Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και με τα 13 ανεμιστήρια σου, πήρε ο αέρας το θέμα και έγινε unsticky. Άντε βγάλε κανένα μπας και σωθούμε... :P

 

280 (non X) πότε έρχεται τελικά ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χέρι σας είναι να την διατηρήσετε ως δημοφιλέστερη ενότητα εδώ (όχι φυσικά με άσχετες συμμετοχές).

Μας έφαγε το mining...  :P

Σε κανένα 4μηνο μπορεί να επιστρέψουμε.

Κι αυτό παιχνίδι είναι, εντάξει.

 

Α ναι, αν μετονομάζαμε το θέμα σε AMD Radeon +mining

Ή καλύτερα σε Mining + AMD Radeon

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

Έχω μια 280x κι έχω dropped frames ακόμα κι στο lol (βασικά μόνο στο lol) όταν μιλάω με skype δηλαδή από 60 fps πάω στα 40 για 2 δευτ. Επίσης, ενώ την έχω βάλει να παίζει με full fps παίζει με 60 (δείτε εδώ να μου πείτε αν το έχω κάνει κι σωστά) κι ναι, κι στο λολ έχω βάλει να παίζει με όσο πιο πολλά fps γίνεται...

 

Κι τελευταίο, όταν κάνω record ενώ παίζω κανονικά, όταν πάω να δω το βίντεο λαγκάρει λες κι είναι 15 fps.

 

Καμία βοήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

Έχω μια 280x κι έχω dropped frames ακόμα κι στο lol (βασικά μόνο στο lol) όταν μιλάω με skype δηλαδή από 60 fps πάω στα 40 για 2 δευτ. Επίσης, ενώ την έχω βάλει να παίζει με full fps παίζει με 60 (δείτε εδώ να μου πείτε αν το έχω κάνει κι σωστά) κι ναι, κι στο λολ έχω βάλει να παίζει με όσο πιο πολλά fps γίνεται...

 

Κι τελευταίο, όταν κάνω record ενώ παίζω κανονικά, όταν πάω να δω το βίντεο λαγκάρει λες κι είναι 15 fps.

 

Καμία βοήθεια;

Βάλε teamspeak :P Βασικά δεν ξέρω φαντάζομαι το teamspeak είναι μια πρόχειρη λύση. Επίσης αυτό που λες ότι το βίντεο είναι σαν να πάιζεις με 15 fps , φαντάζομαι είναι θέμα του recorder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπα, απλά είναι δημοφιλής value for money λύση και την έχει πολύς κόσμος - ανάμεσά τους αναπόφευκτα και αυτοί με προβλήματα στο pc. Και εγώ πάντως 280Χ έχω και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα...

Επεξ/σία από Occultist
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...