Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σιγουρα το mantle api για σε οσους θα κανουν upgrade καρτα γραφικων σε ενα παλιοτερο συστημα ή δεν θελουν να δωσουν πολλα λεφτα για cpu ειναι πολυ καλο νεο, επισης για οσους εχουν τις τελευταιες κονσολες που εχουν οτι πιο low budget απο πλευρας cpu αν φυσικα μπορει να χρησιμοποιηθει και εκει.  Παντως ο beta 14.1 εχει θεμα με το assasin creed 4 τουλαχιστον με την 7950 που το δοκιμασα εχει προβληματα με σκιες και αντανακλασεις στο νερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μολις 3,4 μερες μια AMD HD7790 μετα απο την γενικη αναβαθμηση που εκανα στο παλιο μου pc και εχω το παρακατω προβλημα,Η τηλεοραση μου ειναι μια 32αρα LG Full HD και την συνδεω με το pc μεσω της θυρας HDMI της καρτας γραφικων για να βλεπω ταινιες,σειρες κλπ.Οταν χρησιμοποιω την επιλογη να ειναι ανεξαρτητες η οθονη του pc και της τηλεορασης δεν εχω κανενα προβλημα αλλα οταν χρησιμοποιω την επιλογη ωστε η τηλεοραση να ειναι κλωνος της οθονης του pc τοτε δημιουργειται screen tering οταν βλεπω καποια ταινια η σειρα κοψιμο στην μεση της οθονης αισθητο κλπ.Μηπως ξερει κανεις για ποιον λογο γεινεται αυτο και αν μπορει να λυθει με καποια ρυθμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ενα καλο που ακουσα προσφατα ειναι οτι τα elfs ειναι στον ιδιο κοσμο με τα trolls :P :P :P

που σαι ρε ξωτικο να δεις τι λεμε... :-D

 

Εσύ πρόσεχε τι γράφεις μη σε πάρουν στο κυνήγι Τολκιενοπατέρες και λοιποί fantasy-όπληκτοι  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε r9 270x αξιζει να βαλω τωρα τους 14.1 beta?Γιατι καπου διαβασα  οτι δεν υποστηριζεται ακομα η 270x απο το mantle.

 

πρωτον ειναι beta....δευτερον, μονο το bf4 εχει βγει με mantle.....

αμα βγουν πατσακια και για αλλους κάλλους τιτλους τοτε ναι, να αλλαξεις οδηγο....αλλα να μην ειναι beta !!! 

 

 

εχω περιέργεια να δω crysis 3 με mantle !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Έκανα format στο pc και έχω πρόβλημα με την εγκατάσταση του catalyst. To report που βγάζει είναι αυτό.   Όποιος μπορεί να βοηθήσει. Καίγομαι.

 

 

υγ. Έτρεξα ένα παιχνίδι (euro truck simulator) και έπαιζε κανονικά.

post-219161-0-79635100-1391431049_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο CIM???

 

Μην αγχώνεσαι και δε θα σου λείψει σε κάτι.

 

Αν και όταν πας να βγάλεις τους οδηγούς, είτε πέταξε τα πάντα μέσα απο το device manager (τσεκάροντας την επιλογή για απομάκρυνση συνοδευτικού λογισμικού) είτε χρησιμοποίησε κάποιον uninstaller.

 

Δε νομίζω πως αξίζει να ασχολείσαι με το θέμα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο CIM???

 

Μην αγχώνεσαι και δε θα σου λείψει σε κάτι.

 

Αν και όταν πας να βγάλεις τους οδηγούς, είτε πέταξε τα πάντα μέσα απο το device manager (τσεκάροντας την επιλογή για απομάκρυνση συνοδευτικού λογισμικού) είτε χρησιμοποίησε κάποιον uninstaller.

 

Δε νομίζω πως αξίζει να ασχολείσαι με το θέμα αυτό.

Σε έμενα αναφέρεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έμενα αναφέρεσαι?

λογικα ναι.

Αν θες κατεβασε ξανα τον driver και περασε τον απο πανω,η σβησε με DDU την περασμενη εκδοση και ξανα περνα την.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα και τον τελευταίο driver αλλά τπτ. Το θέμα είναι ότι μια ζωή αυτήν την έκδοση έβαζα χωρίς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...