Προς το περιεχόμενο

Middle-earth: Shadow of Mordor


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μαγκες εκει που ημουν ετουμος να το σβησω τωρα αρχησα και το γουσταρω! με τις συμβουλες σας ξεκινισα 3το προφιλ και πηρα μεγαλη βοηθεια με αυτα που ειπατε. κανω ολα τα main και παραλληλα intel τα πρασινα γκομπλινς και παιρνω πληροφοριες για τους chiefs. παρατηρησα ποσο ευκολα σκωτωνονται μεχρι και με ενα χτυπημα. ακομα ενα συν κανω τις εξτρα αποστολες οπως το κυνιγι, και τα ζαρζαβατικα, μαζεμμα artifacts και τετοια.. ετι παιρνω και απο κει ποντους για να παιρνω δυναμεις. προς το παρον δεν εχω φτασει ακομα στο επιπεδο αποστολης που ζηταει να καθαρισω καποιον warchieif αλλα ειμαι σε καλο δρομο. ενα πλην σκωτωθικα απο ενα απο αυτα τα σκυλια/τιγρες αλλα οκ.  ενα ακομα καλο abillity που με βοηθαει πολυ ειναι αυτο με το τοξο, αμμα τα δω σκουρα και δεν προλαβαινω ουτε να τρεξω στοχευω καποιον μακρυα και μεταφερομαι αμεσα και τρεχατε ποδαρακια.

  Μαματο το παιχνιδι τωρα μπικα στο νοημα! εχει πολυ στρατηγικη μεσα. γενικα θελει μυαλο. δεν ειναι ΟΡΜΑ ΣΦΑΞΕ και παμε στο επομενο.

 

ευχαριστω για την βοηθεια ολων σας παιδες!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε να δεις,το κακο με το παιχνιδι ειναι οτι γρηγορα καταλαβαινεις απο νωρις οτι γινεται πολυ repetitive(τα ιδια και τα ιδια δηλαδη),και το story του ειναι παρα πολυ αδυναμο.Σιγουρα σε σχεση με οτι κυκλοφορει ως τωρα το game ειναι μοναδικο και αρκετα προσεγμενο στον τομεα του gameplay αλλα κακα τα ψεμματα δεν ειναι για 9.5 που βλεπω και βαζουν καποιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε να δεις,το κακο με το παιχνιδι ειναι οτι γρηγορα καταλαβαινεις απο νωρις οτι γινεται πολυ repetitive(τα ιδια και τα ιδια δηλαδη),και το story του ειναι παρα πολυ αδυναμο.Σιγουρα σε σχεση με οτι κυκλοφορει ως τωρα το game ειναι μοναδικο και αρκετα προσεγμενο στον τομεα του gameplay αλλα κακα τα ψεμματα δεν ειναι για 9.5 που βλεπω και βαζουν καποιοι.

μεχρι να βγει κατι πιο ενδιαφερον τουλαχιστον καλα ειναι να περνας την ωρα σου γιατι εγω παρομοια παιχνιδια (περιπου) συνιθισα να παιζω πχ AC,dead spase (λατρεια), T.R, Fallaut 3&vegas,skyrim, γενικα να εχει εναν τυπο με πολλα upgrades, missions. και πολυ ιστορια. νομιζω βγηκα οφτοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα σήμερα. Δεν έμεινα ικανοποιημένος. Καλά γραφικά, καλό gameplay αλλά το story αδιάφορο μου φάνηκε. Χάθηκα λίγο με τους χάρτες και παρατήρησα ότι δε κάνεις κάτι διαφορετικό από το να σκοτώνεις ορκ και τους αρχηγούς του. Νομίζω ότι έχουν υπερβάλλει λίγο με το να το έχουν top game για φέτος. Θα το χαρακτήριζα λίγο βαρετό. Προσωπική άποψη φυσικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι top γιατί δεν έχει και σοβαρό ανταγωνισμό μέχρι στιγμής.

 

Η μια βλακεία πίσω από την άλλη βγαίνει

 

Θα συμφωνήσω. Αν και πριν από αυτό έπαιξα το Ryse son of Rome για pc και μου άρεσε πολύ περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω. Αν και πριν από αυτό έπαιξα το Ryse son of Rome για pc και μου άρεσε πολύ περισσότερο.

Δε θέλω να απαντήσω πάνω σε αυτό, ότι είχα να πω το είπα στο thread του συγκεκριμένου παιχνιδιού
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τελειωσα εχθες βραδυ. Παρα πολυ ωραιο ηταν δεν νομιζω οτι βλεπουμε πολλα action rpg τετοιου επιπεδου αυτον τον καιρο. Εγινε ηδη αγορα για τις ωρες που μου προσφερε (πανω απο 30) και φυσικα θα παρω και το season pass για DLC περιεχομενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα σήμερα. Δεν έμεινα ικανοποιημένος. Καλά γραφικά, καλό gameplay αλλά το story αδιάφορο μου φάνηκε. Χάθηκα λίγο με τους χάρτες και παρατήρησα ότι δε κάνεις κάτι διαφορετικό από το να σκοτώνεις ορκ και τους αρχηγούς του. Νομίζω ότι έχουν υπερβάλλει λίγο με το να το έχουν top game για φέτος. Θα το χαρακτήριζα λίγο βαρετό. Προσωπική άποψη φυσικά.

Και εγω μαζι σου συμφωνω απολυτα.Καλο παιχνιδι σε γενικες γραμμες αλλα οχι για τις βαθμολογιες που του δινουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ποιος δίνει σημασία στις μούφο βαθμολογίες...το game είναι orc killing fest και το κάνει τέλεια...λογικό κάνοντας πάνω κάτω το ίδιο πράγμα να καταντάει βαρετό, όλα καταντάνε βαρετά eventually και αυτό είναι το πρόβλημα των open-world, σημασία έχει ότι το game δεν έχει major flaws και είναι καλο all around. Εγώ πάντως που και που το βάζω να κόψω κάνα captain :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μην το βγάζετε μούφα το παιχνιδάκι επειδή έχετε αδύναμες κάρτες που δεν σηκώνουν ultra textures  :devil:

Έλα τώρα κακίες :P

 

Σημείωση: Δεν έχω την μύγα , δεν το πήρα προσωπικά  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μην το βγάζετε μούφα το παιχνιδάκι επειδή έχετε αδύναμες κάρτες που δεν σηκώνουν ultra textures  :devil:

Αυτο να το πω σε παιχνιδια που πραγματικα μου κεντριζουν  το ενδιαφερον οπως Witcher

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...