Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 / Xbox One Gamertags


HolyMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Γεια σας σε όλους. Θέλω την βοήθεια σας παρακαλώ. Σκέφτομαι να πάρω το Xbox 360. Αλλά έχει βγάλει η Microsoft διάφορα μοντέλα όπως (Xbox 360 S, Xbox 360 E, Xbox 360 S 250 GB model, Xbox 360 S 4 GB model, Xbox 360 S 320 GB limited editions, Xbox 360 Core, Xbox 360 [Pro/Premium], Xbox 360 Elite, Xbox 360 Super Elite.

Τι διαφορά έχουν μεταξύ τους; Δεν βρήσκω στο ιντερνετ έναν πίνακα που να τα συγκρίνει μεταξύ τους. Μπορείτε να μου πείτε σας παρακαλώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 28/6/2019 στις 7:05 ΜΜ, alexgr10 είπε

Γεια σας σε όλους. Θέλω την βοήθεια σας παρακαλώ. Σκέφτομαι να πάρω το Xbox 360. Αλλά έχει βγάλει η Microsoft διάφορα μοντέλα όπως (Xbox 360 S, Xbox 360 E, Xbox 360 S 250 GB model, Xbox 360 S 4 GB model, Xbox 360 S 320 GB limited editions, Xbox 360 Core, Xbox 360 [Pro/Premium], Xbox 360 Elite, Xbox 360 Super Elite.

Τι διαφορά έχουν μεταξύ τους; Δεν βρήσκω στο ιντερνετ έναν πίνακα που να τα συγκρίνει μεταξύ τους. Μπορείτε να μου πείτε σας παρακαλώ;

Αλλάζει η χωρητικότητα τους σκληρού δίσκου και ποια παιχνίδια έχει μαζί δώρο το s επίσης είναι τό πιο καινούργιο τό απλό είναι το παλιό δεν λέει.

Ερώτηση σε όσους έχουν το Χ , προτιμάτε καλύτερα γραφικά η περισσότερα καρέ ? Εγώ τό πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, bladegld είπε

Νέος εδώ

gamertag: akhsgr#5265 

** noob question το #5265 στο gamertag μου τι είναι ? 

Χμμ δεν σε βρίσκει απο το mobile app, θα δοκιμάσω κι αύριο απο κονσόλα ή κάνε με εσυ add -> Speechless#1316

Οσο για τα ψηφία στο τέλος είναι προκειμένου να μπορούν πολλά άτομα να χρησιμοποιήσουν το ίδιο profile name.

Με το παλιό σύστημα υπήρχε ενας και μοναδικός akhsgr τώρα μπορούν να υπάρχουν άπειροι, τους διαχωρίζει το #xxxx

Επεξ/σία από bad_freddy
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...