα από αυτές τις κάρτες σαν αντιπροσωπευτικά των 290/290X (και για την 290χ στο silent bios)

 

 

H 290 pro tri-x που έχω περνάει με άνεση όλα τα σκορ 290x που βλέπω σε οποιοδήποτε site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καμμία περίπτωση 970 έναντι στην 290X.

 

Μην βλέπετε τα bench στα διάφορα site.

 

Έκανε τη μλκια η AMD Με εκείνες τις στοκ ψύκτρες που trottlaran τις κάρτες, και φυσικά όλα τα site έχουν τα νούμερα από αυτές τις κάρτες σαν αντιπροσωπευτικά των 290/290X (και για την 290χ στο silent bios)

 

 

H 290 pro tri-x που έχω περνάει με άνεση όλα τα σκορ 290x που βλέπω σε οποιοδήποτε site.

Οποιος βλεπει site αντι για βιντεο σε καθε καρτα ειναι αδαης,με ολη την σημασια της λεξης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει η ενότητα GeForce Series 900 για θέματα σχετικά με τις 970 και την γρήγορη και αργή μνήμη σε αυτές. Εδώ δεν έχει καμία θέση η συγκεκριμένη συζήτηση όπως δεν έχουν θέση γενιά στο forum οι προσωπικές αψιμαχίες. Επιστροφή στο θέμα παρακαλώ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση πάνω στο θέμα τώρα :)

Στο afterburner έχει ένα AUX voltage αυτό που ακριβώς δίνει ρεύμα; Στην 290x για να είμαι συγκεκριμένος.

Λίγο που το είδα αναφέρουν οτι είναι για τις μνήμες αλλά δεν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...