Προς το περιεχόμενο

Middle-earth: Shadow of Mordor


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Stuttering, please. :)

 

Οκ, είναι εκνευριστικό να διορθώνω ορθογραφικά λάθη, αλλά επαναλαμβάνεται συχνά και λανθασμένα...

 

Σοβαρά? Κάπου το είχα διαβάσει και εγώ λάθος και μου έμεινε έτσι :P. Ευχαριστώ για την διόρθωση, θα το ξέρω από εδώ και πέρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μου φάνηκε πρωτότυπο αυτό που όταν σε σκοτώνει ένα απλό Orc που ανεβαίνει κατάταξη. Σε κρατούσε αυτό νομίζω...

 

Ε, εκείνη την χρονική περίοδο και στην περιοχή, είναι γ_μιάς ο Talion (μιας και πολλοί τον λένε Gravewalker), οπότε αν κάποιος φάει τον μπαμπούλα, παίρνει προαγωγή.

 

And then the Gravewalker returns. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το βασικό μέρος του παιχνιδιού, μου άρεσε υπερβολικά. Ελπίζω να βγάλουν νέο content ή δεύτερο μέρος!

 

Φανταζομαι DLC περιεχομενο (Lord of the Hunt etc εχεις παρει ετσι; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, έχω ένα θέμα. Για όσους το έχουν τερματίσει, είμαι στη τελευταία αποστολή, που πρέπει να πάρεις και του 5 Warchief με το μέρος σου αλλά το πρόβλημα είναι το εξής. Έχω τους 4/5 αλλά κατά λάθος, σκότωσα τον 5ο που μου λείπει και δεν μπορώ να συνεχίσω. Ξέρει κανείς πως μπορώ να προμοτάρω κάποιον από τους άλλους που είναι στις χαμηλότερες βαθμίδες σε Warchief για να αναπληρώσει τη θέση; Ή αν μπορώ να βρω κάπως αλλιώς κάποιον Warchief.

Thanks..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανεις advance time σε ενα tower, ή καθεσαι να σε ψοφησει ενας elite captain(σειρα πριν τους warchiefs) ωστε να προμοταριστει σε warchief. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω τωρα το ξαναεπιασα και παιζω το lord of the hunt dlc

 

Τους εχω κανει ολους brand στον χαρτη εκτος απο εναν (που τον εφαγα κατα λαθος επειδη δεν καθοταν να τον κανω brand )και ετοιμαζω πολεμο στους Warchiefs. Ειναι αδικο για τους Warchiefs τωρα, αφου οι σωματοφυλακες τους ειναι δικα μου παιδια τωρα :D

 

Πρεπει να τους σκοτωσω αυτη ειναι η main mission στην ουσια. Ε μετα θα προμοταριστουν οι δικοι μου.

 

Οταν τους εχουμε brand να ξερετε οτι δεν σκοτωνονται μεταξυ τους τα orks για να καταλαβοουν θεση. ;)

 

Επισης πριν πατε να κανετε brand ενα captian, καλο θα ηταν να μην εχετε ''παρεα'' μαζι σας, ειτε captain ή οποιοδηποτε ορκ γιατι πανε και βαρανε τον στοχο που θελετε να κανετε capture και τον ψοφανε πολλες φορες.

 

Ετσι εχανα συνηθως ενα ορκ που ηθελα. Now you Know.

 

Συμβουλες για τους καινουριους που το επιασαν τωρα το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανεις advance time σε ενα tower, ή καθεσαι να σε ψοφησει ενας elite captain(σειρα πριν τους warchiefs) ωστε να προμοταριστει σε warchief. :-)

Απλά επιβεβαιώνω ότι με 'advance time' έγινε.

Thanks και πάλι. Το τερμάτισα. Ώρα για τις υπόλοιπες αποστολές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...