Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Man W8!!! Το Far Cry ειναι αυθεντικο??? Αυτα τα αρτιφακτς τα εχεις δει σε αλλο game περα του  Far cry?

 

Ναι και ναι, βασικά όχι σε άλλο παιχνίδι αλλά στην επιφάνεια εργασίας ενώ έκανα browsing μου έβγαλε 1-2 τετραγωνάκια, όχι πολλά όπως στο Farcry απλά ένα-δύο μαύρα για 1-2sec και μετά τίποτα, όλα κομπλέ. Τώρα θα δω τι παίζει μόλις τέλειωσα format και clear windows και drivers install. Δυστυχώς το Farcry αύριο γιατί μέχρι να κατέβει από Steam γ@@@ τα. Το βράδυ όμως έχω WoW raid οπότε κάτι θα φανεί αν παίζει πρόβλημα.

Ευτυχώς και να είναι η κάρτα (που δεν είναι imo) είμαι ακόμα μέσα στο DOA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε, φωτογραφήθηκε και μπήκε!

Την τελευταία φωτογραφία να φανταστώ την έβγαλες θολή από τη χαρά-βιασύνη σου να τις ποστάρεις στο insomnia :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλε και μεγειά.Μπορείς να μου πεις πόσο συνολικό μέγεθος έχει η κάρτα σου,επειδη παραγγειλα και εγω την sapphire toxic r9 270x που είναι περίπου ιδια σε μήκος με την δικιά σου και έχω και εγώ κουτί corsair αλλά το 500r :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και ναι, βασικά όχι σε άλλο παιχνίδι αλλά στην επιφάνεια εργασίας ενώ έκανα browsing μου έβγαλε 1-2 τετραγωνάκια, όχι πολλά όπως στο Farcry απλά ένα-δύο μαύρα για 1-2sec και μετά τίποτα, όλα κομπλέ. Τώρα θα δω τι παίζει μόλις τέλειωσα format και clear windows και drivers install. Δυστυχώς το Farcry αύριο γιατί μέχρι να κατέβει από Steam γ@@@ τα. Το βράδυ όμως έχω WoW raid οπότε κάτι θα φανεί αν παίζει πρόβλημα.

Ευτυχώς και να είναι η κάρτα (που δεν είναι imo) είμαι ακόμα μέσα στο DOA.

Κατα πασα πιθανοτητα ειναι του game,το εχω ξαναδει και σε αλλες amd καρτες που ηταν κομπλε οι συγκεκριμενες οποτε πιστευω μια χαρα ειναι η καρτα. δες και στα αλλα games φυσικα αλλα δεν νομιζω να τα ξαναδεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30.5 εκατοστά μήκος αλλά αφού χωράει και έχει και άνοιγμα ακόμη στο 400r τότε στο δικό σου θα χωράει ακόμη ποιο άνετα! Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30.5 εκατοστά μήκος αλλά αφού χωράει και έχει και άνοιγμα ακόμη στο 400r τότε στο δικό σου θα χωράει ακόμη ποιο άνετα! Ευχαριστώ!

Το ξέρω ότι χωράει,απλά ήθελα να δω αν ισχύουν οι τιμές που λέει η sapphire. :-) Ιδιο χώρο έχει και το δικό μου κουτί 32 cm απλά σε εμένα βγαίνει και το drive cage και έχει 45 cm χώρο μετά ;) Ωραία χαίρομαι.Και πάλι μεγειά και σε ευχαριστώ ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε μεγιες,καλο Minin...εεεε gaming ηθελα να πω xD

Πλάκα πλάκα, μέσα σε ενάμιση μήνα έβγαλα τα λεφτά που στοίχισε η HD7850.

Και να πεις ότι την πλήρωσα; Δώρο ήταν  :-D 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα, μέσα σε ενάμιση μήνα έβγαλα τα λεφτά που στοίχισε η HD7850.

Και να πεις ότι την πλήρωσα; Δώρο ήταν  :-D

Για μένα πήγαινε αυτό βρε!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα πασα πιθανοτητα ειναι του game,το εχω ξαναδει και σε αλλες amd καρτες που ηταν κομπλε οι συγκεκριμενες οποτε πιστευω μια χαρα ειναι η καρτα. δες και στα αλλα games φυσικα αλλα δεν νομιζω να τα ξαναδεις :P

 

 

u8l3.jpgLink.png Site: pic2

 

Αυτά είναι μετά το format και clear install windows&drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ κουλο οντως. Μαλλον ειναι ελαττωματική.. Για βαλε το gpu tweak (einai to msi της Asus),και εχει να τσεκαρει το bios της καρτας γραφικων. Κανε το update και δες αν εχεις το τελευταιο που εχει βγει. Τωρα κατι αλλο δεν ξερω,ισως να βαλεις στο max το Powertune +50 δλδ και να τρεξεις το Far cry να δεις αν θα στο κανει παλι?? Δεν μου ερχεται κατι αλλο.. Ειπες οτι σε αλλο συστημα δεν στο παρουσιασε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ κουλο οντως. Μαλλον ειναι ελαττωματική.. Για βαλε το gpu tweak (einai to msi της Asus),και εχει να τσεκαρει το bios της καρτας γραφικων. Κανε το update και δες αν εχεις το τελευταιο που εχει βγει. Τωρα κατι αλλο δεν ξερω,ισως να βαλεις στο max το Powertune +50 δλδ και να τρεξεις το Far cry να δεις αν θα στο κανει παλι?? Δεν μου ερχεται κατι αλλο.. Ειπες οτι σε αλλο συστημα δεν στο παρουσιασε αυτο?

 

Bios έχω βάλει ήδη το τελευταίο. Στο άλλο σύστημα δεν μου έκανε αλλά και σε αυτό το κάνει μια στο τόσο..στο άλλο δεν την κράτησα πολύ..

Αύριο πάω για DOA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...