Προς το περιεχόμενο

Middle-earth: Shadow of Mordor


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον φταιει που συνηθισα στα γραφικα του far cry 4 :P

Ε ναι δε συγκρίνονται, αν και μόλις πας στο δεύτερο χάρτη το παιχνίδι είναι πολύ πιο όμορφο, στην αρχή όντως δεν είναι τόσο, αλλά κάνε υπομονή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το isolation είναι φοβερά πιστό στην ατμόσφαιρα του alien , αλλά αν αυτό είναι και τόσο καλό για ενα παιχνίδι ώστε να αρέσει σε πολύ κόσμο είναι υπό συζήτηση..

 

Εγώ προσωπικά το βαρέθηκα λιγάκι έως πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνώ ότι είχε θεματάκια (αν θες να ακούσεις την γνώμη μου, θα έλεγα οτι δώθηκε υπερβολικό βάρος στο stealth κομμάτι και έλειπε λίγο περίσσότερο action), αλλά για τα γούστα μου, άξιζε ακόμα και αν το έπαιζες μόνο και μόνο για την ατμόσφαιρα και το artwork (ειμαι και fan του alien franchise οπότε ίσως να μην είμαι απόλυτα αντικειμενικός). :)

Edit: Πάντως η κριτική που πήρε γενικά ήταν θετική...
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φιλος παραπονιεται οτι εχει πυκνα συχνα stuttering κατα την διαρκεια του παιχνιδιου. Τo pc του αποτελειται απο R9 290 4gb,Intel I5,Ram 4gb,Win 7 στα 1080p. Ειναι με HD textures Και ολα max out. Δοκιμασε με Vsync αλλα και χωρις και του κανει τα ιδια.Eιχε κανενας αλλος αυτα τα θεματα?? Το παιχνιδι το εχει αυθεντικο.

 

Αυτο το θεμα εχει ακριβως απλα οχι τοσο συχνα οσο στο βιντεο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος παραπονιεται οτι εχει πυκνα συχνα stuttering κατα την διαρκεια του παιχνιδιου. Τo pc του αποτελειται απο R9 290 4gb,Intel I5,Ram 4gb,Win 7 στα 1080p. Ειναι με HD textures Και ολα max out. Δοκιμασε με Vsync αλλα και χωρις και του κανει τα ιδια.Eιχε κανενας αλλος αυτα τα θεματα?? Το παιχνιδι το εχει αυθεντικο.

Λογικό το Stuttering. Για τα βάλεις τα Textures στο τέρμα, χρειάζεσαι κάρτα γραφικών με τουλάχιστον 6GB VRAM. Το γράφει στην καρτέλα που ρυθμίζεις τα Settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό το Stuttering. Για τα βάλεις τα Textures στο τέρμα, χρειάζεσαι κάρτα γραφικών με τουλάχιστον 6GB VRAM. Το γράφει στην καρτέλα που ρυθμίζεις τα Settings.

Δεν ισχυει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω... Εγώ απαντάω με βάση αυτά που γράφει το παιχνίδι, τo PC Gamer, και από προσωπική εμπειρία.
http://www.pcgamer.com/spot-the-difference-shadow-of-mordor-ultra-hd-textures-barely-change-a-thing/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος παραπονιεται οτι εχει πυκνα συχνα stuttering κατα την διαρκεια του παιχνιδιου. Τo pc του αποτελειται απο R9 290 4gb,Intel I5,Ram 4gb,Win 7 στα 1080p. Ειναι με HD textures Και ολα max out. Δοκιμασε με Vsync αλλα και χωρις και του κανει τα ιδια.Eιχε κανενας αλλος αυτα τα θεματα?? Το παιχνιδι το εχει αυθεντικο.

 

Αυτο το θεμα εχει ακριβως απλα οχι τοσο συχνα οσο στο βιντεο

 

4gb ram??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έπαιξα με όλα Maxed out με Medium Textures (τόσο μου έλεγε για 2GB VRAM) και δεν είχα προβλήματα. Σε λίγες περιπτώσεις κάποια Frame Drops τα οποία δεν επηρέαζαν ιδιαίτερα το GamePlay.

[offtopic]Το QNIX τι λέει; Πώς τα πάει από Bleeding;[/offtopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...