Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άσε την ATi εκεί που είναι, AMD είναι πλέον γι' αυτό έχω παράπονα :D

 

Ε τι μόνο εσύ θα κυκλοφορείς με το φτυάρι συνέχεια για την DAMMIT (το DAAMIT δεν άρεσε στον Ailouro το θυμάμαι)

Αρέσουν και εμένα τα νεκρόφιλα :P

 

Τεσπα η αλήθεια είναι ότι εξαίροντας εσένα, αρκετοί σκεπτόμαστε εάν όντως το μελών μας επιφυλάξει όλο και περισσότερες υδρόψυκτες λύσεις.

Μπορεί να  θυμίζει λίγο την αποτυχημένη κίνηση της Intel/amd να βγάλουν κάποτε υδρόψυξημε το όνομά τους φασόν, για τους ακριβούς επεξεργαστές τους. Αλλά δεν είναι ίδια περίπτωση.

 

Στην προκειμένη περίπτωση watercooling έχουν δοκιμάσει (και πουλήσει) αρκετές εταιρίες που φτιάχνουν κάρτες γραφικών.

Σίγουρα δεν πρόκειται για την κορυφαία λύση υδρόψυκτης, αλλά για μια ενδιάμεση κατάσταση. Θα έρθουν custom ακριβότερες σίγουρα, αν και δε ξέρω πόση διαφορά θα κάνουν πραγματικά σε σχέση με την παραπάνω μαμα στους πυρήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οι Drivers φταινε που δεν παιζει σωστα το battlefail 4 :P

Μια χαρα παιζει εμενα με την 7970 και το mantle ...Eκτος απο αυτο στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τι μόνο εσύ θα κυκλοφορείς με το φτυάρι συνέχεια για την DAMMIT (το DAAMIT δεν άρεσε στον Ailouro το θυμάμαι)

Αρέσουν και εμένα τα νεκρόφιλα :P

 

Πας youtube και κάνεις αναζήτηση για men in tights song :D

 

 

 

....αρκετοί σκεπτόμαστε εάν όντως το μελών μας επιφυλάξει όλο και περισσότερες...

 

Το πιο πρόσφατο ράδιο Αρβύλα trailer δείχνει τον Σαμαρά να υπόσχεται ότι θα βρίσκουμε στις παραλίες διαμάντια σαν καρπούζια, τα μικρά όταν τα βρίσκουμε να τα πετάμε.... αυτό εννοείς με "μελών"; *χαρχαρχαρ* (happy hour for everyone...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγώ την μαλακία γνώμη μου, για 2x250W η υδρόψυξη φαίνεται ανεπαρκής με ένα ψυγείο των 140(?)mm, εκτός και αν είναι πάλι έτσι φτιαγμένο για να δουλεύει στους 90οC στο φουλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

So much hate in this thread.

 

Θα θυμαστε πριν κανα μηνα ειχα ρωτησει αν αξιζει να παω απο 6850 σε 6950 και αν την αντεχει το τροφοδοτικο....

Ε λοιπον τελικα βρεθηκε r9 270 :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω τα καλυτερα λογια για την 280X VaporX Tri X (:P) και τα χειρότερα για την 7950 εεε R9 280 ηθελα να πω :P το κακο με την τελευταία ειναι οτι παρολο που ειναι μια 7950, δεν overclockarεται σαν την 7950.... -.- Και μας λενε 2η(!) χρονια να ξανατσακωθουν 760 με 7950...So much progression..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...