Προς το περιεχόμενο

Bitcoin - Η επανάσταση του χρήματος


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίος τώρα την είδα έχει και skrill τώρα τι κάνουμε !!! Την επομενη κίνηση ... Σου είπα πως δεν σκαμπάζω και πολύ


 Διάλεξα αυτήν ας πούμε και είμαι εδώ τώρα !!


Εδώ τι βάζο ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα αυτός έχει limit τα 25 ευρώ το λιγότερο για να αγοράσει. Δική σου ευθύνη από εκεί και πέρα σε όποιον επιλέξεις να πουλήσεις τα bitcoin σου.

Θα πρέπει το euro κουτάκι να το αφήσεις κενό, να βάλεις στο btc κουτάκι πόσα bitcoin θέλεις να πουλήσεις. Φυσικά πρέπει αυτά τα bitcoin να τα έχεις ήδη στο wallet σου στο localbitcoins. Δλδ να τα έχεις μεταφέρει ήδη εκεί από το flashx.

Μετά θα πρέπει στο πεδίο κάτω που λέει write your message να του βάλεις τις λεπτομέρειες του λογαριασμού σου στο skrill για να μπορέσει να μεταφέρει εκεί τα χρήματα της αγοράς.

Δεν ξέρω τι δίνεις για να μπορεί κάποιος να σου μεταφέρει χρήματα στο skrill δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι φίλε μου μόνος σου θα το κάνεις. Με διαχείριση χρημάτων άλλων ποτέ δεν μπλέκομαι συν ότι δεν βάζω ποτέ σαβούροπρογράμματα στο pc μου οπως το teamviewer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι τα Account μου ... Δηλαδή μου λες να διαλέξω κάποιον άλλον πιο καλύτερα ?? Έχεις να μου προτείνεις κάποιον άλλον  ...


Ok απλός λίγο βοήθεια ακόμα χρειάζομαι από ότι κατάλαβα είμαστε κοντά !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αυτό θα το επιλέξεις μόνος σου. Δες το reputation τους να μην είναι μηδενικό συν να έχουν κάνει γενικά συναλλαγές. Δεν μπορώ να πάρω την ευθύνη με δικά σου λεφτά όπως σου είπα. Δικές σου έιναι οι επιλογές αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου είπα πως δεν γνωρίζω από το συγκεκριμένο !!! Τώρα βάζο στο δεξί κουτάκι εκεί που λέει BTC Το ποσο Που έχω στο flashX 43 και μετά από κάτω γράφω ένα Thanks ??


Μου βγάζει διπλα 23 τι είναι αυτό ?? Μην μου πεις το ποσον που θα παραλάβω ??? Δηλαδή από 43 23 ... Ο άλλος ο φλος μου μου τα έβγαλε ακριβώς χωρίς να χάσω cent ..http://prntscr.com/chb3a1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η θα αρχίσεις να κατανοείς ότι σου γράφω η ειλικρινά θα σταματήσω να σε βοηθάω. Εχει καταντήσει κουραστικό αυτό το πράγμα. Σου έχω γράψει ήδη αναλυτικά τι θα κάνεις. Στο γράφω για τελευταία φορά.

 

1. Μεταφέρεις τα Bitcoin σου από το flashx στο πορτοφόλι σου στο localbitcoin

2. αφού έχεις μεταφέρει τα bitcoin σου τότε επιλέγεις άνθρωπο που θέλει να τα αγοράσει από την λίστα που σου έχω δώσει.

3. βάζεις το ποσό των btc που θέλεις να πουλήσεις και που σίγουρα δεν είναι 43 που αντιστοιχούν σε κάτι χιλιάδες ευρώ. Το πόσα btc έχεις θα το δεις στο πορτοφόλι σου στο localbitcoins

4. Γράφεις τα στοιχεία του skrill λογαριασμού σου στο πεδίο από κάτω.

 

Αν δεν μπορείς να κατανοήσεις όλα τα παραπάνω τότε δυστηχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Διάβασε και τα προήγουμενα μυνήματα που σου εχω γράψει και θα την βρεις την άκρη. Αλλιώς παρά το bitcoin δεν είναι για σένα. τόσο απλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...