Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

HBM θα έχει afaik μόνο το Fiji.

Ωραία τότε θα περιμένω την R9 470x

Δεν είναι και τόσο απίθανο να κρατήσει σε κάποιον 5 χρόνια μια 290.Ξέρω κάποιους που την παλεύουν ακόμα με την 5850.Ανάλογα με τις απαιτήσεις του καθένα.

Εγώ την παλεύω ακόμα με hd4850 512MB και αρκετά παιχνίδια τα παίζω σε 720p σε 1080p monitor!Αφού παίζει το παιχνίδι παίζει!

Για να καταλάβω τι εγινε...Ασχολήθηκαν σοβαρά με τους drivers τους και έχουμε βελτίωση και εξομάλυνση επιδόσεων...Καιρός ήταν!!!!Ίσως αρχίζω να σκέφτομαι σοβαρά την αναβάθμιση σε κανά χρόνο που θα έχει πέσει και η κατανάλωση!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως μπαίνει ο driver ;;; Έχω σκαλώσει!!

'Εκανα απεγκατάσταση του παλιούς με DDU και έβαλα τον καινούργιο (14.2), αλλά τίποτα. Έκανα επανεκίνηση και πάλι τα ίδια. δεν εμφανίζεται καν το control panel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

Άμα βρείτε την απάντηση στείλτε ένα πμ.

Θέλει πολύ δουλειά.... 

να βοηθήσω έψαξα όλες τις πρώτες σελίδες, δεν είναι εκεί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούφ. Κούραση!

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

 

Ελα εδω http://www.guru3d.com/articles-pages/amd-catalyst-14-12-driver-the-omega-driver,4.html ειναι ! αμέσως  το βρήκα !  :devil:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.

 

οι R7 260X βγαζουν προβλημα οπως οι 280Χ ?

πηρε ενα παιδι μια 260Χ asus και του ειπα οτι ειχα θεμα εγω με μια 280Χ asus και τρομοκρατηθηκε λιγο !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι 280x εχουν θεμα επειδη ειναι μια υπερσυχρονισμενη εκδοση μιας υπερσυχρονισμενης 7970 και η ψυξη δεν ειναι σωστη.Οι 260x δεν νομιζω να εχουν θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι 280x εχουν θεμα επειδη ειναι μια υπερσυχρονισμενη εκδοση μιας υπερσυχρονισμενης 7970 και η ψυξη δεν ειναι σωστη.Οι 260x δεν νομιζω να εχουν θεμα

 

Μαλλον δεν επρεπε να τις συγχρονισουν τοσο πολυ.Χαχα,πλακα κανω,υπερχρονισμενες ηθελες να γραψεις αλλα πιστευω οτι εχει θεμα η υλοποιηση της Asus μιας και γιαυτην εχω διαβασει τις περισσοτερες περιπτωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν επρεπε να τις συγχρονισουν τοσο πολυ.Χαχα,πλακα κανω,υπερχρονισμενες ηθελες να γραψεις αλλα πιστευω οτι εχει θεμα η υλοποιηση της Asus μιας και γιαυτην εχω διαβασει τις περισσοτερες περιπτωσεις.

ναι :P

Ακριβως για αυτο εχει θεμα η υλοποιηση της asus στην 280x και οχι στην απλη 280 η στην 290.Επειδη ειναι και λαθος η ψυξη και παρατραβηγμενη η καρτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...